PSG – Montpellier 0:0 (koniec) | Caen – Bastia 1:1 (koniec) | Lorient – Nantes 1:2 (koniec)
Metz – Monaco 0:1 (koniec) | Rennes – Reims 1:3 (koniec) | Toulouse – Guingamp 1:1 (koniec)
FC Lorient
1:2 (0:1)
FC Nantes
Sobota 20.12.2014, 20:00 • Stade du Moustoir, Lorient • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Nantes wygrywa z Lorient 2:1! Goście konsekwentną grą zasłużyli na komplet punktów, gospodarze nie wykorzystali dobrych sytuacji w drugiej połowie spotkania i to "zemściło" się pod koniec meczu.

84
    Ależ było blisko! Z 20 metrów uderzał na bramkę gości Autret,piłka odbija się od zawodnika Nantes i trafia w poprzeczkę!

80
    Zmiana w drużynie FC Nantes: z boiska schodzi Bammou, na boisku pojawia się Gomis.
    Johan AUDEL - 1:2

79
    Gol dla Nantes!
    Składną akcję gości wykończył mocnym strzałem pod samą poprzeczkę JOHAN AUDEL! Ponownie na prowadzeniu Nantes!

76
    Kolejne dobre dośrodkowanie z prawej strony, ale tym razem z kilku metrów fatalnie przestrzelił Ayew!

75
    Zmiana w drużynie FC Nantes: z boiska schodzi Bangoura, na boisku pojawia się Audel.
    Jordan AYEW - 1:1

72
    Gol dla Lorient!
    Popędził prawą stroną Gasama, znakomicie dośrodkował przed bramkę gości, a tam świetnie znalazł się JORDAN AYEW, który z kilku metrów pakuje piłkę do bramki Riou!

70
    Zmiana w drużynie FC Lorient: z boiska schodzi Guerreiro, na boisku pojawia się Pele.

63
    Zmiana w drużynie FC Lorient: z boiska schodzi Barthelme, na boisku pojawia się Autret.

49
    Zmiana w drużynie FC Nantes: z boiska schodzi Bedoya, na boisku pojawia się Gakpe.

Po pierwszej połowie Nantes prowadzi z Lorient 1:0! W pierwszej części spotkania byliśmy świadkami wyrównanej gry, bramkę "do szatni" strzelił dla gości Bammou i to gospodarze będą musieli zaatakować po przerwie!
    Yacime BAMMOU - 0:1

44
    Świetnie w polu karnym gospodarzy znalazł się YACIME BAMMOU, który mocnym strzałem z prostego podbicia pakuje piłkę do bramki Lecomte!

38
    Genialne uderzenie Veretout'a, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Lecomte, który przenosi piłkę nad poprzeczkę.

28
    Ależ było blisko! Zamieszanie w polu karnym Lecomte po rzucie rożnym, z około 11 m etrów uderzał na bramkę gospodarzy N'Koudou, ale genialną interwencją popisuje się bramkarz gospodarzy.

24
    Tym razem rzut rożny dla gospodarzy, dobre dośrodkowanie w pole karne Nantes, piłką na 11 metr zgrywał Mesloub mocno na bramkę uderzał Barthelme, ale zdołał wybronić jego uderzenie Riou.