Cagliari – Fiorentina 0:4 (koniec) | Cesena – Genoa 0:3 (koniec) | Empoli – Atalanta 0:0 (koniec)
AC Milan – Udinese 2:0 (koniec) | US Palermo – Parma 2:1 (koniec) | Juventus – Torino 2:1 (koniec)
AS Roma – Inter 4:2 (koniec)
Cagliari Calcio
0:4 (0:1)
ACF Fiorentina
Niedziela 30.11.2014, 15:00 • Sant'Elia, Cagliari • Włoska Serie A

Ostatni gwizdek sędziego! Fiorentina zdemolowała swojego dzisiejszego rywala, w stosunku 4:0! Z przebiegu całego spotkania można śmiało powiedzieć, że było to widowisko wyrównane, ale wygrywa ten, który lepiej strzela. Tak było i w tym meczu. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (16:53:15)

90+4

90+3
    Z przeciągu całego meczu należy powiedzieć sobie wprost, że gospodarze powinni strzelić minimum dwie bramki.

90+1
    Ależ pecha mają gospodarze! To już trzecia sytuacja, po której piłka powinna zatrzepotać w siatce! Tym razem piłka jedynie otarła się o słupek po strzale Longo!

90
    Sędzia nie oszczędził gospodarzy i doliczył aż cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Cossu na spalonym. Co raz mniej czasu do zakończenia spotkania.

87
    Od kilku minut niewiele dzieje się na murawie. Dużo gry w środku pola i wydaje się, że obie drużyny tylko i wyłącznie czekają na ostatni gwizdek sędziego.

85
    Z drugiej strony korner, ale Gomez zbyt uporczywie walczył o górną piłkę.

83
    Longo powalczył i wywalczył korner dla swojego teamu.

81
    Jedna z nielicznych sytuacji, w której w ataku byli gospodarze, ale Ibarbo faulował w ofensywie.

79
    Wydawało się w pierwszej chwili, że mamy piątą bramkę dla Fiorentiny, ale po krótkiej naradzie sędzia anulował trafienie, bowiem arbiter boczny dopatrzył się pozycję spaloną Aquilaniego.

78
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Juan Cuadrado, na boisku pojawia się Juan Vargas.

76
    Vargas intensywnie rozgrzewa się blisko bocznej linii boiska. Z pewnością za chwilę zobaczymy go na murawie.

75
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Stefan Savić, na boisku pojawia się Nenad Tomović.
    Juan CUADRADO - 0:4

74
    Gol dla Fiorentiny!
    No i niestety. Futbol bywa niesprawiedliwy. Mogło być w pewnym momencie 1:1, gdyby gospodarze wykorzystali swoje sytuacje, a skończy się pogromem... Podanie od Valery i JUAN CUADRADO dokłada kolejne trafienie!

72
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Matías Fernández, na boisku pojawia się Alberto Aquilani.
    Mario GÓMEZ - 0:3

71
    MARIO GOMEZ zrehabilitował się w najlepszy sposób za sytuację sprzed kilku minut! Podanie z własnej połowy, do Niemca, a ten z największym spokojem uderzył obok bezradnego bramkarza! 3:0 dla Fiorentiny!!