Nantes – Guingamp 1:0 (koniec) | Reims – Saint-Étienne 2:2 (koniec) | Lyon – PSG 1:0 (koniec)
Stade de Reims
2:2 (1:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 13.04.2014, 17:00 • Stade Auguste Delaune, Reims • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po bardzo ciekawym spotkanie Stade de Reims remisuje na własnym stadionie 2:2 z AS Saint-Etienne! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na portalu Lajfy.com! (18:52:39)

90+3

90+2
    Goście starają się pójść za ciosem, ale teraz arbiter podejmuje złą decyzję nie dyktując rzutu rożnego dla przyjezdnych.

90+1
    Gol dla Saint-Étienne!
    Agassi fantastycznie wybronił strzał głową Perrina, ale wobec dobitki FRANCOISA CLERCA był bezradny! Mamy wyrównanie!

90
    Trzy minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu doliczył arbiter główny tego spotkania.

89
    Dośrodkowanie w pole karne Reims zablokowane przez obrońców i goście mają okazje do centry z rzutu rożnego.

88
    Ku złości fanów gospodarzy, sędzia zmienia swoją decyzję i nakazuje grać piłkarzom Saint-Etienne!

87
    Charbonnier faulowany na połowie rywali przez Gradela i sędzia dyktuje rzut wolny na korzyść ekipy gospodarzy.

86
    Ależ szansę miał teraz Ayite! Piłkarz Stade de Reims nie opanował jednak piłki w polu karnym rywali i ta ląduje w objęciach Ruffiera!

85
    Na uderzenie z dystansu decyduje się Sall, jednak piłka uderzoną przez niego mija bramkę strzeżoną przez Agassę.

84
    Fortes bezsensownie traci piłkę na własnej połowie i goście mają okazję do zagrożenia bramki rywala.

83
    Charbonnier rozpędził się na prawym skrzydle, ale nie opanował piłki i sfaulował przeciwnika. rzut wolny dla zespołu przyjezdnych.

82
    Niecałe dziesięć minut zostało do końca tego spotkania! Czy gościom uda się zdobyć gola dającego remis? Zapowiada się bardzo emocjonująca końcówka!

80
    Ostatnia zmiana w ekipie gości! W miejsce Hamoumy wchodzi Tabanou.

79
    Charbonnier faulował Brisona w polu karnym drużyny przyjezdnych i sędzia przerywa akcję Stade de Reims. Dodatkowo, zawodnik gospodarzy zostaje ukarany żółtą kartką.

78
    Dobrze zapowiadająca się akcja Saint-Etienne przerwana przez arbitra. Jak się okazuje, w momencie podania Sall znajdował się na pozycji spalonej.

77
    Goście mieli okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego, ale Hamouma trafił prosto w mur, ale Gradel, który próbował uderzyć z pierwszej piłki na bramkę rywali, fatalnie przestrzelił.

76
    Szybka odpowiedź gości, an strzał z dystansu zdecydował się Corgnet, ale jego uderzenie w środek bramki pewnie obronił Agassa.

75
    Bardzo dobra akcja Ayite! Z szybkim kontratakiem wyruszyli gospodarze, Ayite wbiegł z piłką w pole karne, ale piłkę po jego centrze na piąty metr wybijają obrońcy Saint-Etienne.

Gole: 24. Charbonnier, 50. Signorino – 51. Brandao, 90+1. Clerc

Kartki:   79. Charbonnier (REI) – 61. Gradel (SET)

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred, Weber, Signorino (56. Turan) – Fortes, Oniangue, Diego (74. Ayite), Devaux, Charbonnier – Courtet (65. Albaek)
    Zmiany: Albaek, Atar, Ayite, De Preville, Fofana, Placide, Turan

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Perrin, Brison – Lemoine, Clement, Guilavogui (46. Corgnet) – Hamouma (80. Tabanou), Erding (21. Brandao), Gradel
    Zmiany: Brandao, Cohade, Corgnet, Diomande, Moulin, Tabanou, Zouma

Sędziowie: Varela – Benech, Lombard