Bordeaux – Nantes 0:3 (koniec) | Olympique – Sochaux 2:1 (koniec) | Saint-Étienne – Lyon 1:2 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:2 (0:0)
Olympique Lyon
Niedziela 10.11.2013, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90+3
    Gol dla Lyonu!!!!
    Coś nieprawdopodobnego!!! Ostatni zryw gości, z lewego skrzydła dośrodkowywał Gourcuff, który wrzucił piłkę wprost na głowę BRIANDA, a ten precyzyjnym strzałem nie dał najmniejszych szans Ruffierowi!!!

65
    Gol dla Saint-Étienne!
    Kapitalna bramka dla gospodarzy! Po wrzutce Ghoulama piłkę głową w pole bramkowe posłał Brandao, gdzie znakomitą przewrotką popisał się HAMOUMA!

48
    Gol dla Lyonu!
    Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Bedimo mocno główkował Gomis, z jego uderzeniem w fantastyczny sposób poradził sobie Ruffier, jednak wobec potężnej dobitki LACAZETTE był już bezradny!

Adam Delimat

Gole: 65. Hamouma – 48. Lacazette, 90+3. Briand

Kartki:   8. Clerc (SET), 24. Brandao (SET) – 27. Lacazette (OLL), 57. Grenier (OLL)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Perrin, Sall, Ghoulam – Cohade (80. Diomande), Clement – Mollo (62. Gradel), Corgnet, Hamouma (83. Tabanou) – Brandao
    Olympique Lyon: Gorgelin – Bedimo, Umtiti, Bisevac, Lopes (85. Dabo)– Fofana, Gonalons, Malbranque (72. Gourcuff), Grenier – Lacazette, Gomis (72. Briand)

Sędziowie: Stephane Lannoy – Eric Dansault, Frederic Cano