Zawisza – Wisła K. | 3:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Widzew | 3:1 (koniec) | | | Lechia – Lech P. | 1:4 (koniec) |
Flota – GKS T. | 0:1 (koniec) | | | Sandecja – Stomil | 1:0 (koniec) | | | Miedź – Chojniczanka | 2:2 (koniec) |
Newcastle – Liverpool | 2:2 (koniec) | | | Arsenal – Norwich | 4:1 (koniec) | | | Chelsea – Cardiff | 4:1 (koniec) |
Everton – Hull | 2:1 (koniec) | | | Man Utd – Southampton | 1:1 (koniec) | | | Stoke – West Bromwich | 0:0 (koniec) |
Swansea – Sunderland | 4:0 (koniec) | | | West Ham – Man City | 1:3 (koniec) |
Cagliari – Catania | 2:1 (koniec) | | | AC Milan – Udinese | 1:0 (koniec) |
Real Madryt – Malaga | 2:0 (koniec) | | | Valencia – Sociedad | 1:2 (koniec) | | | Osasuna – FC Barcelona | 0:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Atletico | 1:0 (koniec) |
Borussia D. – Hannover | 1:0 (koniec) | | | Bayern – Mainz | 4:1 (koniec) | | | Werder – Freiburg | 0:0 (koniec) |
Braunschweig – Schalke 04 | 2:3 (koniec) | | | Eintracht – 1. FC Nurnberg | 1:1 (koniec) | | | Hertha – Borussia M. | 1:0 (koniec) |
PSG – Bastia | 4:0 (koniec) | | | Ajaccio – Nantes | 0:1 (koniec) | | | Évian TG – Guingamp | 1:2 (koniec) |
Montpellier – Lille | 0:1 (koniec) | | | Rennes – Valenciennes | 2:2 (koniec) |
Hibernian – Celtic | 1:1 (koniec) |
Galatasaray – Karabükspor | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Garbarnia | 4:1 (koniec) | | | Concordia – Olimpia Z. | 0:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Legionovia | 1:1 (koniec) |
Radomiak – Olimpia E. | 3:0 (koniec) | | | Motor – Wisła Pu. | 3:3 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Stal S. W. | 2:0 (koniec) |
Górnik W. – Lechia ZG | 4:0 (koniec) | | | Warta – Ostrów Wlkp. | 1:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Rozwój | 0:0 (koniec) |
Bytovia – Polkowice | 2:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – MKS Kluczbork | 0:1 (koniec) |
finał
Ruch Zdzieszowice
0:0
(0:0)
Rozwój Katowice
Gole:
Sędziowie: Artur Mądrzak (Warszawa)
Widownia: 503
Kartki: 35. Anioła (ZDZ), 37. Sobik (ZDZ), 56. Damrat (ZDZ)
Spudłowany karny!:
Ruch Zdzieszowice:
Sochacki – Anioła, Bachor, Dubina, Nowak – Damrat, Bella (85, Dyczek) – Baraniak (89. Rozmus), Bukowiec (70. Hanzel), Sobik (70. Pajączkowski) – Lachowski.
Zmiany:
Trener:
Rozwój Katowice: Sławik – Mielnik, Gałecki, Domański, Winiarczyk – Gacki, Wawrzyńczok (77. Świerczyński) – Żak (88. Piasecki), Tkocz, Król (60. Nowotnik) – Gielza (82. Wojsyk).
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Rozwój Katowice: Sławik – Mielnik, Gałecki, Domański, Winiarczyk – Gacki, Wawrzyńczok (77. Świerczyński) – Żak (88. Piasecki), Tkocz, Król (60. Nowotnik) – Gielza (82. Wojsyk).
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Artur Mądrzak (Warszawa)
Widownia: 503
Bartosz Góra