Real Betis – Sevilla 0:2 (koniec) | Valencia – Elche 2:1 (koniec) | Getafe – Atletico 0:2 (koniec)
RCD Espanyol – Rayo Vallecano 2:2 (koniec)
Real Betis Balompié
0:2 (0:1)
Sevilla FC
Niedziela 13.04.2014, 12:00 • Estadio Benito Villamarín, Sewilla • Hiszpańska LaLiga

Sevilla FC zwycięzcą dzisiejszego meczu derbowego! Dla gospodarzy wynik ten oznacza coraz mniejsze szanse na utrzymanie się w lidze, z kolei goście wciąż mają okazję na wywalczenie czwartego miejsca, dającego prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na portalu Lajfy.com! (14:16:10)

90+4

90+3
    Gospodarze mieli jeszcze okazję do strzału z rzutu wolnego, ale uderzenie Nono zostało zablokowane przez mur piłkarzy Sevilli!

90+2
    Beto bez kłopotów wyłapuje piłkę po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne Sevilli FC.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Akcja Sevilli zakończona mocnym, ale niecelnym strzałem Gameiro.

89
    Spokojny koniec meczu w wykonaniu obu zespołów. Zarówno piłkarze, jak i kibice Betisu pogodzili się już z porażką. Ci pierwsi grają już tylko na tzw. "aferę", z kolei ich fani opuszczają trybuny stadionie Benito Villamarin.

87
    Akcja gości przerwana, w momencie podania Ivan Rakitić znajdował się na pozycji spalonej.

86
    Iborra głową wybija piłkę po dośrodkowaniu Nono w pole karne gości.

85
    Cedric faulowany na połowie Sevilli przy wyprowadzaniu ataku przez Vitolo i sędzia dyktuje rzut wolny na korzyść gospodarzy.

84
    Goście walczą o podwyższenie rezultatu! Rakitić nie zdołał jednak przebić się przez liczną defensywę Betisu i utracił piłkę.

82
    Gol dla Sevilli!
    Drugi cios Sevilli FC! Figueiras znakomicie zagrał piłkę na szósty metr do KEVINA GAMEIRO, który bez problemów umieścił piłkę w siatce!

81
    Rakitić nie opanował piłki w polu karnym rywali i ta opuszcza boisko. Od bramki grę wznowi golkiper drużyny gospodarzy.

80
    Jeden z zawodników Sevilli fauluje rywala na własnej połowie i gospodarze będą mieli okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego.

79
    Gospodarze znajdują się przy piłce, starają się atakować, ale wciąż przegrywają w tym spotkaniu 0:1. Do końca meczu nieco ponad dziesięć minut, czy uda im się wyrównać? Zapowiada nam się bardzo ciekawa końcówka!

77
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu! W miejsce Juanfrana na boisku melduje się Rozdriguez.

76
    W posiadaniu piłki minimalnie górują piłkarze Betisu. Statystyka ta prezentuje się następująco: 51% – 49% na korzyść gospodarzy.