Nantes – Guingamp 1:0 (koniec) | Reims – Saint-Étienne 2:2 (koniec) | Lyon – PSG 1:0 (koniec)
Stade de Reims
2:2 (1:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 13.04.2014, 17:00 • Stade Auguste Delaune, Reims • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 33. kolejki francuskiej Ligue 1! Na Stade Auguste Delaune miejscowy Reims zmierzy się z Saint-Etienne!

Gospodarze dzisiejszego pojedynku z dorobkiem 44 punktów zajmują obecnie ósmą pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce zespół Stade de Reims przegrał na wyjeździe z PSG 0:3.

Goście nadchodzącego starcia mają na koncie 55 "oczek", które dają im czwarte miejsce. Drużyna Saint-Etienne w ostatnim meczu zremisował na własnym stadionie 1:1 z Nice.

Ostatnie bezpośrednie starcie pomiędzy tymi zespołami miało miejsce 30 listopada ubiegłego roku. Saint-Etienne rozbiło wtedy rywali na własnym stadionie aż 4:0!

Niestety, w dzisiejszym spotkaniu nie obejrzymy w akcji Grzegorza Krychowiaka. Reprezentant Polski ma przymusową pauzę ze względu na ilość otrzymanych żółtych kartek w trakcie obecnego sezonu.

W tym spotkaniu emocji na pewno nie zabraknie emocji, bądźcie z nami! Na relację z tego spotkania zapraszamy do naszego portalu tuż przed 17:00!

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred, Weber, Signorino – Fortes, Oniangue, Diego, Devaux, Charbonnier – Courtet

Rezerwowi: Albaek, Atar, Ayite, De Preville, Fofana, Placide, Turan

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Perrin, Brison – Lemoine, Clement, Guilavogui – Hamouma, Erding, Gradel

Rezerwowi: Brandao, Cohade, Corgnet, Diomande, Moulin, Tabanou, Zouma

Sędziowie: Varela – Benech, Lombard.

1

1
    Od środka boiska mecz rozpoczęli gospodarze, którzy od razu wycofali piłkę na własną połowę.

2
    Piłkarze Stade de Reims mieli okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego w pole karne gości, ale piłkę pewnie wybijają obrońcy.

3
    Rzut wolny dla gospodarzy po faulu w środkowej strefie Brison na Fortesie. Zawodnik gospodarzy po chwili cierpienia jest już na szczęście zdolny do kontynuowania gry.

4
    Cały czas na połowie rywala utrzymują się przy piłce miejscowi, ale tym razem nie byli w stanie przebić się przez dobrze ustawioną defensywę gości.

5
    Teraz mamy krótką przerwę w grze po tym, jak w starciu w środkowej strefie boiska ucierpiał Erding. Napastnik Saint-Etienne utykając opuszcza murawę.

6
    Pierwszy korner w tym spotkaniu, okazję do dośrodkowania z narożnika boiska będą mieli przyjezdni.

7
    Guilavoguil dopadł przed polem karnym do piłki wybitej przez obrońców i uderzył z całej siły, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki gospodarzy!

8
    Piłkarze Stade de Reims po ofensywnej grze w pierwszych kilku minutach zostali teraz zepchnięci przez swoich rywali do defensywy.

9
    Ostre wejście Oniangue w nogi Lemoine i od rzutu wolnego niedaleko pola karnego gospodarzy zaczną piłkarze Saint-Etienne.

10
    Defensorzy drużyny gospodarzy bez problemów wybijają piłkę z własnego pola karnego, ale goście wciąż w natarciu.

11
    Ależ szansa Erdinga! Napastnik gości kapitalnie złożył się do piłki dośrodkowanej z lewego skrzydła, ale minimalnie chybił!

12
    Znakomite podanie z głębi pola do wbiegającego w pole karne Courtera, który jednak przegrał pojedynek siłowy z obrońcą gości i traci piłkę.

13
    Znowu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy starają się przedostać pod pole karne rywali środkiem boiska.

15
    Pierwszy kwadrans gry już za nami! Jak na razie to goście byli bliżej zdobycia gola, ale w decydujących momentach szwankowała skuteczność.

