Bordeaux – Lille 1:0 (koniec) | Évian TG – Guingamp 2:0 (koniec) | Saint-Étienne – Lyon 3:0 (koniec)
Girondins Bordeaux
1:0 (0:0)
Lille OSC
Niedziela 30.11.2014, 14:00 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Bordeaux po długich męczarniach ostatecznie pokonuje u siebie Lille 1:0 i zagrania trzy bardzo ważne punkty w kwestii walki o mistrzostwo kraju! (15:54:58)

90+3

90
    Mmay oficjalną informację, iż sędzia postanowił doliczyć trzy minuty lub nieco więcej. W każdym razie nadal jest szansa dla Lille.

87
    Zmiana dla gospodarzy. Rolan schodzi a zastąpi go Kaabouni.

85
    Ze świetną kontrą trzech na trzech wyszli gospodarze, ale fatalne podanie Rolana zakończyło rywalizację już na środku pola.

83
    Za kilka minut przekonamy się, czy sędzia doliczy chociażby minutę do drugiej części spotkania. Ma ku temu kilka dobrych powodów.

81
    Wcześniej zmiana dla Lille. Rodelin za Origi.

80
    Za moment będziemy świadkami kolejnej zmiany dla ekipy Bordeaux. Już się szykuje jeden z zawodników, którzy zaczęli na ławce rezerw.

78
    Potężne uderzenie Sidibe z dystansu i piłka omal nie ociera się o poprzeczkę bramki! Carrasso nie miałby w tej sytuacji nic do powiedzenia!

76
    Fatalna, dużo za mocna centra z prawej strony Mavuby i przelatuje piłka na drugą stronę boiska. Tam nie potrafi jej przyjąć pomocnik Lille.

74
    I rotacja u gospodarzy. Maurice opuszcza boisko, a czas na Saiveta.

73
    Zmiana dla gości. Martin opuszcza boisko, a zamieni go Balmont.

72
    Wydaje się, że Lille nieco przejęło inicjatywę i będzie prowadzić grę przez kilka następnych minut. Zobaczymy co z tego dziś wyniknie.

70
    Zamieszanie pod polem bramkowym, długo ze strzałem zwleka blokowany Toure, ale nagle udaje mu się uderzyć prosto w bramkarza.

67
    Fatalne uderzenie Kjera z rzutu wolnego, kozłuje gdzieś na 10. metrze i bez problemu wlatuj w dłonie bramkarza. To nie byłą dobra próba.

65
    Już tylko 25. minut do końca spotkania, ale nie wygląda na to, aby Lille miało powalczyć tutaj o zwycięstwo. Czekamy jedynie na ewentualny podział punktów.

63
    Sertić zmienia natychmiast Traore w ekipie gospodarzy.
    Cheick DIABATÉ - 1:0

62
    Gol dla Bordeaux!

Podanie na dobieg do Toure, który z prawej strony po linii posyła piłkę na 5. metr, a tam ustawiony za plecami rywala CHEICK DIABATE nie daje żadnych szans bramkarzowi!

Gole: 62. Diabate

Kartki:   53. Sidibe (LIL)

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Sane, Pallois, Contento – Traore (63' Sertić), Plasil – Rolan (87' Kaabouni), Maurice (74' Saivet) – Toure, Diabate

Rezerwowi: Jug, Ilori, Sertić, Saivet, Kaabouni, Khazri, Poundje

Lille OSC: Enyeama – Soumaoro, Kjer, Basa (45' Rozehnal), Sidibe – Mavuba, Delaplace, Gueye – Martin (73' Balmont), Roux, Origi (81' Rodelin)

Rezerwowi: Kone, Balmont, Rodelin, Frey, Elana, Mendes, Rozehnal

Sędziowie: Nicolas Rainville