Malaga – Celta Vigo 0:5 (koniec) | FC Barcelona – Real Madryt 2:1 (koniec) | Elche – Granada 0:1 (koniec)
Levante – RCD Espanyol 3:0 (koniec)
Elche CF
0:1 (0:1)
Granada CF
Sobota 26.10.2013, 20:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Czas na dziesiątą kolejkę hiszpańskiej Primera Division. W jej ramach Elche CF podejmie u siebie Granadę CF.

Faworytem meczu są gospodarze, którzy dość niespodziewanie w ostatnich trzech spotkaniach zagarnęli komplet punktów. W sumie zgromadzili 12 "oczek", co plasuje ich na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli.

Zdecydowanie gorzej wiedzie się Granadzie, bowiem ci zapisali na swoim koncie tylko osiem punktów i znajdują się tuż nad strefą spadkową. Do tej pory zaledwie dwa razy schodzili z boiska jako zwycięzcy.

Obie drużyny zmagają się z problemem kontuzji. W składzie Elche nie zobaczymy Alvaro Gimeneza, Cismy i Sergio Pelegrina, natomiast w ekipie gości zabraknie Daniego Beniteza.

W ostatnich czterech pojedynkach między tymi zespołami padał remis. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już wkrótce – zapraszamy na relację w serwisie lajfy.com.

Witamy państwa! Niebawem rozpocznie się mecz pomiędzy Elche CF, a Granadą CF. Zapraszamy do śledzenia relacji live!

W zespole gospodarzy nieobecni są: Edu Albacar, Cristian Sapunaru i Alvaro Gimenez (kontuzje). Za czerwoną kartkę pauzuje natomiast Cisma.

W ekipie gości na kontuzję narzeka czterech graczy: Piti, Matias Campos, Hassan Yebda i Dani Benitez. Za kartki grać nie może – Pape Malick Diakhate.

Za chwilę poznamy składy, w jakich wystąpią obydwa zespoły.

Już wiemy, kogo do gry desygnowali – Fran Escriba i Lucas Alcaraz.

4-2-3-1 to ustawienie gospodarzy. 4-3-3 zagrają goście. Piłkarze właśnie wychodzą na murawę!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    No to gramy! Jakie to będzie spotkanie? Wszystko okaże się w najbliższych 90. minutach!

3
    Pierwsza akcja gospodarzy i mamy rzut rożny.

4
    Bez rezultatu. Gospodarze jednak wciąż w ataku.

5
    Akcja Elche lewą stroną, niezłe dośrodkowanie, jednak strzał głową Manu wylądował nad bramką.

6
    Faulowany Ruben Perez. Sędzia nie wyciąga kartonika.

7
    Rzut wolny dla Granady. Strzelał Fran Rico, jednak trafił prosto w mur.

8
    Akcja gości zakończona niecelnym podaniem z lewej strony.

9
    Na spalonym Manu. Od bramki zacznie Roberto.

10
    Granada zaczyna przejmować inicjatywę. Czy przełoży się to na akcje bramkowe?

11
    Walczył Ighalo, ale górą obrona gospodarzy.

12
    Bardzo groźnie uderzał z dystansu Fran Rico! Wspaniała obrona Manu Herrery!

13
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Manuel Iturra.

14
    Ciekawe te pierwsze minuty. Brakuje tylko bramek!

15
    Mamy trochę walki w środku pola.

16
    Rzut wolny dla Granady, ale bardzo złe dośrodkowanie Frana Rico.

17
    Kibice Elche starają się pomóc swoich graczom. Widać jednak, że Granada tanio skóry nie sprzeda.

18
    Próbował Brahimi, ale lepsza obrona Elche.

19
    Tymczasem w meczu na szczycie – Barcelona wygrała z Realem!

20
    Akcja Elche, jednak za mocne podanie na lewe skrzydło.

21
    Pochwaliłem oba zespoły, a tymczasem tempo trochę siadło.

22
    Składna akcja Elche zakończona za głębokim dośrodkowaniem Fidela.

23
    Tym razem próbował dośrodkować Pereira, jednak i on zrobił to niedokładnie.

24
    Faul w środku pola. Będzie rzut wolny dla gości.

25
    Kolejny faul. Tym razem pada Nyom.

26
    Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki dopada MANUEL ITURRA i kieruje ją głową do siatki! Iturra był kompletnie niekryty! Błąd obrony gospodarzy!

