Stróże – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Dolcan – Puszcza 4:2 (koniec) | ROW Rybnik – Chojniczanka 1:4 (koniec)
Arka – Olimpia G. 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Termalica 1:1 (koniec) | Miedź – Stomil 1:1 (koniec)
GKS K. – GKS T. 3:3 (koniec) | Okocimski – Wisła Pł. 1:2 (koniec) | Sandecja – Flota 0:0 (koniec)
Okocimski Brzesko
1:2 (1:1)
Wisła Płock
Sobota 31.05.2014, 16:45 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • Fortuna 1 Liga

Co za końcówka spotkania! Grająca w ósemkę drużyna Can-Paka przegrywa z Wisłą Płock 1:2 i traci dodatkowo kilku zawodników! (18:45:41)

90+4

90+3
    Sielewski oraz Smoliński za bardzo dyskutowali ze sędzią i to będzie po żółtej kartce.

90+2
    Kwiek zatrzymuje wychodzącego na czystą pozycję Janusa i sędzia nie ma wątpliwości – czerwo!

90+2
    Cebula odpycha sędziego i także otrzymuje czerwoną kartkę przed zejściem do szatni!

90+2
    Tymiński ogląda drugą żółtą kartkę i zostaje wyrzucony z boiska! Ależ emocje!

90+1
    Niepotrzebne przepychanki w końcówce spotkania i Janus musi się pogodzić ze swoją karą.

90
    Mamy dodatkowe trzy minuty, które postanowił doliczyć Pan Robert Marciniak. Dla kogo okażą się one szczęśliwe?

88
    Hiszpański wylatuje sam na sam z Kuchtą, który mu się rzuca pod nogi i wygrywa rywalizację! Zbyt długo zwlekał ze strzałem!

88
    Ostatnie minuty należą zdecydowanie do gości, którzy chcą jeszcze powalczyć o lepszy rezultat. Muszą jednak mocno uważać na kontry.

85
    Wawryka kończy zawody, a ma go zastąpić Cebula. To ostatnia zmiana dla gospodarzy.

84
    Mocna centra ze strony Jabłońskiego, ale piłka przechodzi nad głowami defensorów Can-Packa, a także kolegów z drużyny. Zacznie Kuchta.

82
    Przerwany faulem atak gości i będzie żółta kartka oraz świetna okazja na bramkę.

80
    No i czwarta zmiana, a druga dla gości. Czas na popis Sadowskiego, który zmieni Kaczmarka.

77
    Sielewski bez przyjęcia posyła piłkę wysoko w kosmos. Może kibice będą zadowoleni z tego, iż sam mecz okaże się niejedyną atrakcją.

75
    No i kolejna rotacja. Stefański gotowy już do wejścia w zmian za Kapsę.

73
    I mamy także zmianę dla Wisły. Schodzi z boiska zmęczony Grudzień, a teraz pora na Jabłońskiego.

70
    Zmiana dla gospodarzy. Smoliński pojawi się na murawie w zamian za Bruda.

67
    Gra nerwów po stronie gospodarzy. Presji nie może już udźwignąć Tymiński i zostaje ukarany.

65
    Gol dla Wisły Płock!

Błąd defensorów, którzy nie dopilnowali BARTKA SIELEWSKIEGO, a ten po dośrodkowaniu, bez problemu daje prowadzenie Wiśle!

63
    Wybita piłka spada pod nogi Grudnia i ten bez namysłu walnął z prawej nogi na bramkę Kuchty! Piłka niemal dotyka jeszcze słupka!

60
    Nie wiadomo teraz, czy Brud chciał strzelać, czy też było to dośrodkowanie. W każdym razie piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

57
    Grudzień mocno, po ziemi uderza na bramkę Kuchty. Bramkarz Okocimskiego nie miał jednak żadnego problemu z interwencją.

55
    Daleka piłka pod linię końcową boiska do Janusa, a ten za bardzo chciał sam wejść bokiem w pole karne i zalicza głupią stratę.

53
    Kiełpin musiał się mocno namęczyć, aby wybić strzał rywala, ale robi to bardzo dobrze. Będzie tylko rzut rożny dla ekipy Can-Packa.

50
    Dostał teraz Janus futbolówkę jak na tacy, lecz po jego strzale zatrzymuje się ona jedynie na słupku bramki obok bezradnego Kuchty!

48
    Pierwszy atak ze strony gospodarzy nieudany, gdyż na czele defensywy Wisły stanął Magdoń i pewnie wybiła piłkę w bok boiska.

46

Do przerwy Okocimski Brzesko remisuje z Wisłą Płock 1:1 po bramce Tomasza Grudnia i szybkiej odpowiedzi ze strony Sami Abubakara. Co czeka nas dalej?

45

43
    Wygląda na to, że sędzia nie doliczy ani minuty do pierwszej części tego spotkania. Nie ma on bowiem powodu, aby postąpić inaczej.

41
    Hiszpański wystrzeliwuje wysoką piłkę w pole karne rywali, ale spokojnie dali sobie z tym radę defensorzy Okocimskiego. Ostatnie minuty.

39
    Tym razem Grudzień się nie popisał. Zamiast szukać centry, ten starał się uderzyć z bardzo nieprzyjaznej pozycji i zakończył akcję Wisły.

37
    Kapsa za bardzo chciał odzyskać piłkę i sfaulował defensora Wisły. To będzie żółtko.

35
    Ależ huknął w futbolówkę Tymiński, ale świetnie broni to Kiełpin, który z pomocą poprzeczki wybija to na rzut rożny!