16
    Gradel rozpędził się na lewym skrzydle, zbiegł w stronę pola karne i uderzył mocno na bramkę gospodarzy, ale piłka po jego strzale minęła słupek.

17
    Zawodnicy AS Saint-Etienne wymienią teraz podania na własnej połowie boiska.

18
    Erding wybiegł do prostopadłego podania, ale w połowie musiał się zatrzymać. Wydaje się, ze z powodu uraz napastnik gości będzie musiał opuścić murawę. Intensywną rozgrzewkę rozpoczął Brandao.

20
    Gospodarze mieli okazję do wyjścia z szybkim kontratakiem, ale Fortes niedokładnie zagrywał do Courteta i przyjezdni przejmują piłkę.

21
    Pierwsza, wymuszona zmiana w zespole Saint-Etienne. Za kontuzjowanego Erdinga wejdzie Brandao.

22
    Gradel popisał się dobrym przejęciem piłki spod nóg Fortesa, ale chwilę później sam utracił futbolówkę na rzecz rywala.

23
    Długa piłka pod pole karne Reims z głębi pola, ale osamotniony Brandao przegrał pojedynek główkowy z defensorami gospodarzy.

24
    Gol dla Reims!
    Błyskawiczny kontratak gospodarzy zakończył się bramką! Centrę Mandiego na szósty metr w pole karne na gola zamieniał Gaetan Charbonnier!

25
    Ekipa z Reims próbuje pójść za ciosem! Tym razem jednak dośrodkowanie w pole karne gości zablokowane przez obrońców.

26
    Zawodnicy Saint-Etienne są zamknięci w okolicach własnego pola karnego i mają kłopoty z przejęciem futbolówki.

27
    Ruffier pewnie wyłapuje piłkę po uderzeniu zza pola karnego jednego z zawodników Stade de Reims.

28
    Ładna akcja Saint Etienne, ale strzał Hamoumy z ostrego kąta świetnie wybronił Agassa! Ożywia nam się to spotkanie!

29
    Mandi faulowany w środku pola przez Graela i sędzia dyktuje rzut wolny dla zawodników z Reims.

31
    Zawodnicy Saint-Etienne przejęli teraz inicjatywę, ale nie potrafią zbliżyć się pod bramkę rywali o rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

32
    Brandao ładnie utrzymał się przy piłce mimo asysty dwóch obrońców, ale później nieudanie odgrywał piłkę do kolegi z drużyny i ta pada łupem obrońców Stade de Reims.

33
    Guilavoguil zabrał piłkę rywalowi na połowie boiska, ale zbyt mocno zagrywał do Brandao i futbolówkę wyłapał Ruffier.

35
    Weber próbował wybić piłkę z własnej połowy, ale trafił w jednego z piłkarzy przyjezdnych. Gospodarze zaczną od wrzutu piłki z aut na wysokości własnego pola karnego.

36
    Brandao dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy po rzucie wolnym, Agassa wypiąstkował piłkę, ale był mocno atakowany przez rywali i nie podnosi się z murawy.

37
    Jakieś problemy ze szczęką i szyją ma bramkarz Stade de Reims, ale wygląda na to, że bramkarz gospodarzy będzie w stanie kontynuować grę!

38
    Agassa jest już w stanie kontynuować grę. Bramkarz gospodarza wznowi grę od rzutu wolnego we własnym polu karnym.

40
    Zaostrza się nam mecz, piłkarze obu drużyn nie szczędzą sobie nóg, a sędzia co chwilę musi przerywać grę i dyktować rzuty wolne.

41
    Kolejny rzut wolny. Tym razem na lewym skrzydle faulowany był Courtet i gospodarze będą mieli dobra okazję dco groźnego dośrodkowania w pole karne Saint-Etienne.

42
    Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie żaden z zawodników Stade de Reims nie zdołał wpakować piłki do siatki!

43
    Mimo niekorzystnego wyniku, to goście częściej znajdują się przy futbolówce. Statystyka posiadania piłki prezentuje się na ten moment następująco: 45% – 55% na korzyść AS Saint-Etienne.

