Pogoń Grodzisk Maz. – Świt NDM 1:2 (koniec) | Dąb – Oława 0:1 (koniec) | Omega – Radomiak 1:2 (koniec)
Wisła II – KSZO 1:2 (koniec) | Ruch Z. – Rekord 4:1 (koniec) | Bałtyk K. – Lechia II 2:2 (koniec)
Resovia – Wisłoka 1:0 (koniec) | Kleczew – Jarota 2:1 (koniec) | Polonia B. – Grunwald R.Ś. 3:1 (koniec)
Gryf – Bałtyk G. 3:1 (koniec)
Wisła II Kraków
1:2 (1:2)
KSZO Ostrowiec Św.
Sobota 13.09.2014, 16:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Jesteśmy na stadionie przy ulicy Reymonta 22, gdzie o 16 rozpocznie się starcie pomiędzy Wisłą II Kraków a KSZO Ostrowiec Świętokrzyski! Relacja minuta po minucie z tego meczu w serwisie Lajfy.com!

Zmierzą się dziś ze sobą czwarta i szósta ekipa ligowej tabeli. Wisła II zajmuje zgromadziła na swoim koncie jak dotąd 15 punktów, zaś KSZO ma o cztery oczka mniej.

Znamy już składy obu drużyn:

Wisła II Kraków: Gerard Bieszczad – Szymon Witek, Piotr Żemło, Krystian Kujawa, Remigiusz Szywacz – Przemysław Lech, Grzegorz Gulczyński, Damian Buras, Kamil Kuczak, Wilde-Donald Guerrier – Tomasz Zając
    Rezerwowi: Mateusz Bies – Patryk Michniak, Konrad Furtak, Konrad Handzlik, Lucas Guedes, Oskar Wąsikowski

KSZO Ostrowiec: Konrad Zacharski – Klaudiusz Łatkowski, Marcin Grunt, Erwin Nowik, Michał Stachurski, Przemysław Ryński, Mateusz Mąka, Paweł Czajkowski, Jakub Kapsa, Kamil Dziadowicz, Michał Kosowski
    Rezerwowi: Paweł Mech – Marcin Sudy, Arkadiusz Czerwiński, Patryk Larkowski, Konrad Kijanka, Dawid Gardynik, Kamil Stawiarski.

Szczególną uwagę budzi fakt obecności w wyjściowym składzie gospodarzy Guerriera. Haitańczyk ostatni mecz w barwach pierwszego zespołu rozegrał na początku sierpnia, kiedy to w Poznaniu Wisła wygrała z Lechem, a on sam zdobył zwycięską bramkę.

Do pierwszego gwizdka arbitra około 10 minut, obie drużyny powoli kończą już rozgrzewkę.

Zawodnicy pojawili się już na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

1
    Rozpoczęli!

2
    Gol dla KSZO!
    Cóż za kuriozalna sytuacja! Z rzutu wolnego z okolic linii środkowej dośrodkowywał MATEUSZ MĄKA, żaden z zawodników nie przeciął jednak piłki w polu karnym i ta wpadła w rękawice Gerarda Bieszczada! Jak się jednak okazało bramkarz Wisły znajdował się w bramce i wybijał futbolówkę już zza linii!

4
    Nie zdążyliśmy nawet wspomnieć w jakich strojach grają dziś zawodnicy obu stron. KSZO na pomarańczowo-czarno, zaś Wisła nietypowo, na niebiesko.

6
    Bardzo nieudane dośrodkowanie Gulczyńskiego, od bramki rozpocznie Zacharski.

8
    Dużo chaosu na boisku w pierwszych minutach, Wiślacy nie potrafią skonstruować składnego ataku.

10
    W starciu z rywalem ucierpiał Kuczak, po chwili gra została wznowiona.

12
    Strzał Gulczyńskiego zablokowany, piłka dla gości.

14
    Uderzenie Dziadowicza zupełnie nieudane, bez problemów interweniował Bieszczad.

15
    Z drugiej strony próbował Kuczak, piłka wylądowała w rękawicach Zacharskiego.

16
    Po dośrodkowaniu Szywacza piłka w rękach bramkarza KSZO.

17
    Rzut wolny dla Wisły, szansa na uderzenie w kierunku bramki gości.

18
    Gol dla Wisły II!
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Tomasz Zając, w polu karnym najwyżej wyskoczył PRZEMYSŁAW LECH, który uderzeniem głową pokonał bramkarza!