32
    Trzeba przyznać, że dzisiejsze spotkanie jest jednym z najciekawszych, jakie oglądaliśmy podczas całego sezonu 1. ligi polskiej.

30
    Świetnie się teraz Radić wtrącił pod kopniętą piłkę, ale dużo ryzykował, gdyż mogła się ona odbić o jego rękę. Było jednak czysto.

28
    Kaczmarek decyduje się na uderzenie z 25. metrów i piłka przechodzi obok słupka dosłownie o kilka milimetry! Co za pech!

25
    Ponownie Burkhardt próbuje zagrozić bramce Kuchty swoją głęboką centrą, ale piłka zostaje wybita niemal na sam środek boiska.

23
    Zagranie na lewo do Burkhardta, ten znajduje przed polem karnym Kaczmarka, ale podaje zbyt lekko i pierwszy melduje się tam Jacek.

21
    Chwilowa seria ataków ze strony gości oraz duża ilość fauli ze strony ich rywali. Obecnie arbiter nie decyduje się jeszcze na pokazanie kartki.

18
    Gol dla Brzeska!

Ależ odpowiedź gospodarzy! Dośrodkowanie z lewej strony trafia prosto pod nogi SANI ABUBAKARA i ten z 4. metrów nie mógł się już pomylić!

16

Bramka dla Wisły! Niepewna interwencja Kuchty, który wybija piłkę niemal pod nogi TOMASZA GRUDNIA, a ten bez problemu trafia do siatki!

15
    Chciał teraz Tymiński zaskoczyć Kiełpina z ponad 20. metrów, ale nie trafił w piłkę tak, jak chciał i ta leci w ręce niespecjalnie strudzonego bramkarza.

13
    Dalekie podanie w kierunku Kapsy, ale pomocnik Can-Packa zostaje po chwili zatrzymany wślizgiem. Będzie tylko wyrzut z autu.

11
    Gra toczy się obecnie, głównie w środkowej strefie boiska, ale widać delikatną przewagę gospodarzy. Nie można jednak powiedzieć tego o innych rejonach.

9
    Bezpańska piłka trafia do Grudnia, który wchodzi z nią na 16. metr i zostaje powstrzymany przez defensora gospodarzy. Będzie korner.

7
    Ekipa Okocimski występuje dziś w strojach w kolorze zielono-białym. Jeżeli chodzi o przyjezdnych, to Ci przyodziali trykoty w kolorze niebieskim.

5
    Szybka kontra Wisły. Podanie na dobieg do Burkhardta, a ten uderza z dystansu, ale zostaje zablokowany. W tor lotu piłki wchodzi Wawryka.

3
    Niepewne wybicie Magdonia poza linię oznaczającą początek pola karnego, ale strzał Jacka przelatuje wysoko nad bramką Kiełpina.

1

Znamy wyjściowe składy obu ekip:

Brzesko: Kuchta – Sosnowski, Jacek, Wawryka, Sobotka – Tymiński, Żołądź, Kapsa, Abubakar – Brud, Kwiek

Rezerwowi: Kozioł, Smoliński, Tatara, Ryś, Cebula, Stefański, Wieczorek

Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Magdoń, Radić, Hiszpański – Góralski, Sielewski, Janus, Burkhardt, Kaczmarek – Grudzień

Rezerwowi: Szczepankiewicz, Dombrowski, Hempel, Jabłoński, Radwański, Sadowski

Zapraszam do śledzenia relacji ze zmian wyniku w tym spotkaniu od godziny 16:45 na lajfy.com.

W pierwszym meczu tych drużyn Wisła wygrała skromnie 1:0, a jedynego gola zdobył w pierwsze połowie spotkania Marcin Krzywicki.

Wisła Płock dużo wcześniej zapewniła sobie spokojny byt w środku ligowej tabeli. Aktualnie zajmują siódme miejsce i jeśli wygrają spotkanie z Okocimskim to nie spadną już niżej na koniec sezonu. Do zespołu Marcina Kaczmarka dołączy od nowego sezonu gracz Olimpii Grudziądz Piotr Ruszkul, który podpisał już kontrakt.

Gospodarze niezależnie od wyników ostatnich dwóch spotkań zajmą ostatnią lokatę w tabeli i w przyszłym sezonie po dwóch latach zagrają ponownie w II lidze. Brzeszczanie mogą powalczyć jedynie o przerwanie fatalnej serii 5 meczów przegranych z rzędu, w dodatku bez zdobytej bramki!

Przed nami pierwszoligowe "ostatki". W meczu bez większego znaczenia dla losów ligowej tabeli zdegradowany już Can-Pack Okocimski Brzesko zagra z płocką Wisłą.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:45.

Gole: 18. Abubakar – 16. Grudzień, 65. Sielewski

Kartki:   37. Kapsa (OKS), 67. Tymiński (OKS), 82. Kwiek (OKS), 90+3. Smoliński (OKS) – 90+1. Janus (PLO), 90+3. Sielewski (PLO)   90+2. Tymiński (OKS)   90+2. Cebula (OKS), 90+2. Kwiek (OKS)

Okocimski Brzesko: Kuchta – Sosnowski, Jacek, Wawryka (85' Cebula), Sobotka – Tymiński, Żołądź, Kapsa (75' Stefański), Abubakar – Brud (70' Smoliński), Kwiek

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Magdoń, Radić, Hiszpański – Góralski, Sielewski, Janus, Burkhardt, Kaczmarek (80' Sadowski) – Grudzień (73' Jabłoński)