Newcastle – Liverpool 2:2 (koniec) | Arsenal – Norwich 4:1 (koniec) | Chelsea – Cardiff 4:1 (koniec)
Everton – Hull 2:1 (koniec) | Man Utd – Southampton 1:1 (koniec) | Stoke – West Bromwich 0:0 (koniec)
Swansea – Sunderland 4:0 (koniec) | West Ham – Man City 1:3 (koniec)
Chelsea F.C.
4:1 (1:1)
Cardiff City F.C.
Sobota 19.10.2013, 16:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Ósma kolejka angielskiej Premier League, spotkanie pomiędzy Chelsea F.C., a Cardiff City F.C.

Cardiff aktualnie zajmuje odległą, 14. lokatę w ligowej tabeli. CFC po siedmiu kolejkach ma na swoim koncie osiem punktów.

Chelsea aktualnie jest uplasowane na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. Piłkarze z Londynu z dorobkiem 14. punktów tracą do lidera ligi dwa punkty.

Spotkanie zostanie rozegrane na Stamford Bridge mogącym pomieścić 41,841 widzów.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Chelsea F.C.: Cech – Terry, Ivanovic, Luiz, Bertrand, Lampard, Willian, Ramires, Hazard, Eto'o, Mata.
    Rezerwowi: Essien, Torres, Oscar, De Bruyne, Schwarzer, Cahill, Azpilicueta.

Cardiff City F.C.: Marshall – Taylor, Turner, Théophile Catherine, Caulker, Whittingham, Cowie, Medel, Mutch, Gunnarsson, Odemwingie.
    Rezerwowi: Hudson, Campbell, Kim, Gestede, Maynard, Lewis, Moore.

Sędziowie: Taylor – McDonough, West.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Zaczynamy spotkanie na Stamford Bridge!

2
    Chelsea spokojnie konstruuje pierwszą akcję.

3
    Willian nie opanował piłki i stracił ją na korzyść Taylora.

4
    Luiz próbował podać do Williana, ale podanie zostało zablokowane przez obrońców Cardiff.

5
    Chelsea ponownie powoli zbliża się do pola karnego gości.

7
    Lampard z wolnego trafił w jednego z zawodników przyjezdnych.

8
    Cardfiff rusza z jedną z pierwszych kontr.

9
    Piłkę odzyskują już zawodnicy Chelsea.

10
    Gol dla Cardiff!

No i proszę! Mamy pierwszą niespodziankę! Cardiff na prowadzeniu, tego nie spodziewał się chyba nikt. JORDON MUTCH wykorzystuje fatalną postawę obrońców The Blues i otwiera wynik spotkania.

13
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w okolicach środkowej części boiska.

14
    Gra wycofana daleko pod bramkę Cecha.

15
    Eto'o przebił się do pola karnego gości, tam jednak piłkę spod nóg wybił mu jeden z obrońców Cardiff. Rzut rożny.

16
    Grę od bramki wznawia Marshall po niezbyt udanej akcji gospodarzy.

17
    Chelsea ponownie rozgrywa spokojnie piłkę na własnej połowie.

18
    Rzut rożny dla londyńczyków.

20
    Dobra interwencja Marshalla po strzale Lamparda.

21
    Rzut wolny dla Cardiff. Odemwingie główkuje, świetna interwencja golkipera Chelsea.

22
    Rzut rożny dla Cardiff City.

23
    Trzeba przyznać, że goście nie przestraszyli się wyżej notowanego rywala i w pierwszych minutach spotkania prezentują naprawdę solidną grę.

24
    Dobry strzał z dystansu w wykonaniu Ivanovicia.

25
    The Blues wycofują grą na własną połowę.

26
    Marshall ponownie wznawia grę od swojej bramki.

27
    Nie utrzymali gospodarze piłki w okolicach pola karnego Cardiff. Futbolówka opuszcza obszar gry.

28
    Pogłówkowali teraz przyjezdni w polu karnym Chelsea. Piłka ostatecznie poleciała daleko nad bramkę Cecha.

29
    Rzut wolny dla Chelsea sprzed pola karnego gości.

30
    Hazard stracił równowagę i wywrócił się w polu karnym Cardiff. Kibice domagali się faulu, arbiter niczego nie widział.

31
    Gra ponownie przenosi się na połowę gospodarzy.

33
    Gol dla Chelsea!

Fatalny błąd Marshalla! Golkiper Cardiff odbijał piłkę, którą odebrał mu Willian. Ogromne zamieszanie w polu karnym gości wykorzystuje EDEN HAZARD.

