Luksemburg – Ukraina | 0:3 (koniec) | | | Anglia – Słowenia | 3:1 (koniec) | | | San Marino – Estonia | 0:0 (koniec) |
Austria – Rosja | 1:0 (koniec) | | | Mołdawia – Liechtenstein | 0:1 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Słowacja | 0:2 (koniec) |
Hiszpania – Białoruś | 3:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Litwa | 4:0 (koniec) | | | Czarnogóra – Szwecja | 1:1 (koniec) |
Flota – Pogoń Sdl. | 1:1 (koniec) | | | GKS T. – Dolcan | 1:0 (koniec) | | | Widzew – Olimpia G. | 0:3 (koniec) |
Sandecja – Stomil | 1:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Wigry | 1:1 (koniec) | | | Miedź – Chrobry | 1:1 (koniec) |
Puszcza – Zagłębie S. | 1:0 (koniec) | | | Okocimski – Górnik W. | 0:0 (koniec) | | | Legionovia – Wisła Pu. | 3:4 (koniec) |
Błękitni – Stal S. W. | 1:3 (koniec) | | | Limanovia – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) | | | Rozwój – Nadwiślan | 5:0 (koniec) |
Kotwica – Znicz | 1:1 (koniec) | | | Stal M. – MKS Kluczbork | 0:0 (koniec) |
Polska U-18 – Anglia U-18 | 2:3 (koniec) |
Resovia – Motor | 1:0 (koniec) | | | Warta – Nielba | 1:1 (koniec) | | | Polonia B. – Ruch Z. | 3:2 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Centra | 0:0 (koniec) | | | Świt NDM – Białobrzegi | 0:3 (koniec) |
Rodło – Gryf T. | 0:2 (koniec) |
finał
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:3
(0:2)
Pilica Białobrzegi
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
2. Matulka, 39. Oziewicz, 89. Obłuski
Sędziowie: Drozd, Dąbrowski, Ślęzak
Widownia:
Kartki: 42. Oziewicz (BIA), 43. Matulka (BIA) 45. Matulka (BIA)
Spudłowany karny!:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki:
Domżał, Duda, Melao, Drwęcki, Kamiński, Makowski, Drewnowski, Basiuk, Szczepański, Koziara, Zawiska
Zmiany: Libera, Gołaszewski, Cesarek, Melon, Osiński, Rusakowicz, Trojak
Trener:
Pilica Białobrzegi: Młodziński, Jankowski, Moryc, Białecki, Ziemnicki, Matulka, Oziewicz, Jakubiak, Tomas, Hernik, Obłuski
Zmiany: Bolek, Rawski, Jakubiak, Wojtkielewicz, Jaszczak, Krupnik, Obłuski
Trener:
Zmiany: Libera, Gołaszewski, Cesarek, Melon, Osiński, Rusakowicz, Trojak
Trener:
Pilica Białobrzegi: Młodziński, Jankowski, Moryc, Białecki, Ziemnicki, Matulka, Oziewicz, Jakubiak, Tomas, Hernik, Obłuski
Zmiany: Bolek, Rawski, Jakubiak, Wojtkielewicz, Jaszczak, Krupnik, Obłuski
Trener:
Sędziowie: Drozd, Dąbrowski, Ślęzak
Widownia:
Sebastian Malolepszy