Saint-Étienne – Nantes 2:0 (koniec) | Bastia – Montpellier 0:0 (koniec) | Nice – Évian TG 3:1 (koniec)
Reims – Ajaccio 4:1 (koniec) | Sochaux – Rennes 2:1 (koniec) | Toulouse – Guingamp 0:0 (koniec)
AS Saint-Étienne
2:0 (1:0)
FC Nantes
Sobota 21.12.2013, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po emocjonującym pojedynku AS Saint-Etienne ostatecznie pokonali FC Nantes 2:0. Kropkę nad 'i' w drugiej połowie postawił Erding, który wykorzystał rzut karny podyktowany przez arbitra. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. (18:57:47)

90+2
    Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy, zdołali wybronić się piłkarze Nantes.

90
    Pięć minut doliczone przez arbitra.

90
    Fantastyczna interwencja Riou! Bramkarz Nantes zatrzymał Erdinga, który stanął przed dobrą szansą na podwyższenie prowadzenia!

89
    Cissokho jeszcze raz próbował przedostać się prawą stroną pod pole karne rywali, znów zatrzymany został czystym wślizgiem.

87
    Cissokho próbował dośrodkować piłkę z prawego skrzydła, trafił jednak prosto w plecy obrońcy.

86
    Coraz mniej czasu do końca, coraz bardziej nerwowo i agresywnie poczynają sobie goście, którzy czują się pokrzywdzeni decyzją sędziego.

83
    Lemoine trafił do notesu arbitra, żółta kartka.

83
    Gol dla Saint-Étienne!
    MEVLUT ERDING płaskim strzałem pokonuje goalkeepera gości! 2:0!

82
    Alhadhur dotknął piłki ręką w polu karnym, arbiter nie miał wątpliwości, choć powtórki pokazują, że zagranie to było zupełnie przypadkowe.

82
    Rzut karny dla Saint-Etienne!

81
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Gradel, na boisku pojawia się Hamouma.

79
    Cissokho pędził prawym skrzydłem, zdecydował się na prostopadłe podanie, jednak niezbyt dobrze zrozumiał się z partnerem i piłka trafiła w ręce Ruffiera.

77
    Zmiana w drużynie FC Nantes: z boiska schodzi Bessat, na boisku pojawia się Nicolita.

76
    Do końca regulaminowych 90 minut pozostał już niespełna kwadrans. Pamiętajmy jednak, że mieliśmy sporo przerw w tej części i sędzia na pewno doliczy kilka minut.

75
    Głębokie dośrodkowanie w pole karne Nantes, zdołał oddać strzał Erding, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

73
    Rzut wolny dla AS Saint-Etienne, Tabanou zdecydował się na dogranie do partnera, który był na pozycji spalonej.

Gole: 24. Corgnet, 83. Erding (kar.)

Kartki:   83. Lemoine (SET) – 5. Gakpe (NNT), 70. Vizcarrondo (NNT)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Perrin, Brison (64. Ghoulam) – Gradel (81. Hamouma), Lemoine, Clément, Corgnet (72. Cohade), Tabanou – Erding
    Zmiany: Cohade, Moulin, Brandão, Hamouma, Pogba, Ghoulam, Saint-Maximin

FC Nantes: Riou – Cissokho, Djilobodji, Vizcarrondo, Veigneau (50. Alhadhur) – Deaux, B.Touré, Bedoya, Bessat (77. Nicolita) – Gakpe- Djordjevic (36. Aristeguieta)
    Zmiany: Bangoura, Nicolita, Cichero, Aristeguieta, Alhadhur, Veretout, Dupe

Sędziowie: L. Jaffredo – T. Philippe, E. Danizan