44
    Clerc znalazł się z piłką w polu karnym gospodarzy, ale jego strzał zostaje zablokowany przez defensorów.

45
    Aż trzy minuty do pierwszej części spotkania doliczył arbiter.

45+1
    Kolejny rzut wolny w środkowej strefie boiska. Tym razem Gradel został ostro potraktowany przez Mandiego.

45+2
    Signorino fauluje rywala we własnym polu karnym, ale sędzia nie używa gwizdka!

45+3
    Rozpędzony Gradel wparował z piłką w pole karne gospodarzy, ale jego centra do kolegów z drużyny zostaje zablokowany i gościom na pocieszenie pozostaje rzut rożny.

45+4

Po pierwszych, bardzo ciekawych trzech kwadransach gospodarze prowadza z AS Saint-Etienne 1:0! Na stadion w Reims po więcej emocji wracamy za niecałe piętnaście minut, zostańcie z nami!

46

46
    W przerwie meczu na drugą zmianę w swoim zespole zdecydował się szkoleniowiec Saint-Etienne. W miejsce Guilavoguila wszedł Corgnet.

47
    Strzał Gradela tuż zza linii pola karnego gospodarzy, ale piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki strzeżonej przez Agassę.

49
    Goście zdecydowanie lepiej weszli w drugą połowę spotkania i to oni jak na razie starają się atakować bramkę rywali.

50
    Charbonnier prostopadle zagrał do FRANCKA SIGNORINO, który po wspaniałym rajdzie strzelił gola z ostrego kąta!

51
    Gol dla Saint-Étienne!
    Błyskawiczna odpowiedź gości! BRANDAO znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy i okazji nie zmarnował!

53
    Ależ emocje na stadionie w Reims! Wydawało się, że gospodarze po strzeleniu drugiego gola spokojnie utrzymają prowadzenie, ale drużyna Saint-Etienne bardzo szybko zdobyła gola kontaktowego! Wynik tego meczu jest wciąż sprawą otwartą!

54
    Zbyt mocne zagranie Gradela w pole karne Reims i piłka opuściła boisko. Od bramki grę wznowi golkiper gospodarzy.

55
    Ależ okazja gości! Brandao świetnie wystawił piłkę do Corgneta, który posłał piłkę minimalnie ponad poprzeczką bramki rywala!

56
    Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy! W miejsce strzelca drugiego gola, Signorino, na boisko wchodzi Turan.

58
    Po nieudanym strzale jednego z zawodników drużyny gości od własnej bramki grę wznowi Agassa.

59
    Zbyt mocne dośrodkowanie ze środka boiska w pole karne miejscowych i golkiper Stade de Reims pewnie wyłapał piłkę.

60
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w szesnastkę gospodarzy do piłki najwyżej doskoczył Brandao, ale jego strzał głową był niecelny.

61
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu! Za faul na Devaux indywidualni ukarany przez arbitra został Gradel. Gospodarze rozpoczną grę od rzutu wolnego w środku pola.

62
    Piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne Reims wybija Turan.

63
    Ależ okazja gości! Najpierw strzałem głową w poprzeczkę trafił Clement, a chwilę później zmierzający do dobitki zmierzał Brandao, ale wyprzedził go wspaniale interweniujący Agassa!

65
    Druga zmiana w zespole gospodarzy! W miejsce Courteta wchodzi Albaek.

66
    Nieprawdopodobna okazja gości! Najpierw strzał Brandao zablokowany przez obrońców, a przy dobitce napastnik Saint-Etienne nie trafił w światło bramki!

68
    Bardzo blisko strzelenia wyrównującego gola są przyjezdni! Tym razem dobra centra Brandao nie znalazła adresata,a el kontra gości zapowiadała się naprawdę groźnie!

69
    Brandao minął w polu karnym Mandiego i oddał bardzo mocny strzał na bramkę Stade de Reims, ale bardzo dobrą interwencją popisał się po raz kolejny Agassa!

70
    Kolejna akcja przeprowadzona przez gości, tym razem an strzał z dystansu zdecydował się Hamouma, ale golkiper gospodarzy bez problemu wyłapał piłkę.

