Puszcza – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Dolcan – Stomil 4:2 (koniec) | GKS K. – Okocimski 0:1 (koniec)
Miedź – Sandecja 2:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Chojniczanka 1:1 (koniec)
Dolcan Ząbki
4:2 (2:1)
Stomil Olsztyn
Sobota 15.03.2014, 15:00 • Dolcan Arena, Ząbki • Fortuna 1 Liga

Koniec meczu. (17:00:14)

Za uwagę w dzisiejszym spotkaniu dziękuję Jakub Niewiadomski i zapraszam na kolejny mecz do Ząbek który odbędzie się 30 marca, o godzinie 12:15 a będą to derby Mazowsza z Wisłą Płock! :)

90+2
    Sędzia Małyszek spogląda na zegarek i swoich asystentów i kończy spotkanie nie dając rozpocząć od środka piłkarzom z Ząbek

90+2
    Duży błąd Leszczyńskiego który za bardzo bawił się z piłką a Żwir przejął inicjatywę i bez większych problemów zabrał ją bramkarzowi Dolcanu i umieścił w siatce

90+2
    Gol dla Stomilu!
    Niesamowite! Grający z osłabieniem Stomil zdobywa bramkę kontaktową a strzela ją młody zawodnik Olsztynian KAROL ŻWIR !

90
    2minuty doliczone do dzisiejszego spotkania

90
    Darmochwał próbował chyba strzelić bramkę numer dwa dla Olsztynian, ale wyraźnie było widać symulacje zawodnika w polu karnym po nieudanym strzale, sędzia Małyszek nie dał się oszukać

88
    Od ostatniej bramki Dolcanu, Ząbczanie próbują grać na czas i prowokować grą piłkarzy Stomilu

86
    Ostatnia zmiana w szeregach Dolcanu, żegnamy strzelca czwartej bramki dla Ząbek Grzegorza Piesio, a witamy młodzieżowca Tomasza Prejsa

84
    Dziękujemy Damianowi Jakubikowi a witamy na murawie Pawła Tarnowskiego

82
    Stomil po stracie jednego z graczy całkowicie gubi się w dzisiejszym spotkaniu a piłkarze Dolcanu dostali jak by wiatru w żagle atakując nie przerwanie bramkę gości ... Czy będziemy świadkami kolejnej bramki?

79
    Gol dla Dolcanu!
    Zjawiński znakomitym rajdem lewą stroną boiska dograł do niepilnowanego GRZEGORZA PIESIO który świetnym uderzeniem z dystansu pokonuje bramkarza Stomilu który musi wyciągnąć piłkę z bramki po raz czwarty w tym meczu

77
    Ostatnia zmiana w Stomilu, wielkie brawa dla Grzegorza Lecha od kibiców Dolcanu ... Na boisku Głowacki

75
    Pierwsza zmiana w Dolcanie, za dobrą grę dziękujemy Bartoszowi Wiśniewskiemu a witamy na murawie Bartosza Osolińskiego

74
    Kolejna zmiana Stomilu: Bzdęga schodzi a Żwir wchodzi

72
    U la la! Bardzo nieprzyjemny i brutalny faul Mroczkowskiego na jednym z graczu Dolcanu. Sędzia długo się nie zastanawiał i ukarał zawodnika drugą żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną i usunął go z boiska!

69
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL !!!!!!!
    A jednak ... przełamanie!
    DARIUSZ ZJAWIŃSKI podwyższa prowadzenie swojej ekipy znakomite podanie w pole karne i po oddaniu strzału z pierwszej piłki futbolówka trafia nie mal w samo okienko bramki!

67
    Lekkie sprzeczki Lecha z sędzią po faulu tego zawodnika, dziwne że Pan Małyszek nie pokazał kolejnej żółtej kartki

65
    Ponownie Dariusz Zjawiński !!! Nie wiem który to już raz sam na sam ''Zjawy'' ale zawodnikowi ciężko w dzisiejszym spotkaniu strzelić bramkę, po raz kolejny strzał wprost w bramkarza!

63
    Za głupie przewinienie żółtą kartkę dostaje Mroczkowski. To już trzecia żółta kartka w tym meczu, gra wyraźnie nam się zaostrza

61
    A jednak zmiana, kibice gości lekkimi brawami żegnają Głowackiego ... A gromkimi witają Warcholaka

59
    Dolcan wyraźnie się cofnął pod własną bramkę, od kilku minut broni twierdzy ... Czyżby piłkarze z Ząbek chcieli bronić wyniku do końca?

