Motor – Garbarnia 3:1 (koniec) | Stal Rz. – Concordia 0:1 (koniec) | Olimpia E. – Legionovia 1:1 (koniec)
Świt NDM – Pogoń Sdl. 2:1 (koniec) | Radomiak – Siarka T. 0:4 (koniec) | Wisła Pu. – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Wisła Puławy
2:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 15.03.2014, 16:00 • MOSiR, ulica Hauke- Bossaka w Puławach • 2 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

W poprzednim tygodniu w meczu w Zambrowie Wisła Puławy zdobyła kolejne 3 punkty do kompletu (3:5). Tym razem Duma Powiśla będzie starała się podjąć na własnym boisku ekipę ze Stalowej Woli

Podczas przerwy zimowej w drużynie Stal Stalowa Wola nie doszło do poważniejszych zmian kadrowych. W wyniku poważnych kontuzji byli zmuszeni opuścić zespół dwaj obrońcy- Cebula i Demusiak.

Stalowa Wola rozpoczęła sezon podobnie jak Wisła Puławy. Na swoim boisku pokonali Motor Lublin (3:2)

Podopieczni Jacka Magnuszewskiego zdają sobie sprawę o trudności działań w sobotnim spotkaniu. Do tej pory obie drużyny spotkały się na murawie pięć razy, z czego Duma Powiśla wygrała jedno z nich jesienią 2012 roku (2:0)

Zapraszamy Państwa Serdecznie na relację prosto ze Stadionu MOSiR przy ulicy Hauke- Bossaka w Puławach. Rozpoczynamy relację od godziny 15:45, którą poprowadzi dla Państwa Robert Szczepaniak.

Śledź te, oraz inne spotkania tylko w Lajfy.com

Witamy Serdecznie ze stadionu w Puławach. Już za około 10 minut rozpoczniemy relacje. Tymczasem mimo niesprzyjającej aury kibice zbierają się na Trybunach po przerwie Zimowej- ekipa ze Stalowej Woli również pojawiła się w obstawie służb mundurowych- przybyły dwa autokary kibiców

Stroje:

Wisła Puławy- Biało- Niebieskie
    Stal Stalowa Wola- Zielono- Czarne

Drużyny pojawiły się na boisku

Doping Stalowej Woli okazały, kibiców Dumy Powiśla brak.

Stalówka rozpoczyna to spotkanie!

1

3
    Cisza jak makiem zasiał, żadnych ciekawych sytuacji do tej chwili na boisku

5
    Piłka w posiadaniu Wisły, Wiącek z lewej nogi wprost do bramki jednak Wietecha czujny. Rożny dla Wisły

7
    Kolejna sytuacja Dumy Powiśla- Jabkowski do bramki, jednak niecelnie. Kolejny rożny dla Wisły!

39
    Żółtą kartkę otrzymał Jakubiec (Wisła Puławy).

45+2

Druga połowa rozpocznie się za 15 minut.

Drużyny wychodzą na murawę boiska, już za chwile kolejne 45 minut. Tym razem rozpoczyna Wisła

46

46
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Komar, na boisku pojawia się Budzyński.
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Sacha, na boisku pojawia się Płonka.

49
    Uderza Argasiński niecelnie w bramkę Penkowca

50
    Tęcza nad Puławskim stadionem

51
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Charzewski, na boisku pojawia się Pożak.

57
    Żółtą kartkę otrzymał Budzyński (Wisła Puławy).

58
    Łanucha poślizgnął się z piłką. Od bramki Penkowiec

59
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Martuś, na boisku pojawia się Nowak.

Bramkę zdobył WIĄCEK.
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego od Pożaka, piękna zagrywka Wiącka z głowy wprost do siatki Wietechy

63
    Tymczasem na boisku Mikołajczak w lekkim spięciu z Pożakiem

67
    Nowak na spalonym. Tymczasem po spalonym rożny dla Stalówki, Nazar Penkowiec czujny z piłką na połowę Stalowej Woli, jednak obrona jest czujna

75
    Mimo niskiej temperatury kibice ze Stalowej mają gorący doping. Tymczasem rożny dla Stalowej, i kolejny raz lekkie zamieszanie w polu karnym, Zieloni uderzają z głowy. Piłka dla Penkowca

78
    Jabkowski zwija się z bólu po lekkiej sytuacji z jednym z graczy ze Stalowej. Tymczasem Płonka w starciu 1 vs 1 do bramki Penkowca, jednak ten spokojny. Od bramki Penkowiec

80
    Za faul na Bogaczu.

80
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Paluch, na boisku pojawia się Niezgoda.

