Bastia – Olympique 3:3 (koniec) | Évian TG – Caen 0:3 (koniec) | Guingamp – Saint-Étienne 0:2 (koniec)
Lille – Metz 0:0 (koniec) | Montpellier – Bordeaux 0:1 (koniec) | Nantes – Lens 1:0 (koniec)
Nice – Toulouse 3:2 (koniec)
Montpellier HSC
0:1 (0:1)
Girondins Bordeaux
Sobota 09.08.2014, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francuska Ligue 1 Uber Eats

82
    Jesteśmy świadkami ostatniej zmiany w tym meczu. Chce bronić wyniku trener Sagnola wprowadzając Sacko za Poundje.

81
    Znów refleks Carrasso ratuje Żyrondystów. Podczas kolejnej wrzutki w pole karne przyjezdnych, świetnym strzałem głową popisał się Berigaud. Piłka leci pod poprzeczkę!! Końcówkami palców wybija ją golkiper!

74
    Zagranie w pole karne, piętą odgrywa Camara do świeżo wprowadzonego Ribelina, pusta bramka!! Ribelin uderza przewrotką i nie trafia w piłkę. Mógł mieć wejście smoka napastnik Montpellier.

72
    Schodzi teraz z murawy bardzo aktywny Montano. Swoje 20 minut od trenera dostaje Ribelin.

71
    Zrobił swoje Montano. Pociągnął pod pole karne i dał się sfaulować rywalowi. Rzut wolny, a dodatkowo Pallois ukarany "żółtkiem".

68
    Cóż za sytuacja!! Do piłki zagrywanej górą dochodzi jeden z graczy gospodarzy. Uderza głową!! Piłka przechodzi dosłownie kilka centymetrów od lewego słupka wychodzącego Carrasso!

63
    "Żółta kartka" dla Sansona za brzydki faul na Plasilu.

61
    Ależ przytomnie zagrał teraz Hilton. Kapitan gospodarzy zatrzymał dogrywaną do Sali piłkę i tym samym zapobiegł straty drugiego gola.

59
    Druga zmiana Żyrondystów. Na placu gry pojawił się Sala, który zmienił strzelca bramki – Diabate.

55
    Zmienia szkoleniowiec Montpellier. Zmęczonego Lasne zastępuje Berigaud.

53
    Piękna akcja Montano na lewym skrzydle. Napastnik minął dwóch obrońców, wbiegł w "szesnastkę" i podał do Mouniera, ten uderza z ostrego kąta, piłka mija Carrasso! Niestety mija również słupek, zabrakło centymetrów.

46
    Zmiana w przerwie w ekipie gości. Deplange zastępuje słabo spisującego się Gissiego.

45
    Dziwna decyzja Sagnoly. Chyba niezdolny do dalszej gry był Traore, gdyż na minutę przed przerwą zmienia go Pallois.

45
    Przycisnęli w końcówce gospodarze. Piłka w pole karne, wydaje się, że dojdzie do niej Camara! Nie, świetna interwencja Sane zażegnuje niebezpieczeństwo.

42
    Cóż za kapitalna interwencja Carrasso!!! Wyszli ze świetną akcją gospodarze, piłka na lewą stronę, wrzutka na Montano, ten strzela głową!! Musi być gol!! Nie! Genialna interwencja bramkarza ratuje Bordeaux

41
    Tym razem inne rozwiązanie obrońcy gospodarzy. Miękka wrzutka w pole karne, skacze Hilton, strzela!! Ajj!! Zabrakło niewiele, piłka mija słupek.

33
    Sertic fauluje pędzącego na bramkę Montano. Słuszna kara w postaci żółtej kartki. Do bramki 28 metrów jak rozwiążą to gospodarze?

30
    Rzut wolny z narożnika pola karnego gości. Wrzutka, wychodzi Carrasso, ale mija się z piłką! Dopada do niej Montano, uderza!! Futbolówka grzęźnie w gąszczu obrońców. Mają szczęście Żyrondyści.

17
    Gol dla Bordeaux!
    Ależ piękna bramka gości. Zagranie z lewej strony w pole karne, a tam czekał nieobstawiony CHEICK DIABATe, który wysoko podniósł nogę i czubkiem buta wepchnął piłkę do siatki!

13
    Ależ świetna dwójkowa akcja przyjezdnych! Gola mógł zdobyć Diabate, który po mijającym obrońcę zagraniu partnera, znalazł się sam na sam z Jourdrenem! Górą bramkarz gospodarzy.

7
    Któryś z rzędu faul obrońcy gospodarzy, sędzia decyduje się na karę indywidualną dla Gissiego.