Sunderland – Man Utd 0:1 (koniec) | Arsenal – Reading 4:1 (koniec) | Man City – Newcastle 4:0 (koniec)
Southampton – Chelsea 2:1 (koniec) | Swansea – Tottenham 1:2 (koniec) | West Ham – West Bromwich 3:1 (koniec)
Wigan – Norwich 1:0 (koniec) | Everton – Stoke 1:0 (koniec)
Manchester City
4:0 (2:0)
Newcastle United
Sobota 30.03.2013, 16:00 • Etihad Stadium (Manchester) • Angielska Premier League

Obraz gry po przerwie nie różnił się zbyt wiele od tego co oglądaliśmy w pierwszych 45 minutach. Co prawda pierwsze 5 minut należało do gości ,dwa groźnie strzały oddał Cabaye'a, ale przez kolejne 40 minut dominacja City nie podlegała żadnej dyskusji. Kolejne dwa gole dołożyli Kompany oraz Toure i gospodarze odnoszą komfortowe zwycięstwo, które wobec porażki Chelsea pozwoli im się umocnić na drugim miejscu w tabeli. To wszystko nad dziś, dziękuje za uwagę. (17:56:42)

90
    Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Niecelne uderzenie z dystansu Sissoko.

86
    Dzeko złapany na spalonym.

84
    Chwilę po wejściu na boisko fantastyczne uderzenie sprzed pola karnego oddaje Sinclair, ale równie świetną interwencją popisuje się Elliot, wybijając piłkę końcami palców na rzut rożny.

83
    Ostatnia zmiana City. Z boiska schodzi Silva, a w jego miejsce wchodzi Scott Sinclair.

82
    Na spalonym złapany Anita.

80
    Niecelne dośrodkowanie Bigirimany i piłkę wybijają obrońcy City.

80
    Clichy blokuje centrę Simpsona z prawego skrzydła. Rożny dla gości.

79
    Z linii pola karnego groźny strzał oddał Gosling, ale Hart popisuje się dobrą interwencją.

77
    Centra Teveza w pole karne, ale tam najwyżej do piłki wyskakuje Taylor i wybija piłkę głową.

76
    W prawym narożniku faulowany Silva. Wolny dla gospodarzy.

74
    Goście dokonują ostatniej roszady. W miejsce Cabaye'a na boisku pojawia się Gael Bigirimana

73
    Po chwili druga zmiana w zespole gospodarzy. Plac gry opuszcza Kompany, a pojawia się na nim Javi Garcia.

70
    Roberto Mancini dokonuje pierwszej zmiany. W miejsce Nasriego na boisku pojawia się powracający po trzy meczowej pauzie Aguero.

69
    Gol dla City!
    Bramkę zdobył TOURE.

Na prawej stronie przed polem karnym piłkę otrzymał TOURE. Zdecydował się na indywidualny rajd, wbiegł między trzech obrońców i uderzył mocno z ostrego kąta. Piłka po rękach Elliota ląduje w bramce. Wydaje się, że bramkarz gości mógł się zachować nieco lepiej.