Miedź – Termalica 0:1 (koniec) | Dolcan – Bytovia 0:0 (koniec) | Widzew – Flota 1:1 (koniec)
GKS T. – Wisła Pł. 0:1 (koniec) | Arka – Chojniczanka 1:1 (koniec) | GKS K. – Pogoń Sdl. 3:2 (koniec)
Miedź Legnica
0:1 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 20.09.2014, 14:45 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga

Termalika wygrywa 1:0 po indywidualnej akcji i bramce Drozdowicza. Zespół z Niecieczy wciąż pozostaje niepokonany na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com!

90+2
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Kaczmarczyk, na boisku pojawia się Sołdecki.

90
    Sędzia doliczył trzy dodatkowe minuty.

88
    Cóż to była za sytuacja! Łobodziński wyszedł sam na sam i gdyby nie Nowak mielibyśmy bramkę!

87
    Sporo kartek zgarnęli w tym spotkaniu zawodnicy Miedzi. Tym razem obejrzał ją Szczepaniak.

86
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Smuczyński, na boisku pojawia się Kamiński.

82
    ... świetna interwencja Ptaka! Bramkarz Miedzi końcowkami palców przenosi piłkę nad poprzeczką!

77
    Bardzo ładna akcja Termaliki. Smuczyński uderzył mocno, zza pola karnego, ale na jego nieszczęście, nie trafił w bramkę.

72
    To sporo komplikuje... Bartoszewicz ogląda drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę! Tym razem faulował od tyłu.

71
    Feruga w miejsce Kakoko.

68
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Midzierski, na boisku pojawia się Zgarda.

67
    Lafrance brzydko się zachował i mamy kolejny kartonik.

67
    Bartoszewicz ogląda kartkę. To czwarta, indywidualna kartka w tym meczu.

58
    Adrian Cierpka ogląda kartkę za bezmyślny faul.

57
    Lenkiewicz kończy udział w tych zawodach. Szymański może pokazać się z dobrej strony w drugiej połowie.

53
    Gol dla Termaliki!
    Świetna indywidualna akcja EMILA DROZDOWICZA, który minął dwóch rywali, po czym uderzył nie do obrony! Termalika niespodziewanie wychodzi na prowadzenie.

50
    Ale po chwili goście ruszali z kontrą, ale Lenkiewicz zdecydował się faulować rywala.

46
    Zmiana w przerwie, w zespole Termaliki. Foszmańczyk w miejsce Fryca, który miał żółtą kartkę na swoim koncie.

Sędzia zaprasza obie drużyny do szatni na piętnastominutową przerwę. Nie zobaczyliśmy bramek w pierwszej połowie.

31
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Patryk Fryc przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę Miedzi.

24
    Dobrym dryblingiem popisał się teraz Łobodziński. Po chwili podał do wybiegającego na czystą pozycję Szczepaniaka, który z ostrego kąta uderzył nad bramką.

22
    Szybki atak Miedzi. Dośrodkowanie z prawej strony w szesnastkę. Tam był nadbiegający Lenkiewicz, który uderzył głową, a dobrą interwencją popisał się Nowak.

10
    Teraz było naprawdę groźnie pod bramką Nowaka! Szczepaniak zdecydował się na uderzenie po ziemi, zza pola karnego, ale trafił w dobrze ustawionego bramkarza, który złapał piłkę.