72
    Piłkarze Saint-Etienne spokojnie rozgrywają teraz piłkę na własnej połowie boiska.

73
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Turana w pole karne gości i piłka opuściła boisko.

74
    Ostatnią zmianę przeprowadza szkoleniowiec gości. W miejsce Diego wchodzi Ayite.

75
    Bardzo dobra akcja Ayite! Z szybkim kontratakiem wyruszyli gospodarze, Ayite wbiegł z piłką w pole karne, ale piłkę po jego centrze na piąty metr wybijają obrońcy Saint-Etienne.

76
    Szybka odpowiedź gości, an strzał z dystansu zdecydował się Corgnet, ale jego uderzenie w środek bramki pewnie obronił Agassa.

77
    Goście mieli okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego, ale Hamouma trafił prosto w mur, ale Gradel, który próbował uderzyć z pierwszej piłki na bramkę rywali, fatalnie przestrzelił.

78
    Dobrze zapowiadająca się akcja Saint-Etienne przerwana przez arbitra. Jak się okazuje, w momencie podania Sall znajdował się na pozycji spalonej.

79
    Charbonnier faulował Brisona w polu karnym drużyny przyjezdnych i sędzia przerywa akcję Stade de Reims. Dodatkowo, zawodnik gospodarzy zostaje ukarany żółtą kartką.

80
    Ostatnia zmiana w ekipie gości! W miejsce Hamoumy wchodzi Tabanou.

82
    Niecałe dziesięć minut zostało do końca tego spotkania! Czy gościom uda się zdobyć gola dającego remis? Zapowiada się bardzo emocjonująca końcówka!

83
    Charbonnier rozpędził się na prawym skrzydle, ale nie opanował piłki i sfaulował przeciwnika. rzut wolny dla zespołu przyjezdnych.

84
    Fortes bezsensownie traci piłkę na własnej połowie i goście mają okazję do zagrożenia bramki rywala.

85
    Na uderzenie z dystansu decyduje się Sall, jednak piłka uderzoną przez niego mija bramkę strzeżoną przez Agassę.

86
    Ależ szansę miał teraz Ayite! Piłkarz Stade de Reims nie opanował jednak piłki w polu karnym rywali i ta ląduje w objęciach Ruffiera!

87
    Charbonnier faulowany na połowie rywali przez Gradela i sędzia dyktuje rzut wolny na korzyść ekipy gospodarzy.

88
    Ku złości fanów gospodarzy, sędzia zmienia swoją decyzję i nakazuje grać piłkarzom Saint-Etienne!

89
    Dośrodkowanie w pole karne Reims zablokowane przez obrońców i goście mają okazje do centry z rzutu rożnego.

90
    Trzy minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu doliczył arbiter główny tego spotkania.

90+1
    Agassi fantastycznie wybronił strzał głową Perrina, ale wobec dobitki FRANCOISA CLERCA był bezradny! Mamy wyrównanie!

90+2
    Goście starają się pójść za ciosem, ale teraz arbiter podejmuje złą decyzję nie dyktując rzutu rożnego dla przyjezdnych.

90+3

Po bardzo ciekawym spotkanie Stade de Reims remisuje na własnym stadionie 2:2 z AS Saint-Etienne! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na portalu Lajfy.com! (18:52:39)

Gole: 24. Charbonnier, 50. Signorino – 51. Brandao, 90+1. Clerc

Kartki:   79. Charbonnier (REI) – 61. Gradel (SET)

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred, Weber, Signorino (56. Turan) – Fortes, Oniangue, Diego (74. Ayite), Devaux, Charbonnier – Courtet (65. Albaek)
    Zmiany: Albaek, Atar, Ayite, De Preville, Fofana, Placide, Turan

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Perrin, Brison – Lemoine, Clement, Guilavogui (46. Corgnet) – Hamouma (80. Tabanou), Erding (21. Brandao), Gradel
    Zmiany: Brandao, Cohade, Corgnet, Diomande, Moulin, Tabanou, Zouma

Sędziowie: Varela – Benech, Lombard