Polonia W. – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Lechia – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Piast – Legia 0:0 (koniec)
Polonia Warszawa
0:1 (0:0)
GKS Bełchatów
Sobota 27.04.2013, 13:30 • Stadion Polonii Warszawa, Warszawa • PKO Ekstraklasa

GKS Bełchatów wygrywa pierwszy raz na wyjeździe w tym sezonie. Było to z pewnością zasłużone zwycięstwo gości. Bramkę zdobył Kamil Wacławczyk, był to bardzo ładny gol strzelony bezpośrednio z rzutu wolnego. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne w Lajfy.com! Miłego popołudnia. (15:25:36)

90+4
    Żółta kartka dla Martina Barana.

90+4
    Ostatnie sekundy tego meczu, przy piłce goście.

90+2
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Madej, na boisko wchodzi Żurek.

90+1
    Madej upada w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego dla gości.

4 minuty doliczone do drugiej części spotkania.

89
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Mateusz Mak, na boisko wchodzi Michalak.

89
    Madej uderzył z ostrego kąta, ale znakomicie broni Pawełek!

88
    Przygotowany do wejścia na boisko Michalak.

87
    Kolejna dobra interwencja Zubasa.

85
    Baran naciskany przez Hołotę, ale zawodnik GKS-u był faulowany.

84
    Fenomenalna interwencja Zubasa! Uderzenie sprzed szesnastki w wykonaniu Grzelczaka, a bramkarz gości paruje piłkę na korner!

83
    Dośrodkowanie skierowane do Sawali, ale Mariusz Pawełek dobrze wyszedł z bramki i złapał piłke.

82
    Żółta kartka dla Hołoty. Faulował on Wacławczyka, rzut wolny dla gości.

81
    Piątek uderzył na bramkę Zubasa, ale niecelnie.

81
    Strzał Tosika zablokowany.

81
    Przy piłce utrzymują się gracze Polonii.

80
    Na boisku leży Kamil Wacławczyk po starciu z Todorovskim.

79
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Bartosiak, na boisko wchodzi Michał Mak.

77
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Przybecki, na boisko wchodzi Michalski.

76
    Madej faulowany przez Barana.

75
    Wacławczyk wycofał piłkę do Mateusza Maka, ale jego strzał został zablokowany.

74
    Dośrodkowanie w pole karne, główkuje Martin Baran, ale piłkę łapie Zubas.

73
    Todorovski szarżuje na prawej flance, ale wywalczył tylko korner.

71
    Pierwsze uderzenie Kopcińskiego w ekstraklasie, ale niecelne.

71
    Kopciński wywalczył korner dla Polonii.

70
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Gołębiewski, na boisko wchodzi Kopciński.

69
    Przygotowana zmiana w zespole gospodarzy.

69
    Rzut wolny dla Polonii Warszawa na połowie przeciwnika.

68
    Dobra centra Wacławczyka, ale piłkę wybija Martin Baran.

67
    Za mocne podanie w pole karne w wykonaniu Jakuba Tosika.

64
    Chwila przerwy, ponieważ na murawie leży Michalski.

64
    Bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

63
    Korner dla gospodarzy.

62
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Kiełb, na boisko wchodzi Grzelczak.

60
    Zbyt mocne podanie do Rafała Kosznika. Od bramki zacznie Mariusz Pawełek.

59
    Gospodarze w trudnym położeniu! Będzie im bardzo trudno zdobyć w tym meczu choćby punkt! Czy im się to uda?

58
    Gol dla GKS-u!
    Wspaniałe uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu WACŁAWCZYKA!

57
    Rzut wolny dla gości sprzed pola karnego.

57
    Druga żółta kartka dla Pazio. Polonia w osłabieniu!

56
    Ależ akcja gości! Mateusz Mak wyszedł sam na sam z Pawełkiem, ale to bramkarz był górą! Piłka jeszcze trafia do Łukasza Madeja, ale piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką.

55
    Przy piłce goście.

54
    Ajj! Dośrodkowanie w pole karne do Sawali, ale pomocnik gości główkuje obok lewego słupka!

53
    Dobra akcja Sawali, który wbiegł w pole karne, ale wywalczył tylko rzut rożny.

52
    Madej wywalczył rzut rożny.

51
    Kolejna żółta kartka, tym razem dla Łukasza Piątka.

50
    Przybecki na lewą stronę do Pazio, ale jego dośrodkowanie w pole karne do Gołębiewskiego było niedokładne.

48
    Skuteczna interwencja Gonzaleza.

48
    Żółta kartka dla Jakuba Tosika.

47
    Ależ doskonale rozegrany rzut wolny! Piłka ostatecznie trafia do Wszołka, ale piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce!

46
    Rzut wolny dla Polonii. Faulowany Gołębiewski przez Sawale

46

Bez zmian w obu ekipach.

Piłkarze wracają na murawę.

Koniec połowy. Polonia po pierwszej połowie remisuje z drużyną z Bełchatowa. W tej połowie mieliśmy 4 celne strzały, ale dobrymi interwencjami popisali się bramkarze obu ekip. Zapraszam za kwadrans na drugą połowę!