19
    Bardzo nieudana wrzutka Guerriera z lewego skrzydła, piłka wyleciała na aut.

20
    Na murawę padł Donald Guerrier, Haitańczyk podniósł się z boiska dopiero po chwili.

23
    Mocne uderzenie Gulczyńskiego z dystansu, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

24
    Zwija się z bólu Kuczak, obeszło się jednak bez pomocy lekarza.

25
    Kolejna próba uderzenia sprzed pola karnego, tym razem Zając. Efekt podobny do tego sprzed dwóch minut.

26
    Po dośrodkowaniu Guerriera na spalonym złapany Tomasz Zając.

29
    Sytuacyjne uderzenie z powietrza w wykonaniu Lecha, piłka trafiła w ręce Zacharskiego.

30
    Uderzenie Ryńskiego zablokowane.

32
    Dośrodkowanie Zająca przecięte, rzut rożny dla Wisły.

33
    Kolejny korner po tym, jak po dośrodkowaniu Burasa poza boisko piłkę wyekspediował jeden z zawodników KSZO.

34
    Bardzo nieudany strzał Burasa, piłka przeleciała daleko od celu.

36
    Dośrodkowanie Guerriera w kierunku Witka, ten był jednak skutecznie powstrzymywany przez obrońców gości.

38
    Przewinił Szywacz, od rzutu wolnego rozpocznie Mąka.

39
    Rzut karny dla KSZO! W zamieszaniu przed bramką faulował Gerard Bieszczad!

40
    Żółta kartka dla bramkarza Wisły za ten faul.

40
    Do jedenastki podchodzi KAMIL DZIADOWICZ, który perfekcyjnym uderzeniem, po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka, daje gościom prowadzenie!

42
    Uderzenie Zająca ofiarnie blokuje Grunt.

43
    Mocny strzał Lecha sprzed pola karnego, piłka poszybowała nad bramką.

44
    Dośrodkowanie Szywacza z lewej strony boiska, z woleja próbował strzelać Kuczak, ale nie trafił w światło bramki.

45
    Faulowany Kosowski, rzut wolny dla KSZO.

45+1
    Po dośrodkowaniu Mąki sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

45+1

Po pierwszych 45 minutach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski niespodziewanie prowadzi w Krakowie 2:1. Choć z gry więcej mają Wiślacy, to goście potrafili lepiej wykorzystać nadarzające się okazje i prowadzą.

46

47
    Bez zmian do drugiej połowy przystąpiły obie drużyny.

47
    Przed polem karnym faulowany Ryński, szansa na uderzenie z rzutu wolnego.

48
    Z rzutu wolnego uderzał Mąka, piłka zatrzymała się jednak na murze.

51
    Niezbyt dobre dośrodkowanie Zająca w kierunku Guerriera, dodatkowo Haitańczyk nie zdołał dobrze przejąć piłki i ta wyleciała poza boisko.

53
    Dośrodkowanie Burasa przecina Nowik, rzut rożny dla Wisły.

54
    W polu karnym gości pada Tomasz Zając, nie ma jednak mowy o faulu.

57
    W starciu z rywalem ucierpiał Mateusz Mąka.

58
    Dobre podanie w pole karne do Kamila Kuczaka, ten uderzył mocno, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką.

60
    Oskar Wąsikowski zastępuje na placu gry Gulczyńskiego.

62
    Rajd Guerriera powstrzymany przez Stachurskiego, rzut rożny dla Wisły.

65
    Arkadiusz Czerwiński zmienia Dziadowicza.

67
    Z kolei w miejsce Kuczaka na boisku pojawia się Konrad Handzlik.

69
    Zupełnie nieudany strzał Szywacza, piłka poszybowała daleko od celu.

71
    Prostopadłe podanie Burasa nie znalazło adresata w polu karnym gości.

73
    Lucas Guedes zastępuje Zająca.

75
    Na boisku pojawił się też Kamil Stawiarski, który zmienił Kosowskiego.

76
    Zupełnie niedane zagranie Mąki z rzutu wolnego, piłka wyleciała poza plac gry.

79
    Do końca spotkania nieco ponad 10 minut. Gospodarze muszą postawić wszystko na jedną kartę, jeśli liczą na zgarnięcie choćby jednego punktu.

81
    Nieudane dośrodkowanie Lucasa kończy akcję "Białej Gwiazdy".

83
    Przy linii bocznej faulowany Ryński, przewinił Lucas Guedes.

85
    Mąkę zastępuje Marcin Sudy.

88
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Dawid Gardynik zmienia Ryńskiego.

89
    Nieczysto w piłkę trafił Handzlik, jego próba uderzenia została przecięta.

90
    Zbyt mocny przerzut w kierunku Guerriera, skrzydłowy Wisły nie dał rady sięgnąć piłki.

90+1
    Zbyt dużo siły w podanie do Żemły włożył Lucas, od bramki rozpocznie Zacharski.

Koniec meczu!

Wielka radość piłkarzy z Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy niespodziewanie wygrywają dziś w Krakowie z rezerwami Wisły! Wszystkie bramki, których świadkami byliśmy w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie. Ostatecznie KSZO wygrywa z Wisłą II Kraków w stosunku 2:1!

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (17:54:56)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.