Valladolid – FC Barcelona 1:0 (koniec) | Real Betis – Getafe 2:0 (koniec) | Celta Vigo – Atletico 0:2 (koniec)
Granada – Villarreal 2:0 (koniec)
Granada CF
2:0 (2:0)
Villarreal CF
Sobota 08.03.2014, 22:00 • Nuevo Los Cármenes, Granada • Hiszpańska LaLiga

No i nie lada niespodzianka za nami. Granada zasłużenie wygrywa 2:0 z wyżej notowanym rywalem, jakim przed tym spotkaniem był zespół gości! Gospodarze dzięki temu zwycięstwu awansują na dwunastą pozycję w ligowej tabeli! Dziękuje za śledzenie relacji! Kłania się Paweł Szymański. (23:52:17)

90+2
    To już czwarta kartka dla zawodnika Granady. Tym razem zobaczył ją Recio.

90+1
    Korner dla Granady i szansa na 3:0.

90
    Rozpoczęła się ostatnia, regulaminowa minuta tego spotkania.

88
    Benitez wrócił do gry i od razu przewinił. Rzut wolny dla gości.

87
    Jakiegoś urazu doznał Benitez, który dopiero co wszedł na boisko. Zawodnik Granady potrzebuje pomocy masażysty.

85
    Nieco ponad pięć minut do zakończenia spotkania. Czy doczekamy się jakiejkolwiek bramki w tym obszarze gry?

84
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Riki, na boisku pojawia się Foulquier.

82
    Iturra nieprzepisowo walczył o piłkę i zobaczył żółty kartonik.

80
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Brahimi, na boisku pojawia się Benitez.

78
    Perbet zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

76
    Roberto w pewny sposób ratuje swoją drużynę od utraty gola po strzale głową Piny.

75
    Kwadrans pozostał gościom, by powalczyć o jakiekolwiek punkty w tym spotkaniu.

73
    Przewinienie rezerwowego gości – Panticia i sędzia przerwał grę.

72
    Uche mógł zdobyć bramkę kontaktową, ale piłka po jego strzale mija w znacznej odległości bramkę przeciwnika...

70
    Napastnik Granady otrzymał porcję braw za występ w dzisiejszym meczu. Francuz zdobył bardzo ważną bramkę w tym starciu.

69
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi El Arabi, na boisku pojawia się Pereira.

68
    Cani złapany na spalonym. Sędzia zmuszony był przerwać grę i nakazać rywalom wznowienie gry od rzutu wolnego.