27
    Wspaniałą asystę zaliczył Fran Rico! Teraz dopiero zrobi się mecz!

28
    Kolejna groźna akcja gości, niefrasobliwość obrony Elche, ale piłka nie wpada do siatki!

29
    Indywidualny rajd Ighalo, zakończony faulem tego gracza.

30
    Skrzydłem Nyom i od bramki zacznie Manu Herrera.

30
    Przegiął Javi Marquez. Kolejny faul i żółta kartka.

31
    Piłkarze i kibice Elche zaczynają się denerwować. Niepotrzebnie. Jest jeszcze dużo czasu.

32
    Akcja gospodarzy, jednak nikt nie przeciął dośrodkowania z prawej strony. Szkoda!

33
    Nadal bardzo wyrównane spotkanie. Tutaj może paść każdy wynik!

34
    Elche w natarciu. Doping kibiców nie ustaje!

35
    Rzut rożny dla gospodarzy. Bardzo złe dośrodkowanie Javiego Marqueza.

36
    Znów róg dla Elche. Może teraz będzie lepiej?

37
    Od własnej bramki Roberto.

38
    Tym razem w ataku Granada, ale dośrodkowanie Recio lepiej przemilczeć...

39
    Pierwsza połowa dobiega końca. Czy gospodarzy stać jeszcze na trafienie?

40
    Trochę nerwów na boisku. Nie ładnie faulował Fran Rico. Sędzia nie wyciąga kartek.

41
    Bardzo niepewnie gra dzisiaj defensywa Elche.

42
    Elche trochę się załamało. To Granada atakuje w końcówce pierwszej połowy!

43
    Kontra gospodarzy. Zabrakło ostatniego podania...

44
    Niezła akcja Granady – Brahimi do Ighalo, ten strzela, jednak w ostatniej chwili zostaje zablokowany.

45
    To powinno być wyrównanie! Podanie z prawej strony i Manu nie trafia do siatki z najbliższej odległości... Fatalna skuteczność napastnika Elche.

45+1

Elche, dość niespodziewanie, przegrywa do przerwy z Granadą 0:1. Chociaż to gospodarze są faworytem tego meczu – to goście dyktują warunki na boisku. Jak będzie w drugiej połowie?

46

47
    Obydwa zespoły bez zmian personalnych. Gospodarze muszą bardziej zaryzykować!

48
    Póki co nic się nie zmieniło – to goście grają lepiej.

49
    Elche stara się odzyskać inicjatywę, jednak Granada gra bardzo mądrze i dojrzale.

50
    Dobrze wygląda współpraca na linii Brahimi-Ighalo.

51
    Gospodarze domagali się odgwizdania faulu, ale sędzia Del Cerro pozostał niewzruszony.

52
    Strzelał Brahimi, ale niecelnie.

53
    Elche stara się jak najszybciej przedostać pod bramkę gości. Gospodarze robią to jednak zbyt chaotycznie.

54
    Znów świetnie Brahimi, ale tym razem został zablokowany.

55
    Zmiana w ofensywie Elche. Schodzi Fidel, a w jego miejsce Richmond Boakye.

56
    Czy młody napastnik z Ghany rozrusza niemrawych gospodarzy?

57
    Wciąż 0:1. Zaczyna się spieszyć gospodarzom.

58
    Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy. Elche musi skupić się na swojej grze!

59
    Niezbędne będą kolejne zmiany w ekipie Frana Escriby.

60
    Znów wyraźnie słychać zagorzałych fanów Elche! Oni wciąż wierzą w dobry wynik!

61
    Róg dla Granady.

62
    Bez rezultatu i kontra gospodarzy! Strzelał Suarez i będzie róg dla Elche!

63
    Kolejne złe rozegranie stałego fragmentu gry. Przy piłce znów Granada.

64
    Strzelał z dystansu Michael Pereira, ale wysoko nad bramką.

65
    Zatrzymany szarżujący Brahimi.

66
    Boakye wykłada piłkę do Javiego Marqueza, ten pada, ale sędzia nie gwiżdże rzutu wolnego.

67
    Groźnie uderzał najlepszy na boisku Brahimi, ale jeszcze lepiej w bramce Manu Herrera!

68
    Na spalonym Pereira. Od bramki zacznie Elche.

69
    Przed szansą Boakye! Spalony...

70
    Baaardzo dużo nerwów. Sędzia przerywa grę i uspokaja trenerów.

71
    Bramkarz gości upomniany żółtą kartką za grę na czas.

72
    Bardzo daleko od własnej bramki interweniuje Roberto. Skutecznie!

73
    Roberto ratuje swój zespół przed stratą gola! Wysuniętego bramkarza gości próbował przelobować Suarez, lecz Roberto popisał się cudowną obroną!

74
    Pierwsza zmiana w Granadzie. W miejsce Ighalo wchodzi Riki.

74
    Zmiana też wśród gospodarzy. W miejsce Pereza wchodzi Sanchez.

75
    Trener Elche stawia wszystko na jedną kartę!

76
    Będzie rzut wolny dla gości. Odległość kusi do oddania dobrego strzału.

77
    Uderza Fran Rico – w trybuny.

78
    Szykuje się druga zmiana w Elche.

79
    Angulo zmienia aktywnego Pereirę. Dobry występ tego gracza.

80
    Dziesięć minut nadziei kibiców gospodarzy.

81
    Po dwie zmiany wykorzystali obaj trenerzy. Szykuje się ostatnia w Elche.

82
    Aaron Niguez w miejsce Javiego Marqueza. Limit zmian został wykorzystany.

83
    Bliski dojścia do dogodnej sytuacji był Boakye.

84
    Dośrodkowanie z prawej strony, ale pewnie wyłapuje je Roberto.

85
    Schodzi gracz meczu – Brahimi. W jego miejsce Coeff.

86
    Seria Elche prawdopodobnie zostanie przerwana. Kto by się spodziewał, że to właśnie Granada ją zatrzyma?

87
    Trzy minuty do końca. Elche ma przewagę w posiadaniu piłki, jednak nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

88
    Przerwa w grze. Znów bardzo nerwowo na murawie.

89
    Żółta kartka dla Nyoma za przedłużanie gry.

89
    Gramy dalej, ale kibice gospodarzy zaczynają być bardzo nerwowi!