Malaga – Celta Vigo 0:5 (koniec) | FC Barcelona – Real Madryt 2:1 (koniec) | Elche – Granada 0:1 (koniec)
Levante – RCD Espanyol 3:0 (koniec)
Levante UD
3:0 (2:0)
RCD Espanyol Barcelona
Sobota 26.10.2013, 22:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00.

Starcie Levante z Espanyolem zainteresuje fanów, którzy niekoniecznie czekają na Gran Derbi. Gospodarze całkiem ciekawie prezentują się w dotychczas rozegranych spotkaniach, a goście równie udanie rozpoczęli rywalizację w bieżącym sezonie.

Obie drużyny w ligowej tabeli dzieli jeden punkt. Espanyol zajmuje miejsce siódme, a Levante plasuje się o dwie lokaty niżej.

Bolączką zespołu gospodarzy pozostaje skuteczność. Po dziewięciu kolejkach ma ona na swoim koncie zaledwie dziewięć trafień i aż czternaście bramek straconych.

W przypadku Espanyolu dyspozycja strzelecka jest nieco lepsza. Gracze z Katalonii strzelili dwanaście bramek i stracili ich jedenaście.

Faworytem meczu Espanyol, który ma w swoich szeregach kilku dobrych graczy, ale trzeba pamiętać, że Levante nadal czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo na własnym terenie w bieżącym sezonie. Co też się zdarzy? Proszę do Nas zajrzeć tuż po godzinie 21:35. Emocje gwarantowane!

Levante UD: Navas – Lopez, Juanfran, Simao, Rodas – D. Navarro, Xumetra, Diop, Garcia – El Zhar, Diawara
    Rezerwowi: Jimenez, Vyntra, El Adoua, Lell, Silva Pinto, Ivanschitz, Barral

RCD Espanyol de Barcelona: Casilla – Lopez, Fuentes, Sidnei, Moreno – Lopez Silva, Sanchez, Pizzi, Simao – Stuani, Sergio Garcia
    Rezerwowi: German, Rodriguez, Capdevila, Colotto, Clerc, A. Gonzalez, Cordoba

Sędziowie: César Muñiz Fernández.

Dobry wieczór!

Przed nami ostatni mecz sobotniej serii spotkań Primera Division!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

3
    Początek niezwykle nerwowy. Przeważa Espanyol.

5
    Rzut rożny dla Levante.

6
    Po stałym fragmencie gry dla gospodarzy. Espanyol próbował wyprowadzić kontrę, ale gracze z Katalonii zostali powstrzymani przez obrońców.

8
    Rzut wolny dla Levante w okolicach pola karnego gości. Piłka ustawiona w okolicach lewego narożnika.

9
    Garcia wrzucił piłkę w pole karne, a głową strzelił minimalnie obok bramki El Zhar.

11
    Korner dla gości.

13
    Espanyol przeważa, choć goście mają spore trudności z wypracowaniem dogodnych pozycji strzeleckich.

13
    Korner dla gospodarzy.

14
    Stuani uderzył z okolic pola karnego. Piłka minimalnie obok bramki.

17
    Od kilka minut gra przenosi się błyskawicznie spod jednego pola karnego pod drugie, ale brakuje strzałów.

18
    Sergio Garcia uderzył na bramkę Navasa. Bramkarz Levante złapał piłkę.

25
    Żółta kartka dla Sanchez (RCD Espanyol de Barcelona).

25
    Gol dla Levante!
    Bramkę zdobył EL ZHAR. Uderzenie w lewy róg. Bramkarz Espanyolu był bliski, aby złapać piłkę.

27
    Bramkę zdobył BABA DIAWARA. Szybka dwójkowa akcja pary Diawara – El Zhar. Ten drugi podał do swojego kolegi, który silnym uderzeniem zdobył bramkę.

29
    Żółta kartka dla Navas (Levante UD).

32
    Sanchez zmusił do interwencji Navasa. Dobry strzał zawodnika Espanyolu i pewna interwencja golkipera gospodarzy.

32

33
    Diawara huknął zza pola karnego. Piłka minimalnie obok bramki.

35
    Garcia uderzył głową na bramkę Navasa. Bramkarz Levante złapał piłkę.

38
    Espanyol od dłuższego czasu nie pozwala gospodarzom na przejęcie piłki, ale też goście nie potrafią stworzyć sobie okazji strzeleckiej.

