Dolcan – Sandecja 2:0 (koniec) | Górnik Ł. – Miedź 2:0 (koniec) | Stróże – Flota 1:3 (koniec)
Górnik Łęczna
2:0 (1:0)
Miedź Legnica
Niedziela 13.04.2014, 12:30 • Stadion Górnika, Łęczna • Fortuna 1 Liga

Z mojej strony to już wszystko.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na portalu lajfy.com! (14:24:01)

Bohaterem meczu wybieramy bezapelacyjnie Tomasza Nowaka, który do pięknej bramki dołożył równie urodziwą asystę!
    Fantastyczny występ tego pomocnika!

Górnik Łęczna ogrywa przed własną publicznością drużynę Miedzi Legnica 2:0 po bramkach Tomasza Nowaka i Arkadiusza Woźniaka. To był naprawdę dobry występ gospodarzy, którzy w pełni zasłużyli na 3 punkty!

90+3

90+2
    I jeszcze raz Łotysz! Tym razem było już znacznie lepiej, strzał był celny, ale bez trudu broni go Andrzej Bledzewski.

90+1
    3 minuty dolicza do kończącej się drugiej części gry Pan Wojciech Krztoń z Olsztyna.

90
    Nikolajs Kozacuks mocno uderzył z 25 metrów, ale piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

90
    Ładna sztuczka techniczna Szczepaniaka, ale nikt nie podążył za tą akcją i Mateusz nie miał co zrobić z piłką...

89
    Ładna akcja Górnika teraz! Kozacuks raz jeszcze ruszył prawym skrzydłem boiska, ostro dośrodkował spod linii końcowej, ale żadnej z jego partnerów nie zdążył do podania.

88
    Sergiusz Prusak pewnie chwyta zbyt mocno zagrywaną w pole karne piłkę i uspakaja sytuację pod polem karnym gospodarzy.

86
    Nie przeszła teraz piłka do Zakrzewskiego. Dobre podanie Sasina przecięte przez Szmatiuka.

84
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza strzelec drugiej bramki – Arkadiusz Woźniak, na murawie melduje się na ostatnie minuty Miroslav Božok.

82
    Goście z Legnicy nie atakują już z taką ambicją. Stracili chyba resztki nadziei na uzyskanie korzystnego rezultatu w tym spotkaniu.

80
    Gol dla Łęcznej!
    Tomasz Nowak prostopadłym podaniem w pole karne uruchomił ARKADIUSZA WOŹNIAKA. Napastnik Górnika nie najlepiej przyjął sobie piłkę, ale mimo to stanął oko w oko z Bledzewskim! Uderzył czubkiem buta obok bramkarz Miedzi i piłka wtoczyła się do bramki! Ten gol chyba rozstrzygnął losy meczu!

78
    Na razie jednak miejscowi nie atakują bramki drużyny z Legnicy. Czekają na ruch rywala na własnej połowie boiska i liczą na kontry.

76
    Górnik Łęczna strzelił w tym sezonie w ostatnich kwadransach meczów aż 11 bramek! Wchodzimy w decydującą fazę meczu, a w tej, gospodarze czują się jak ryby w wodzie!

75
    Piotr Madejski ustępuje miejsca na murawie Bartoszowi Machajowi.

74
    Zbyt lekko zagrywał pomocnik drużyny z Łęcznej. Bez trudu broni strzał Andrzej Bledzewski.

Gole: 15. Nowak, 80. Woźniak

Kartki:   73. Bartoszewicz (MLE)

Górnik Łęczna: Prusak (K) – Sasin, Szmatiuk, Kalkowski, Mraz – Bielak, Tadrowski (70' Kwiecień) – Nowak, Szałachowski (67' Kozacuks), Niedziela – Woźniak (84' Božok)
    Zmiany: Socha, Nikitović, Zawistowski, Kwiecień, Mierzejewski, Bozok, Kozacuks

Miedź Legnica: Bledzewski – Wołczek, Midzierski, Tanżyna, Zasada – Bartoszewicz, Burkhardt (56' Nowak), Szczepaniak, Madejski (75' Machaj), Szymański – Zakrzewski (K)
    Zmiany: Bartczak, Cierpka, Kasperkiewicz, Kiełpiński, Machaj, Nowak, Ptak

Sędziowie: Wojciech Krztoń (Olsztyn)