Pogoń Grodzisk Maz. – Świt NDM 1:2 (koniec) | Dąb – Oława 0:1 (koniec) | Omega – Radomiak 1:2 (koniec)
Wisła II – KSZO 1:2 (koniec) | Ruch Z. – Rekord 4:1 (koniec) | Bałtyk K. – Lechia II 2:2 (koniec)
Resovia – Wisłoka 1:0 (koniec) | Kleczew – Jarota 2:1 (koniec) | Polonia B. – Grunwald R.Ś. 3:1 (koniec)
Gryf – Bałtyk G. 3:1 (koniec)
Wisła II Kraków
1:2 (1:2)
KSZO Ostrowiec Św.
Sobota 13.09.2014, 16:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • 3 Liga

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (17:54:56)

Wielka radość piłkarzy z Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy niespodziewanie wygrywają dziś w Krakowie z rezerwami Wisły! Wszystkie bramki, których świadkami byliśmy w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie. Ostatecznie KSZO wygrywa z Wisłą II Kraków w stosunku 2:1!

Koniec meczu!

90+1
    Zbyt dużo siły w podanie do Żemły włożył Lucas, od bramki rozpocznie Zacharski.

90
    Zbyt mocny przerzut w kierunku Guerriera, skrzydłowy Wisły nie dał rady sięgnąć piłki.

89
    Nieczysto w piłkę trafił Handzlik, jego próba uderzenia została przecięta.

88
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Dawid Gardynik zmienia Ryńskiego.

85
    Mąkę zastępuje Marcin Sudy.

83
    Przy linii bocznej faulowany Ryński, przewinił Lucas Guedes.

81
    Nieudane dośrodkowanie Lucasa kończy akcję "Białej Gwiazdy".

79
    Do końca spotkania nieco ponad 10 minut. Gospodarze muszą postawić wszystko na jedną kartę, jeśli liczą na zgarnięcie choćby jednego punktu.

76
    Zupełnie niedane zagranie Mąki z rzutu wolnego, piłka wyleciała poza plac gry.

75
    Na boisku pojawił się też Kamil Stawiarski, który zmienił Kosowskiego.

73
    Lucas Guedes zastępuje Zająca.

71
    Prostopadłe podanie Burasa nie znalazło adresata w polu karnym gości.

69
    Zupełnie nieudany strzał Szywacza, piłka poszybowała daleko od celu.

67
    Z kolei w miejsce Kuczaka na boisku pojawia się Konrad Handzlik.

65
    Arkadiusz Czerwiński zmienia Dziadowicza.

62
    Rajd Guerriera powstrzymany przez Stachurskiego, rzut rożny dla Wisły.

60
    Oskar Wąsikowski zastępuje na placu gry Gulczyńskiego.

58
    Dobre podanie w pole karne do Kamila Kuczaka, ten uderzył mocno, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką.

57
    W starciu z rywalem ucierpiał Mateusz Mąka.

54
    W polu karnym gości pada Tomasz Zając, nie ma jednak mowy o faulu.

53
    Dośrodkowanie Burasa przecina Nowik, rzut rożny dla Wisły.

51
    Niezbyt dobre dośrodkowanie Zająca w kierunku Guerriera, dodatkowo Haitańczyk nie zdołał dobrze przejąć piłki i ta wyleciała poza boisko.

48
    Z rzutu wolnego uderzał Mąka, piłka zatrzymała się jednak na murze.

47
    Przed polem karnym faulowany Ryński, szansa na uderzenie z rzutu wolnego.

47
    Bez zmian do drugiej połowy przystąpiły obie drużyny.

46

Po pierwszych 45 minutach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski niespodziewanie prowadzi w Krakowie 2:1. Choć z gry więcej mają Wiślacy, to goście potrafili lepiej wykorzystać nadarzające się okazje i prowadzą.

45+1

45+1
    Po dośrodkowaniu Mąki sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

45
    Faulowany Kosowski, rzut wolny dla KSZO.

44
    Dośrodkowanie Szywacza z lewej strony boiska, z woleja próbował strzelać Kuczak, ale nie trafił w światło bramki.

43
    Mocny strzał Lecha sprzed pola karnego, piłka poszybowała nad bramką.

42
    Uderzenie Zająca ofiarnie blokuje Grunt.

40
    Gol dla KSZO!
    Do jedenastki podchodzi KAMIL DZIADOWICZ, który perfekcyjnym uderzeniem, po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka, daje gościom prowadzenie!

40
    Żółta kartka dla bramkarza Wisły za ten faul.

