Nantes – Guingamp 1:0 (koniec) | Reims – Saint-Étienne 2:2 (koniec) | Lyon – PSG 1:0 (koniec)
Olympique Lyon
1:0 (1:0)
Paris Saint-Germain
Niedziela 13.04.2014, 21:00 • Stade Gerland, Lyon • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Relacjonował dla Państwa, Norbert Sinkiewicz. (22:55:47)

MVP spotkania zostaje bezapelacyjnie najlepszy dzisiaj na boisku Ferri, który popisał się zwycięską bramką, a również rozegrał dobre zawody.

Druga porażka PSG w tym sezonie właśnie stała się faktem. Lyon pokonał 1:0 ekipę Blanca i tym samym drużyna z Paryża będzie musiała jeszcze poczekać kilka dni, a może i dłużej na mistrzostwo kraju. Gospodarze dzisiaj byli lepsi i zasłużyli na zwycięstwo.

90+4
    Sekundy mijają, a zawodnicy Lyonu utrzymują się przy piłce na połowie... PSG! Dzisiaj goście są totalnie bezradni.

90+3
    Pastore popisał się świetnym dograniem za linię defensywy Lyonu do Meneza! Francuz wystraszył się i nie oddał uderzenia, a wykorzystał to Lopes, który chwycił futbolówkę na około 8. metrze.

90+2
    Na uwolnienie teraz wybijał futbolówkę Lacazette, jednak teraz Lyon już o niczym innym nie myśli, jak tylko i wyłącznie utrzymaniu tego niezwykle korzystnego rezultatu.

90+1
    Sędzia doliczył dodatkowe 4 minuty do tego spotkania – czy coś tutaj jeszcze się zmieni?!

90
    Edinson Cavani zdołał się przepchać na 16. metrze, oddał mocne uderzenie, ale dobrze wstawił nogę Tolisso i tym samym zablokował futbolówkę. Mamy jeszcze chwilę przerwy, bo Umtiti został trafiony piłką w twarz.

89
    Goście rozgrywają, ale nie potrafią się przebić pod bramkę Lyonu. Gospodarze skupieni na własnej połowie zagęszczają środek pola i to wystarcza, a czasu coraz mniej!

88
    PSG dalej atakuje, jednak naprawdę brakuje tutaj jakichś groźnych sytuacji. Brakuje jakiegoś ruchu i aktywności w formacjach ofensywnych gości.

87
    Pastore kapitalnie wziął na plecy obrońcę i oddał mocne uderzenie z ostrego kąta, ale ofiarną paradą popisał się Lopes.

86
    Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego prosto na nogę Edinsona Cavaniego, ale Urugwajczyk w miarę łatwej sytuacji nie zdołał trafić w futbolówkę! Fatalne zawody dzisiaj rozgrywa napastnik PSG.

85
    Ostatnia również zmiana w drużynie Lyonu. Z boiska zszedł Fekir, a w jego miejsce wszedł Lacazette.

84
    Menez zdecydowanie spóźnił się z interwencją w środku pola i wyciął równo z trawą Ferriego. Menez dopiero co wszedł na boisko, a już zarobił żółtą kartkę.

83
    Również trzecia zmiana w ekipie Blanca. Boisko opuścił Alex, a w jego miejsce wszedł Rabiot. Ofensywne nastawienie PSG, ale czy to coś zmieni?

82
    Zmiana wśród gości. Na boisku wszedł Menez, a zastąpił Lavezziego.

81
    Fatalnie rozwiązał kontratak Briand! Na lewym skrzydle napastnik Lyonu dośrodkował futbolówkę prosto... w trybuny. Szkoda, bo to była dobra okazja dla gospodarzy.

80
    Głębokie dośrodkowanie Lavezziego i świetna interwencja Lopesa. Będzie rzut rożny dla gości.