Real Betis – Sevilla 0:2 (koniec) | Valencia – Elche 2:1 (koniec) | Getafe – Atletico 0:2 (koniec)
RCD Espanyol – Rayo Vallecano 2:2 (koniec)
Getafe CF
0:2 (0:1)
Atletico Madryt
Niedziela 13.04.2014, 19:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Hiszpańska LaLiga

Po meczu pełnym walki Atlético Madryt w pełni zasłużenie pokonało 2:0 broniące się przed spadkiem Getafe. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (20:50:44)

90+4

90+3
    Bardzo spokojne ostatnie minuty tego spotkania. Wszyscy czekają już na końcowy gwizdek.

90+1
    Sędzia doliczył aż cztery minuty do regulaminowych 90!

89
    Losy tego spotkania wydają się już być rozstrzygnięte. Atletico, dzięki temu zwycięstwu odskoczy Barcelonie i Realowi Madryt.

87
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi D. Costa, na boisku pojawia się C. Rodríguez.

86
    Diego Costa po strzeleniu bramki wpadł w słupek, na nodze napastnika Atletico pojawiła się krew! Costa jest znoszony z murawy na noszach!

84
    Gol dla Atlético!
    Szybka akcja Atletico! Adrian zagrał płaską piłkę wzdłuż bramki a całą akcję wykończył DIEGO COSTA!

83
    Dużo ożywienia w grę gospodarzy wniósł Colunga, który często sieje sporo zamętu w defensywie Atletico.

82
    Getafe mimo gry w osłabieniu radzi sobie bardzo dobrze, Atletico nie potrafi dłużej utrzymać się w posiadaniu piłki.

80
    Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Lago, na boisku pojawia się Sammir.

78
    Marica upadł w polu karnym po starciu z Mirandą, ale sędzia nie wskazał na wapno! Słuszna decyzja arbitra.

77
    Diego Costo mógł zostać ukarany drugą żółtą kartką, ale sędzia był bardzo pobłażliwy.

75
    Diego Costa dał się sprowokować! Napastnik Atletico został ukarany żółtą kartką za odepchnięcie rywala.

74
    Diego Costa uderzył z okolic pola karnego, ale jego próba strzału została zablokowana przez obrońców.

72
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Raúl García, na boisku pojawia się Diego.

71
    Atlético prowadzi grę, Getafe cierpliwie czeka na własnej połowie boiska i stosuje aktywny pressing.

69
    Gospodarze przez końcowe 20 minut będą musieli sobie radzić w osłabieniu po czerwonej kartce dla Lafity.

68
    Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Mosquera, na boisku pojawia się Lacen.
    Gole: 40. Godin, 84. D. Costa

Kartki:   22. Mosquera (GET), 25. Alexis (GET), 52. Lafita (GET) – 16. Godín (MAD), 45. Villa (MAD), 75. D. Costo (MAD)   65. Lafita (GET)

Spudłowany karny!: 66. Costa (MAD), nietrafiony

Getafe CF: Codina – Arroyo, Alexis, Rafa, Lago (80. Sammir) – Leon, J. Rodríguez, Lafita, Mosquera (68. Lacen), D. Castro (58. Colunga) – Marica.
    Zmiany: Cesar – Lopez, Valera, Lacen, Sarabia, Sammir, Míchel.

Atletico Madryt: Courtois – Torres Juanfran, Miranda, Godín, Filipe – Raúl García, Gabi, M. Suárez, Koke – David Villa (62. Adrian), D. Costa (87. C. Rodríguez).
    Zmiany: Aranzubia – Alderweireld, Tiago, C. Rodríguez, Diego, J. Sosa, Adrian.