39
    Rzut karny dla KSZO! W zamieszaniu przed bramką faulował Gerard Bieszczad!

38
    Przewinił Szywacz, od rzutu wolnego rozpocznie Mąka.

36
    Dośrodkowanie Guerriera w kierunku Witka, ten był jednak skutecznie powstrzymywany przez obrońców gości.

34
    Bardzo nieudany strzał Burasa, piłka przeleciała daleko od celu.

33
    Kolejny korner po tym, jak po dośrodkowaniu Burasa poza boisko piłkę wyekspediował jeden z zawodników KSZO.

32
    Dośrodkowanie Zająca przecięte, rzut rożny dla Wisły.

30
    Uderzenie Ryńskiego zablokowane.

29
    Sytuacyjne uderzenie z powietrza w wykonaniu Lecha, piłka trafiła w ręce Zacharskiego.

26
    Po dośrodkowaniu Guerriera na spalonym złapany Tomasz Zając.

25
    Kolejna próba uderzenia sprzed pola karnego, tym razem Zając. Efekt podobny do tego sprzed dwóch minut.

24
    Zwija się z bólu Kuczak, obeszło się jednak bez pomocy lekarza.

23
    Mocne uderzenie Gulczyńskiego z dystansu, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

20
    Na murawę padł Donald Guerrier, Haitańczyk podniósł się z boiska dopiero po chwili.

19
    Bardzo nieudana wrzutka Guerriera z lewego skrzydła, piłka wyleciała na aut.

18
    Gol dla Wisły II!
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Tomasz Zając, w polu karnym najwyżej wyskoczył PRZEMYSŁAW LECH, który uderzeniem głową pokonał bramkarza!

17
    Rzut wolny dla Wisły, szansa na uderzenie w kierunku bramki gości.

16
    Po dośrodkowaniu Szywacza piłka w rękach bramkarza KSZO.

15
    Z drugiej strony próbował Kuczak, piłka wylądowała w rękawicach Zacharskiego.

14
    Uderzenie Dziadowicza zupełnie nieudane, bez problemów interweniował Bieszczad.

12
    Strzał Gulczyńskiego zablokowany, piłka dla gości.

10
    W starciu z rywalem ucierpiał Kuczak, po chwili gra została wznowiona.

8
    Dużo chaosu na boisku w pierwszych minutach, Wiślacy nie potrafią skonstruować składnego ataku.

6
    Bardzo nieudane dośrodkowanie Gulczyńskiego, od bramki rozpocznie Zacharski.

4
    Nie zdążyliśmy nawet wspomnieć w jakich strojach grają dziś zawodnicy obu stron. KSZO na pomarańczowo-czarno, zaś Wisła nietypowo, na niebiesko.

2
    Cóż za kuriozalna sytuacja! Z rzutu wolnego z okolic linii środkowej dośrodkowywał MATEUSZ MĄKA, żaden z zawodników nie przeciął jednak piłki w polu karnym i ta wpadła w rękawice Gerarda Bieszczada! Jak się jednak okazało bramkarz Wisły znajdował się w bramce i wybijał futbolówkę już zza linii!

1
    Rozpoczęli!

Zawodnicy pojawili się już na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

Do pierwszego gwizdka arbitra około 10 minut, obie drużyny powoli kończą już rozgrzewkę.

Szczególną uwagę budzi fakt obecności w wyjściowym składzie gospodarzy Guerriera. Haitańczyk ostatni mecz w barwach pierwszego zespołu rozegrał na początku sierpnia, kiedy to w Poznaniu Wisła wygrała z Lechem, a on sam zdobył zwycięską bramkę.

Znamy już składy obu drużyn:

Wisła II Kraków: Gerard Bieszczad – Szymon Witek, Piotr Żemło, Krystian Kujawa, Remigiusz Szywacz – Przemysław Lech, Grzegorz Gulczyński, Damian Buras, Kamil Kuczak, Wilde-Donald Guerrier – Tomasz Zając
    Rezerwowi: Mateusz Bies – Patryk Michniak, Konrad Furtak, Konrad Handzlik, Lucas Guedes, Oskar Wąsikowski

KSZO Ostrowiec: Konrad Zacharski – Klaudiusz Łatkowski, Marcin Grunt, Erwin Nowik, Michał Stachurski, Przemysław Ryński, Mateusz Mąka, Paweł Czajkowski, Jakub Kapsa, Kamil Dziadowicz, Michał Kosowski
    Rezerwowi: Paweł Mech – Marcin Sudy, Arkadiusz Czerwiński, Patryk Larkowski, Konrad Kijanka, Dawid Gardynik, Kamil Stawiarski.

Zmierzą się dziś ze sobą czwarta i szósta ekipa ligowej tabeli. Wisła II zajmuje zgromadziła na swoim koncie jak dotąd 15 punktów, zaś KSZO ma o cztery oczka mniej.

Jesteśmy na stadionie przy ulicy Reymonta 22, gdzie o 16 rozpocznie się starcie pomiędzy Wisłą II Kraków a KSZO Ostrowiec Świętokrzyski! Relacja minuta po minucie z tego meczu w serwisie Lajfy.com!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.