Sevilla – Sabadell 5:1 (koniec) | Deportivo – Malaga 1:1 (koniec) | L’Hospitalet – Atletico 0:3 (koniec)
Granada – Córdoba 1:0 (koniec) | Huesca – FC Barcelona 0:4 (koniec)
Sevilla FC
5:1 (1:1)
CE Sabadell FC
Środa 03.12.2014, 20:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sewilla • Puchar Hiszpanii

Ani minuty nie doliczył arbiter do drugiej połowy tego spotkania! Ostatecznie Sevilla pokonuje Sabadell w stosunku aż 5:1, co w dwumeczu oznacza rezultat 11:2! Najlepszym zawodnikiem tego spotkania był bez wątpienia Iago Aspas, który między 59. a 61. minutą skompletował klasycznego hattricka.

83
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Tena zastępuje Cotana.
    Gerard DEULOFEU - 5:1

81
    Gol dla Sevilli!
    Rzut rożny dla gości sprokurował kontrę Sevilli, która zakończyła się bramką! GERARD DEULOFEU otrzymał piłkę na prawym skrzydle, ściął do środka i mocnym strzałem pokonał Nauteza! W dwumeczu Sevilla prowadzi już 11:2!

76
    Strzelca pierwszej bramki w tym spotkaniu zastępuje Juan Munoz.

75
    Ostatnia zmiana wśród przyjezdnych, Cabrerę zastępuje Marquitos.

72
    Gerard Deulofeu zastępuje żegnanego brawami Reyesa.

67
    Druga zmiana w szeregach gości, Lucas Porcar zastępuje strzelca bramki – Collantesa.
    Iago ASPAS - 4:1

61
    Coś nieprawdopodobnego! IAGO ASPAS kompletuje hattricka w ciągu dwóch minut! Znów nieporozumienie w defensywie gości, Aspas znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, którego minął i skierował piłkę do pustej bramki!

60
    Zmiana w zespole gości, Yeray zastępuje Hidalgo.
    Iago ASPAS - 3:1

60
    Rozkręcili się podopieczni Unaia Emery'ego! Na skutek dobrego pressingu piłkę w polu karnym rywali przejął Navarro, który zagrał ją do IAGO ASPASA, a ten efektownym lobem pokonał Nauteza!
    Iago ASPAS - 2:1

59
    Rozklepali obronę rywali gospodarze! Reyes zagrał z lewego skrzydła do IAGO ASPASA, który nawinął obrońcę i skierował piłkę do pustej bramki!

57
    Eguaras szarpał za koszulkę Gameiro, żółta kartka dla pomocnika Sabadell.

Za nami ciekawa pierwsza połowa, po której na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla remisuje 1:1 z Sabadell. Wynik meczu w 22. minucie strzałem z rzutu karnego otworzył Collantes, a niespełna kwadrans później do wyrównania doprowadził Gameiro.

45
    Cudowna akcja gospodarzy! Denis Suarez efektownym lobem uwolnił Kevina Gameiro, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił jednak tylko w słupek!

43
    Na bramkę Sevilli pognał Medina, który z prawego skrzydła wpadł w pole karne, ale z jego płaskim uderzeniem poradził sobie Rico!

39
    Piłka w bramce gości! W ogromnym zamieszaniu między słupki skierował ją Kevin Gameiro! Sędzia Jesus Gil nie uznał jednak tej bramki, ponieważ chwilę wcześniej futbolówka opuściła boisko.

37
    Tuż przed polem karnym faulowany Aspas, żółtą kartką ukarany Tanabe.
    Kévin GAMEIRO - 1:1

35
    Długo konstruowali tę akcję gospodarze, ale było warto! Przed polem karnym do piłki dopadł Denis Suarez, ale oddanie groźnego strzału skutecznie uniemożliwił mu obrońca Sabadell. Po kiksie skrzydłowego Sevilli piłka spadła jednak pod nogi KEVINA GAMEIRO, który stanął oko w oko z bramkarzem i pokonał Nauteza!

33
    Aspas zagrał piłkę w kierunku Gameiro, którego zadaniem było tylko dołożyć nogę i skierować futbolówkę do bramki! Francuzowi zabrakło jednak centymetrów!

32
    Brutalne wejście Cabrery w nogi Reyesa, żółta kartka dla pomocnika Sabadell.

26
    Akcję Sevilli mocnym strzałem z lewej strony boiska zamykał Fernando Navarro, po strzale kapitana gospodarzy dobrą interwencją popisał się Nautez!
    Juan José COLLANTES - 0:1

22
    Gol dla Sabadell!
    Sam poszkodowany wykonuje jedenastkę! Do piłki podchodzi JUAN COLLANTES, który pewnym strzałem przenosi piłkę ponad interweniującym Rico i umieszcza ją w siatce!

22
    Collantesa za koszulkę pociągał Timothee Kolodziejczak, który zostaje za ten faul ukarany żółtą kartką.

21
    Rzut karny dla Sabadell! Collantes nieczysto zatrzymywany w polu karnym gospodarzy!

15
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany Hidalgo.

10
    Szybka kontra gości zakończona mocnym uderzeniem Cabrery, dobrze we własnej bramce interweniuje Sergio Rico!

6
    Ładna dwójkowa akcja Suareza z Gameiro, uderzał ten drugi, ale trafił tylko w boczną siatkę!

4
    Mocny strzał Reyesa z około 30 metrów, z trudem piłkę na rzut rożny paruje Nautez!

1
    Ależ źle mógł się ten mecz rozpocząć dla Sevilli! Sergio Rico chciał wybić piłkę, ale zagrał ją prosto pod nogi Juanito, który jednak nie zdołał jej opanować!

Adam Delimat

Gole: 35. Gameiro, 59. Aspas, 60. Aspas, 61. Aspas, 81. Deulofeu – 22. Collantes (kar.)

Kartki:   22. Kolodziejczak (SEV) – 15. Hidalgo (SBD), 32. Cabrera (SBD), 37. Tanabe (SBD), 57. Eguaras (SBD)

Sevilla FC: Rico – Figueiras, Arribas, Kolodziejczak, Navarro – Cristoforo, Cotan, Reyes (72. Deulofeu), Suarez – Aspas, Gameiro (76. Munoz)
    Zmiany: Deulofeu, Munoz, Luismi, Carlos Fernandez, Barbosa, Mode, Tena

CE Sabadell FC: Nautez – Medina, Crespi, Kiko Olivas, Espasandin – Eguaras, Hidalgo (60. Yeray), Tanabe, Cabrera (75. Marquitos), Collantes (67. Porcar) – Juanito
    Zmiany: De Navas, Carlos Hernandez, Porcar, Marquitos, Yeray, Cristian, Ernest Forgas

Sędziowie: Jesus Gil – Angel Nevado, Miguel Martinez

1. mecz: Sabadell - Sevilla 1:6