Hoffenheim – 1. FC Nurnberg 2:2 (koniec) | Bayer – Freiburg 3:1 (koniec) | Hannover – Wolfsburg 2:0 (koniec)
Augsburg – Borussia D. 0:4 (koniec) | Hertha – Eintracht 6:1 (koniec) | Braunschweig – Werder 0:1 (koniec)
Hannover 96
2:0 (1:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 10.08.2013, 15:30 • HDI-Arena (Hannover) • Niemiecka Bundesliga

54
    Mecz znowu się zaostrza. Tym razem żołą kartkę otrzymuje za brzydki faul Sane.

52
    Goście sami sobie rzucają kłody pod nogi. Pomimo grania w osłabieniu bardzo dobrze zaczęli drugą połowę, szturmując połowę gospodarzy. Po jednej z takich akcji pilkę przejęli jednak gracze Hannoveru i chcieli wyprowadzić szybka kontrę, długie zagranie do wychodzącego na pozycje Dioufa, ale tego powala na ziemię Klose i zostaje ukarany przez sędzie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Teraz już chyba tylko cud może uratować graczy VfL przed porażką.

45
    Kolejny faul na Diego. Tym razem Brazylijczyka ostro traktuje na 30 metrze Prib, za co otrzymuje żołtą kartkę. Wolny dla gości.

37
    Mamy kolejny żółty kartonik. Tym razem ukarany zostaje Huszti za atak od tyłu na nogi Diego. .

34
    Sędzia widząc zażartą walkę z obu stron postanowił ją ukrócić. Tym razem żółtą kartką za brzydki faul ukarany zostaje Bittencourt.

32
    Przed polem karnym gospodarzy, doszło do ostrej walki o piłkę między Arnoldem, a trzema piłkarzami Hannoveru. Gracz gości przesadził, ostro atakując, wyprostowaną nogą jednego z graczy gospodarzy i sędzia postanowił wyrzucić go z boiska!

13
    Klose brzydko fauluje na 30 metrze Dioufa i zostaje ukarany żółtą kartką. Wolny dla gospodarzy z niezłej pozycji.