Piłkarze Stomilu zaczęli rozgrzewać się przy bocznej linii, chyba szykuję się nam zmiana

54
    To powinna być bramka!!! Sam na sam z bramkarzem gości był Bartosz Wiśniewski ale dużo szczęścia miał Skiba któremu piłka odbiła się od stopy!

53
    Bardzo dobre podanie nowego nabytku Dolcanu Łuszkiewicza do ''Zjawy'' ... Napastnik nie potrafił opanować piłki w polu karnym i tym samym pogubił się ze strzałem, od bramki Stomil

52
    Redaktor: Jak to mówią koledzy redaktorzy, przynajmniej pogoda się poprawia :)

51
    Żółtą kartkę otrzymał Piesio (Dolcan Ząbki).

50
    Z narożnika Wiśniewski, a tam wyjaśniają obrońcy

49
    Ładne podanie otrzymał Grzegorz Piesio, wpadł w pole karne i oddał strzał po którym będziemy mieli kolejny korner dla gospodarzy

46
    Za faul taktyczny żółtą kartkę otrzymał Jegliński (Stomil Olsztyn).

46
    Krótkie podsumowanie pierwszej połowy meczu ... Dużo sytuacji pod bramkowych mieli i gospodarze i goście, za to Ci drudzy jako pierwsi obieli prowadzenie. Dolcan po stracie bramki doznał przebudzenia i szybko wyrównał i doprowadził także do prowadzenia w tym meczu w niespełna 2minuty

46

45
    Sędzia Małyszek patrzy na zegarek i kończy pierwszą część spotkania. Zapraszamy już za kilka minut na drugą odsłonę meczu

43
    Wiatr na dzisiejszym meczu robi co chce, dośrodkowanie Rafała Grzelaka w pole karne tam za mocny podmuch wiatru i gdyby nie to do piłki dobiegł by Bartosz Wiśniewski i strzelił kolejną bramkę dla ekipy z Ząbek a tak zaczyna od własnej bramki Skiba

40
    Gra lekko się nam uspokoiła

37
    Mielibyśmy już chyba po meczu gdyby nie fakt że Zjawiński był sam na sam z bramkarzem Stomilu i przestrzela

34
    Co tu się dzieje?! Niespełna 2minuty temu mieliśmy wyrównanie a tutaj już druga bramka dla gospodarzy! Dobre podanie w pole karne otrzymał ŁUKASZ SIERPINA i strzelił nie do obrony po długim rogu! To już drugi gol tego zawodnika w tym meczu, czy ustrzelili hat trika?

32
    Niesamowity rajd prawą stroną Damiana Jakubika zakończony lekka wrzutką w pole karne wprost na głowę ŁUKASZA SIERPINY i mamy remis!

30
    Dariusz Zjawiński!!! Jak on tego nie trafił? Stał 3metry przed bramkarzem jak wcześniej wspominany Jakubik ale strzela wysoko nad bramką

26
    Zaraz po golu Darmochwała kibice gości przebudzili się i godnie dopingują swoją drużynę.

24
    Piotr Darmochwał, pomocnik Stomilu wbiegając w pole karne zmylił obrońcę gości i znalazł się w dobrej sytuacji sam na sam z Rafałem Leszczyńskim... Uderzył z 10 metrów przy prawym słupku, a bramkarz nawet się nie ruszył

21
    Czarne chmury zbierają się nad Ząbkami. Ciągłe mżawki i urwania chmur. Czy piłkarzom to nie przeszkodzi w rozegraniu meczu?

18
    Ależ okazja!!! Damian Jakubik stał na trzecim metrze i co? Strzelił wprost w bramkarza Stomilu! To mógłby być gol!

17
    Przez kilkanaście sekund na murawie leżał Tomasz Bzdęga .Akcji nie przerwali gospodarze. Dopiero po interwencji sędziego napastnik gości wstał z murawy. Można grać dalej.

13
    Zjawiński próbuje schodzić na prawą flankę w ataku, a Wiśniewski i Sierpina pomagają mu będąc w środku. Ładnie i efektownie to wszystko wygląda, ale na razie bez większych efektów.

12
    Zamieszanie w polu karnym! Po lekkiej wrzutce Wiśniewskiego piłkę w polu karnym próbował przyjąć ''Zjawa'', lecz nie zdążył się z nią obrócić... Odegrał do Grzegorza Piesio, który fałszem próbował zaskoczyć Skibę.

