West Bromwich – Man Utd 0:3 (koniec) | Cardiff – Fulham 3:1 (koniec) | Crystal Palace – Southampton 0:1 (koniec)
Norwich – Stoke 1:1 (koniec) | Chelsea – Tottenham 4:0 (koniec)
Cardiff City F.C.
3:1 (1:0)
Fulham F.C.
Sobota 08.03.2014, 16:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Angielska Premier League

Dziękuję za śledzenie relacji z tego spotkania i życzę wszystkim miłego wieczora! (17:53:00)

Po zaciętym meczu Cardiff City pokonuje Fulham i awansowało na 18. miejsce w ligowej tabeli. W drugiej połowie zawodnicy dostarczyli nam jeszcze więcej emocji, jak i bramek. Ostateczny wynik 3:1 dla gospodarzy.

90+4
    Piłka w posiadaniu zawodników Cardiff City.

90+3
    Daehli wychodzi sam na Hangelanda z własnej połowy, mija go, jednak nie potrafi uderzyć w światło bramki!

90+2
    Fulham wychodzi z ofensywną akcją.

90+1
    Sędzia dorzuca cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Za Craiga Noone'a na placu gry pojawia się Theophile-Catherine.

89
    Mitroglou dobrze przyjął piłkę w polu karnym Cardiff, jednak jego uderzenie było bardzo słabej jakości i spokojnie interweniuje bramkarz miejscowej drużyny.

88
    Kim długo holuje piłkę i decyduje się na strzał, z którym bez problemów radzi sobie bramkarz gości.

87
    Ostatnie cztery minuty podstawowego czasu gry.

86
    Gospodarze wyraźnie się cofneli i teraz to Fulham kreuje kolejne akcje.

85
    Aut dla Cardiff z własnej połowy boiska.

84
    Mitroglou po podaniu rodaka znalazł się w dobrej sytuacji, jednak oddał ostatecznie słabiutki strzał na bramkę Marshalla.

84
    Sidwell przedziera się środkiem pola i mocno uderza, jednak jego strzał zostaje zablokowany.

83
    Ta sytuacja jednak pokazuje, że możemy się do końca spodziewać dużych emocji!

82
    Fulham próbuje większą ilością zawodnikó zaatakować. Sidwell pakuje piłkę do bramki, jednak znajdował się na spalonym i sędzia nie uznaje bramki.

81
    Trener Felix Magath wykorzystał juz wszystkie zmiany i pogrążony w krzesełku ogląda poczynania swoich zawodników.