Jagiellonia – Zagłębie L. 1:0 (koniec) | Wisła K. – Ruch 0:1 (koniec)
Wisła Kraków
0:1 (0:0)
Ruch Chorzów
Sobota 08.03.2014, 18:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • PKO Ekstraklasa

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (20:26:20)

Wisła Kraków po raz pierwszy w tym sezonie przegrywa na własnym stadionie. Przy Reymonta w pełni zasłużenie wygrał dziś Ruch Chorzów, a jedyną bramkę zdobył w 52. minucie Grzegorz Kuświk.

90+2
    Nikt nie przecina piłki po dośrodkowaniu Garguły.

90+2
    Przy linii bocznej faulowany Sarki, za chwilę Wiślacy staną przed jedną z ostatnich w tym meczu szans.

90+1
    Jakub Smektała zmienia Zieńczuka.

90+1
    Nieprawdopodobna sytuacja! W podbramkowym zamieszaniu na bramkę gości uderzał chyba każdy z zawodników ofensywnych formacji Wisły, piłka odbiła się między innymi od poprzeczki, a po uderzeniu Stilicia w końcu wpadła do siatki! Sędzia dopatrzył się jednak w tej sytuacji spalonego!

89
    Misternie konstruowana przez Wiślaków akcja przerwana przez niecelne podanie Stilicia. Coraz mniej czasu do końca.

86
    Żółtymi kartkami napomniani Marcin Malinowski i Gordan Bunoza.

86
    W polu karnym najwyżej wyskoczył Buchalik, który dodatkowo był faulowany.

85
    Sarki faulowany przez Dziwniela, szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

84
    Optymistyczne uderzenie Chrapka, piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

81
    Druga zmiana w zespole "Białej Gwiazdy", Guerriera zmienia Michał Szewczyk.

79
    Szybka kontra Ruchu zakończona niecelnym uderzeniem Kuświka z powietrza.

78
    Za przerwanie groźnie zapowiadającej się kontry żółtą kartką ukarany Piotr Stawarczyk.

76
    Ależ szansa dla Wisły! Po dośrodkowaniu Dudki zagotowało się w polu karnym, do pozycji strzeleckiej doszedł Stilić, którego uderzenie głową w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił Stawarczyk!

73
    Podanie Sarkiego wzdłuż linii bramkowej, którego nie zdołał jednak przeciąć żaden z zawodników Wisły.