40
    Mieliśmy przerwę w grze. Navas w starciu z jednym z zawodników Espanyolu doznał urazu. Golkiper gospodarzy może kontynuować grę.

42
    Rzut wolny dla Levante na połowie Espanyolu. Próba rozegrania piłki przez gospodarzy zakończyła się stratą.

44
    Rzut wolny dla Espanyolu w bliskiej odległości pola karnego Levante. Wrzutka w szesnastkę została zablokowana przez obrońców gospodarzy.

45
    Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

Pierwsza połowa przyniosła sporo emocji. Dwie bramki strzelone w odstępstwie trzech minut rozbiły nieco Espanyol, ale ostatnie fragmenty pierwszej połowy dają nadzieję, że losy meczu jeszcze się nie rozstrzygnęły.

46

46
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Ruben Garcia, na boisku pojawia się Ivanschitz.

46
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol de Barcelona: z boiska schodzi Simao, na boisku pojawia się Cordoba.

48
    Espanyol organizuje kolejne ataki, ale jest skutecznie powstrzymywany przez graczy Levante.

51
    Bramkę zdobył NABIL EL ZHAR. Szybka kontra Levante. Diawara zagrał do El Zhara, który uderzył z dwudziestego metrów i idealnie trafił w okienko!

54
    Korner dla Espanyolu.

54
    Wrzutka w pole karne nie przynosi okazji dla gości.

56
    Sidnei zdecydował się na uderzenie, ale piłka została zablokowana.

57

57
    Żółta kartka dla Moreno (RCD Espanyol de Barcelona).

59
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol de Barcelona: z boiska schodzi Moreno, na boisku pojawia się Colotto.

61
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Diop, na boisku pojawia się El Adoua.

63
    Pizzi trafił w słupek. Dobitka Cordoby z kilku metrów została zablokowana przez obrońców Levante.

65
    W Espanyolu nastąpi kolejna zmiana. Zespół gości przeważa i atakuję, ale efekt jak na razie marny.

67
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol de Barcelona: z boiska schodzi Stuani, na boisku pojawia się Lanzarote.

68
    Mieliśmy krótką przerwę w grze, bo Diawara doznał kontuzji.

71
    Rzut rożny dla gości. Wrzutka w pole karne. Navas był faulowany przez Garcię.

72
    Żółta kartka dla Garcia (RCD Espanyol de Barcelona).

73
    Żółta kartka dla Juanfran (Levante UD).

75
    Żółta kartka dla Lanzarote (RCD Espanyol de Barcelona).

78
    Szybka akcja Espanyolu lewym skrzydłem. Wrzutka w pole karne trafia do Navasa.

80
    Espanyol nie rozgrywa słabego spotkania, ale nie potrafi sobie poradzić z dobrze ustawionymi w defensywie zawodnikami Levante.

81
    Cordoba oddaje strzał zza pola karnego. Piłka po nogach obrońców trafia za linię końcową. Korner dla gości.

82
    Drugi rzut rożny dla Espanyolu.

84
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Lopez, na boisku pojawia się Vyntra.

85
    Rzut rożny dla gości.

85
    Jeszcze jeden stały fragment gry dla Espanyolu.

86
    Żółta kartka dla Pizzi (RCD Espanyol de Barcelona).

89
    Ostatnie fragmenty meczu. Espanyol nie ustaje w organizowaniu kolejnych ataków, ale Navas i obrońcy Levante fantastycznie powstrzymują zawodników gości.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowu spotkania.

90+1
    Pizzi stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale chybił.

Za nami ostatni sobotni mecz Primera Division.

Levante w dość łatwy i zaskakujący sposób wygrywa 3:0, choć Espanyol nie grał źle. Gospodarze z zabójczą precyzją wykorzystali swoje bramkowe okazje.

Bohaterem spotkania strzelec dwóch bramek w dzisiejszym spotkaniu – Nabil El Zhar.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy już jutro na kolejne relację!

Pozdrawiam portal LAJFY.COM! (23:55:39)