35
    Dosyć przypadkowa bramka Hazarda dodała gospodarzom wiatru w skrzydła.

36
    Rzut rożny dla The Blues.

37
    Gospodarze przez cały czas utrzymują się w ataku.

38
    Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala.

39
    Sędzia odgwizduje spalonego podczas akcji londyńczyków.

40
    The Blues ponownie wprowadzają futbolówkę na połowę Cardiff.

41
    Pierwsza żółta karta w spotkaniu. Jej zdobywcą został Luiz.

42
    Strzał Ramiresa zablokowany przez Mutcha.

43
    Chelsea całkowicie zdominowało teraz grę na boisku.

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy.

45
    Żółta kartka dla Cowie za brutalny faul na Macie.

45+1
    Arbiter dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

45+2
    Ostatnia próba ataku Chelsea w tej połowie.

Koniec 1. połowy spotkania! Po 45. minutach gry Chelsea remisuje z Cardiff City 1:1.

46

46
    Druga połowa rozpoczęta przez zawodników Chelsea.

47
    Aktywna gra The Blues na początku tej odsłony spotkania.

48
    Ładny strzał Eto'o na bramkę Marshalla!

49
    Gospodarze spokojnie konstruują kolejną akcję na swojej połowie.

50
    Rzut wolny dla Cardiff City ze środkowej części boiska.

51
    Udało się przyjezdnym zamienić wolnego na kornera.

52
    Zacięta walka Cardiff w polu karnym Chelsea. Goście szukają bramki!

54
    Marshall wznawia grę od swojej bramki po nieudanej akcji The Blues.

55
    Chelsea rozgrywa piłkę przed polem karnym gości.

55
    Golkiper Cardiff ukarany żółtą kartką.

56
    Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Medel, jego miejsce zajmuje Kim.

58
    Cardiff nie daje się zdominować Chelsea. Przyjezdnych z pewnością stać na zdobycie kolejnej bramki.

59
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Mata. Jego miejsce zajmuje Oscar.

60

61
    Goście wycofali grę daleko pod bramkę Marshalla.

62
    Cardiff wciąż prowadzi grę na połowie Chelsea.

63
    Próba ataku The Blues, sędzia odgwizduje jednak spalonego.

64
    Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Torres pojawia się w miejsce Bertranda.

65
    Gorąco w polu karnym Chelsea! Gospodarze nie mają pomysłu na odebranie piłki gościom.

66
    Torres wywalczył kornera dla swojego zespołu.

67

Gool! Hazard podał do SAMUELA ETO'O, który ładnym strzałem pokonuje Marshalla!

68
    Zmiana u gości. Campbell za Odemwingie.

69
    Zmiana w zespole z Londynu. Boisko opuszcza zdobywca bramki – Eto'o. Jego miejsce zajmuje Azpilicueta.

70
    Trener Chelsea, Mourinho został odesłany na trybuny za swoją tradycyjną kontrowersyjną postawę.

71
    Spalony podczas akcji Cardiff.

73
    Chelsea spokojnie prowadzi grę na własnej połowie.

75
    Świetny strzał Kima na bramkę Chelsea! Równie dobra interwencja Cecha!

76

77
    The Blues nastawieni już głównie na grę defensywną.

78

Udana kontra gospodarzy! Goście zgubili piłkę co wykorzystał OSCAR, który fantastycznym strzałem pod poprzeczkę pokonał Marshalla.

79
    Kolejny korner dla Cardiff City.

80
    Po raz kolejny gubią goście piłkę pozwalając Chelsea na stworzenie kontry. Tym razem dobrą interwencją popisał się bramkarz Cardiff City.

81
    Zmiana w zespole z Cardiff. Na murawie pojawił się Gestede w miejsce Gunnarssona.

82

Rośnie prowadzenie gospodarzy! EDEN HAZARD trafia do siatki po raz drugi tego wieczora!

84

86
    Nie dzieje się już zbyt wiele na boisku. Goście pogodzili się już z porażką.

88
    Goście ruszają z jedną z ostatnich akcji w tym spotkaniu.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

90+1
    Arbiter dolicza cztery minuty do spotkania.

90+3
    Marshall wznawia grę od bramki po nieudanej akcji londyńczyków.

90+4
    Ostatnia próba ataku przyjezdnych.

Koniec spotkania! Chelsea po dobrej drugiej połowie pokonuje na własnym boisku Cardiff City 4:1!

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:53:49)