82
    Rożny dla Stalowej, kontra od Wiślaków

82
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Łanucha, na boisku pojawia się Fabianowski.

84
    Z dystansu Bartkowiak, jednak za wysoko !

85
    Piłka przez cały czas w posiadaniu Dumy Powiśla, zacięta kontra ze strony Stalowej Woli.

87
    Sytuacja dynamicznie się zmienia, tym razem to Stal zaczyna od bramki

87
    Faul na Nowaku. Wisła od wolnego

89
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Bogacz (Stal Stalowa Wola).

89
    W osłabionym 9 osobowym składzie zostaje Stalówka na boisku

89
    Lekka przepychanka między graczami obu drużyn. Sytuacja się zaostrza

90
    Żółtą kartkę otrzymał Wiącek (Wisła Puławy).
    Żółtą kartkę otrzymał ? (Stal Stalowa Wola).

90+1
    Bramkę zdobył SZCZOTKA. Filipov w poprzeczkę, a Szczotka wykorzystuje sytuację pustej bramki

90+1
    +5 minut

90+4
    Kolejna groźna sytuacja pod bramką Wietechy, tym razem Nowak w roli strzelca

90+4
    Kibice Stalowej Woli dopominają się o trzeci gol dla Wisły, to pewny protest dla Sędziego z Krakowa

Dziękujemy Serdecznie za śledzenie relacji. Wiślacy cieszą się na boisku swoją wygraną. Tak jak obiecywali w doniesieniach prasowych postarają się o przyciągniecie rzeszy kibiców z naszego miasta! To pewien krok, trzecie zwycięstwo pod rząd!

Kibice Stalowej Woli Dziękują swojej drużynie za walkę do końca

Kolejne spotkanie Dumy Powiśla już 29 marca. Na własnym boisku przy Hauke Bossaka w Puławach podejmą wtedy Pogoń Siedlce.

Ze Stadionu MOSiR w Puławach Żegna się z Państwem Robert Szczepaniak

Dziękuję za uwagę

Śledź wszystkie spotkania tylko w Lajfy.com (18:02:28)

Robert Szczepaniak

Gole: 62. Wiącek, 90+1. Szczotka

Kartki:   11. Filipov (PUL), 39. Jakubiec (PUL), 57. Budzyński (PUL), 80. Nowak (PUL), 90. Wiącek (PUL) – 27. Bogacz (SSW), 35. Sikorski (SSW), 63. Mikołajczak (SSW), 90. ? (SSW)   42. Sikorski (SSW), 89. Bogacz (SSW)

Wisła Puławy: 12. Penkowiec- 27.Komar (46' Budzyński),3. Pielach, 4. Gawrysiak, 23. Jakubiec, 17. Charzewski (51' Pożak), 9. Wiącek, 24. Jabkowski, 10. Filipov, 22. Paluch (80' Niezgoda), 14. Martuś (59' Nowak)
    Zmiany: 33. Lipka, 13. Budzyński, 2.Edwards, 6. Niezgoda, 11. Nowak, 8. Pożak, 25. Szczotka

Stal Stalowa Wola: 1. Wietecha- 3. Czarny, 4. Rejman, 6. Sikorski, 10. Łanucha (82' Fabianowski), 11. Bartkiewicz, 13. Sacha (46' Płonka), 14. Tur (46' Mistrzyk), 17. Argasiński, 20. Mikołajczak, 21. Bogacz
    Zmiany: 12. Wołoszyn, 2. Mistrzyk, 5. Żmuda, 8. Kachniarz, 9. Juda, 16. Fabianiowski, 18. Płonka

Sędziowie: Paweł Kukla (Kraków)