Garbarnia – Sandomierz 0:5 (koniec) | Ruch Z. – Polonia B. 1:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:5 (0:1)
Wisła Sandomierz
Środa 24.09.2014, 16:00 • Stadion Garbarni przy ul. Rydlówka • 3 Liga

Po wyrównanej pierwszej połowie i niezwykle jednostronnej drugiej Wisła Sandomierz gromi Garbarnię w stosunku 5:0! Przełomowym momentem tego spotkania była bez wątpienia czerwona kartka dla Tomasza Baligi, po której goście zdobyli cztery bramki!

90+1
    Gol dla Wisły!
    Kolejny błąd Norberta Piszczka, który tym razem wyłożył piłkę ADRIANOWI GĘBALSKIEMU, a ten bez problemu skierował ją do siatki! Pogrom na Rydlówce!

69
    Jarosław Pacholarz zastępuje Hula.

68
    Ostatnia zmiana w szeregach Garbarni, Piotr Kaczor za Kokoszkę.

67
    Jedenastkę na bramkę zamienia ADRIAN GĘBALSKI!

67
    Pawłowicz fauluje w polu karnym Gębalskiego, rzut karny dla Wisły!

57
    W pole karne wpadł Gębalski, zagrał piłkę w poprzek boiska, tam niefortunnie interweniował Norbert Piszczek, który wyłożył futbolówkę JAROSŁAWOWI PIĄTKOWSKIEMU, a ten z najbliższej odległości skierował ją do siatki! 3:0 dla Wisły!

54
    Marcin Siedlarz zastępuje Masiudę.

54
    Za faul na Piątkowskim żółtą kartką ukarany Kalicki.

52
    Zmiana w szeregach Garbarni, Tomasz Kalicki zastępuje Jakuba Wcisło.

49
    Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał Gębalski, interweniował Sypniewski, ale z najbliższej odległości dobijał MARIUSZ KUKIEŁKA, pokonując w ten sposób bramkarza!

48
    Tomasz Baliga zatrzymuje wychodzącego na czystą pozycję Gębalskiego, czerwona kartka dla obrońcy Garbarni!!

46
    W przerwie Jarosław Piątkowski zastąpił na placu gry Michalskiego.

Do przerwy goście z Sandomierza prowadzą z Garbarnią w stosunku 1:0! Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył tuż przed jej końcem uderzeniem głową Daniel Beszczyński!

43
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka spadła wprost na głowę DANIELA BESZCZYŃSKIEGO, który uderzył mocno i nie dał szans Sypniewskiemu! 1:0 dla Wisły Sandomierz!

34
    Brzydko w nogi Choraba wszedł Kokoszka, pomocnik Garbarni ukarany żółtą kartką.

27
    Sprzed pola karnego uderzał Paweł Nowak, z trudem broni Wierzgacz.

24
    Potężne uderzenie Krzysztofa Kalemby z rzutu wolnego, piłka zatrzymała się na poprzeczce!

5
    Nieudane dośrodkowanie Pawłowicza przerodziło się w groźną próbę lobu, z trudem interweniował Wierzgacz!

2
    Gospodarze ubrani dziś na brązowo, goście z Sandomierza w jednolitych niebieskich strojach.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Adam Delimat

Gole: 43. Beszczyński, 49. Kukiełka, 57. Piątkowski, 67. Gębalski (kar.), 90+1. Gębalski

Kartki:   34. Kokoszka (GRB), 54. Kalicki (GRB) – 60. Chorab (WSN)   48. Baliga (GRB)

Garbarnia Kraków: Jakub Sypniewski – Norbert Piszczek, Tomasz Baliga, Krzysztof Kalemba, Mateusz Pawłowicz – Marek Masiuda (54. Marcin Siedlarz), Jakub Wcisło (52. Tomasz Kalicki), Jakub Górecki (61. Tomasz Ogar), Sebastian Kokoszka (68. Piotr Kaczor), Paweł Nowak – Michał Górecki
    Zmiany: Marcin Kościelnik – Mariusz Stokłosa, Mateusz Kowalski, Tomasz Ogar, Tomasz Kalicki, Marcin Siedlarz, Piotr Kaczor

Wisła Sandomierz: Stanisław Wierzgacz – Maciej Ziółek, Krystian Pydych, Daniel Beszczyński, Daniel Chorab – Przemysław Michalski (46. Jarosław Piątkowski), Mariusz Kukiełka, Michał Wawryszczuk (64. Michał Motyl), Damian Nogaj, Kamil Hul (69. Jarosław Pacholarz) – Adrian Gębalski
    Zmiany: Krzysztof Płoskoń – Grzegorz Zimoląg, Bartłomiej Gołasa, Rafał Mikulec, Michał Motyl, Jarosław Piątkowski, Jarosław Pacholarz

Sędziowie: Radosław Wilk – Sławomir Steczko, Jan Moskal