10
    Emocje na murawie pojawiają się od pierwszych minut, Rafał Leszczyński pogania swoich kolegów, by atakowali szybciej i skuteczniej.

8
    Dośrodkowanie na długi słupek i prawie byśmy mieli niespodziankę, gdyż piłka praktycznie sama wpadła do bramki.

8
    Drugi rzut rożny dla Dolcanu w tym meczu.

5
    Pierwszy rzut rożny dla Dolcanu, ale obrońcy Stomilu byli na posterunku.

5
    Na stadionie niesamowity podmuch wiatru, piłka lata gdzie chce. Ciężko jak na razie obu ekipom stworzy składną akcję na początku spotkania.

3
    Świetne podanie Wiśniewskiego do wychodzącego na czystą pozycję Zjawińskiego, dośrodkowanie w pole karne i faul na bramkarzu gości. Od bramki Stomil.

1
    Od środka rozpoczęli goście.

1

Gospodarze na fioletowo a goście na błękitno-biało

Pogoda dziś nie sprzyja, ale dziennikarze się nie poddają i walczą z wiatrem :)

Obie ekipy już na murawie, trwa rozgrzewka. Za niespełna 10minut sędzia Małyszek użyje swojego gwizdka po raz pierwszy w tym spotkaniu.

Dolcan Ząbki: Leszczyński, Grzelak, Długołęcki, Klepczarek, Jakubik, Łuszkiewicz, Matuszek, Piesio, Sierpina, Wiśniewski, Zjawiński
    Rezerwowi: Humerski, Matuszczyk, Osoliński, Prejs, Tarnowski, Zembrowski, Świerblewski

Stomil Olsztyn: Skiba, Czarnecki, Koprucki, Mroczkowski, Bzdęga, Darmochował, Głowacki, Jegliński, Kato, Lech
    Rezerwowi: M.Leszczyński, Kucharski, Szymonowicz, Warcholak, Głowacki, Łukasik, Żwir

Sędziowie: Jacek Małyszek, Artur Śpiewak, Maciej Majewski, Radosław Wąsik.

Po przerwie zimowej do podwarszawskiej miejscowości po niespełna 4 miesiącach nadciąga pierwsza liga, rozpoczynając tym samym rundę wiosenną-rewanżową. W spotkaniu 20. kolejki I ligi Dolcan Ząbki zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Ekipa z Ząbek na pewno powalczy o komplet punktów gdyż w zeszłym tygodniu przegrali nie spodziewanie na wyjeździe z Termalicą ... Za to Stomil wiosnę rozpoczął od wygranej w Rybniku z miejscowym Energetykiem. Jak będzie dzisiaj? O tym dowiemy się już niedługo. Początek spotkania o godz. 15

Z Ząbek wita wszystkich Jakub Niewiadomski i zapraszam na relacje live ;) ... Mamy dzisiaj nie za ciekawą pogodę w podwarszawskich Ząbkach gdyż robi się nam pochmurnie i mamy lekkie opady deszczu, miejmy nadzieję że to nie przeszkodzi piłkarzom w dostarczeniu kibicom emocji oraz ciekawego widowiska.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Jakub Niewiadomski

Gole: 32. Sierpina, 34. Sierpina, 69. Zjawiński, 79. Piesio – 24. Darmochwał, 90+2. Żwir

Kartki:   51. Piesio (DOL) – 46. Jegliński (OLS), 63. Mroczkowski (OLS)   72. Mroczkowski (OLS)

Dolcan Ząbki: Leszczyński, Grzelak, Długołęcki, Klepczarek, Jakubik (84. Tarnowski), Łuszkiewicz, Matuszek, Piesio (86. Prejs), Sierpina, Wiśniewski (75. Osoliński), Zjawiński
    Zmiany: Humerski, Matuszczyk, Osoliński, Prejs, Tarnowski, Zembrowski, Świerblewski

Stomil Olsztyn: Skiba, Czarnecki, Koprucki, Mroczkowski, Bzdęga (74. Żwir), Darmochował, Głowacki (61. Warcholak), Jegliński, Kato, Lech (77. Głowacki)
    Zmiany: M.Leszczyński, Kucharski, Szymonowicz, Warcholak, Głowacki, Łukasik, Żwir

Sędziowie: Jacek Małyszek, Artur Śpiewak, Maciej Majewski