45
    Mała przepychanka na boisku.

45
    Po raz kolejny na bramkę Zubasa uderzył Przybecki, ale bramkarz GKS-u bez problemów łapie piłkę.

43
    Dużo gry w środkowej części boiska.

41
    Wszołek popędził lewą flanką, ale dobrze z interwencją zdążył Michalski. Aut dla Polonii.

39
    Z rzutu wolnego strzelał Przybecki, ale pewnie piłkę łapie Zubas.

38
    Na spalonym był Wszołek, ale Pan Frankowski wrócił do poprzedniej akcji, rzut wolny dla gospodarzy.

37
    Strzał Wszołka łapie "na raty" Zubas.

36
    Niedokładne dośrodkowanie w wykonaniu Piątka.

36
    Przybecki do Kiełba, ale doskonale interweniuje Grzegorz Baran i mamy korner dla gospodarzy!

35
    Gołębiewski próbował uderzyć z przewrotki, ale nie trafił w piłkę.

34
    Doskonałe podanie do Piątka, pomocnik Polonii chciał jeszcze wycofać piłkę przed pole karne, ale wybija ją na korner Raul.

33
    Na boisku leży Gonzalez, ale już wszystko w porządku. Gra wznowiona.

32
    Na spalonym złapany Bartosiak.

30
    Strzał Tosika obok bramki.

29
    Wszołek oddał strzał na bramkę Zubasa, ale się za bardzo odchylił i piłka przeszła 2 metry nad bramką.

26
    Od dłuższego czasu gry nie mieliśmy żadnego strzału na bramkę.

25
    Górna piłka do Gołębiewskiego, ale doskonale przecina to wszystko Raul!

24
    Dobra akcja gości, podanie do Bartosiaka, ale napastnik bełchatowian nie oddał strzału.

23
    Interwencja Gonzaleza, aut dla Polonii.

23
    Złe przyjęcie piłki przez Mateusza Maka.

22
    Baran fauluje, będzie kolejny rzut wolny dla Brunatnych.

21
    Żółta kartka dla Adama Pazio.

21
    Zablokowany strzał Przybeckiego, ruszył z kontrą GKS, ale fauluje Pazio.

20
    Korner dla Polonii.

20
    Przybecki w pole karne, ale dobrze piłkę wybija Gonzalez.

19
    Aut na połowie Polonii dla GKS-u.

18
    Spokojna interwencja Zubasa po dośrodkowaniu Wszołka

17
    Niedokładne podanie do Miłosza Przybeckiego.

16
    Kiełb pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

15
    Ależ bardzo ładny strzał w wykonaniu Adama Pazio, ale nad bramką!

14
    Wacławczyk chciał uruchomić prostopadłym podaniem Madeja, ale piłka nie dociera do pomocnika Bełchatowa.

13
    Błąd Kosznika, który odgrywał do Zubasa, ale bardzo niedokładnie. Korner dla Czarnych Koszul.

12
    Niedokładne podanie do Bartosiaka i ze spokojem do Pawełka podaje Todorovski.

11
    Kolejna strata w wykonaniu Mateusza Maka, szybko z kontrą chcieli ruszyć poloniści, ale jeden z zawodników Polonii niedokładnie zagrywał.

10
    Madej zbyt łatwo stracił piłkę przed polem karnym.

8
    Pierwszy strzał w tym meczu w wykonaniu Polonii. Przybecki z prawej flanki dośrodkował w pole karne, ale Wszołek zbyt lekko strzelił.

7
    Kolejna doskonała interwencja, tym razem Wilusza.

6
    Dobrze interweniuje Michalski, od autu Adam Pazio.

5
    Polonia wyraźnie nastawiona na grę z kontrataku.

4
    Faulowany Sawala przez Tosika.

4
    Dobra akcja GKS-u, ale piłka po dośrodkowaniu Wacławczyka wybita.

3
    Dobra interwencja Gołębiewskiego.

3
    Dośrodkowanie Wacławczyka w pole karne, ale strzał Sawali zablokowany.

2
    Madej wywalczył korner dla Torfiorzy.

2
    Atak pozycyjny w wykonaniu gospodarzy.

1
    Polonia w czarnych strojach, GKS w białych. Rozpoczynamy!

1

Piłkarze wychodzą na murawę!

Słaba frekwencja na stadionie w Warszawie.

Polonia Warszawa: Pawełek – Todorovski, Hołota, Baran, Pazio – Piątek, Tosik, Przybecki, Wszołek, Kiełb – Gołębiewski.

GKS Bełchatów: Zubas – Gonzalez, Michalski, Wilusz, Kosznik – Mateusz Mak, Baran, Sawala, Madej – Wacławczyk – Bartosiak.

Sędziowie: Bartosz Frankowski

Arbitrem sobotniego spotkania będzie Pan Tomasz Wajda. Zapraszam już od 12:40, by poznać oficjalne składy obu drużyn!

GKS Bełchatów w ostatniej kolejce grał w Bielsku – Białej z tamtejszym Podbeskidziem, padł wynik 1-1. Gola dla bełchatowian zdobył na początku meczu Seweryn Michalski, zaś wyrównał w drugiej połowie Fabian Pawela.

Podopieczni Kamila Kieresia zajmują w lidze ostatnie – 16 miejsce z dorobkiem 14 punktów. W rundzie wiosennej GKS zdobył 8 punktów, wygrywając między innymi ze Śląskiem Wrocław.

Czarne Koszule w ostatniej kolejce przegrały 1-2 w Chorzowie z tamtejszym Ruchem.

Zacznijmy od gospodarzy tego meczu. Polonia zajmuje w lidze 7 miejsce z dorobkiem 33 punktów. Podopieczni Piotra Stokowca mają wyjątkowo złą rundę wiosenną, w której zdobyli 5 punktów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30.