Lazio – Napoli 0:1 (koniec) | Cesena – Torino 2:3 (koniec) | Chievo – Fiorentina 1:2 (koniec)
Genoa – Sassuolo 3:3 (koniec) | AC Milan – Atalanta 0:1 (koniec) | Parma – Sampdoria 0:2 (koniec)
Udinese – Cagliari 2:2 (koniec) | Juventus – Hellas Verona 4:0 (koniec)

Gol dla Torino!
    Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie! Co za końcówka! Co za mecz na Stadio Dino Manuzzi! MAXI LOPEZ, który nie tak dawno temu wszedł na boisko decyduje już raczej o wyniku tego spotkania!
    Franco BRIENZA - 2:2

85
    Gol dla Ceseny!
    FRANCO BRIENZA po raz drugi! Świetnie wykonuje rzuty karne ten zawodnik! Co za mecz! Cóż za come back Ceseny!
    Pewny strzał Brienzy z rzutu karnego

43
    Sam poszkodowany podchodzi do piłki ustawionej na jedenastym metrze i pakuje futbolówkę do siatki! FRANCO BRIENZA daje nadzieję fanom Ceseny!
    Quagliarella przesądza o wyniku tego spotkania?

22
    Dwie minuty, które wstrząsnęły Ceseną! Co tutaj się dzieje! Niesamowite! Kolejna akcja gości, z lewej strony pola karnego dogrywał Farnerud, a akcję zamykał FABIO QUAGLIARELLA, jeszcze interweniował Leali, ale piłka wpadła już do siatki!
    Przy tej bramce Leali mógł zachować się nieco lepiej

20
    Dwadzieścia minut i mamy wreszcie bramkę! No proszę! Szybka akcja Torino, Farnerud ze środka zagrywa do MARKO BENASSIEGO, a Włoch – strzałem po rękach Lealiego – pakuje piłkę do siatki! Ależ boma!

Bartosz Biernacki

Gole: 43. Brienza (kar.), 85. Brienza (kar.) – 20. Benassi, 22. Quagliarella, 87. Maxi Lopez

Kartki:   30. Perico (CSN), 61. Ze Eduardo (CSN), 76. De Feulis (CSN), 80. Giorgi (CSN), 90. Defrel (CSN) – 42. Padelli (TUI), 58. Benassi (TUI), 83. Bruno Peres (TUI), 84. Jansson (TUI), 86. Moretti (TUI)

AC Cesena: Leali – Perico, Capelli (46' Lucchini), Magnusson (39' Renzetti), Krajnc – De Feudis – Giorgi, Brienza, Ze Eduardo (70' Pulzetti) – Defrel, Durić.

Zmiany: Bressan, Agliardi – Volta, Nica, Renzetti, Cazzola, Mazzotta, Lucchini, Pulzetti, Carbonero, Cascione, Alejandro Rodriquez.

Torino FC: Padelli – Maksimović, Jansson, Moretti – Bruno Peres, Benassi (61' El Kaddouri), Gazzi, Farnerud, Darmian (46' Masiello) – Martinez (69' Maxi Lopez), Quagliarella.

Zmiany: Castellazzi, Gillet – Basha, El Kaddouri, Masiello, Vives, Silva, Amauri, Maxi Lopez.

Sędziowie: M. Guida (sędzia główny) F. Preti, N. Calo (asystenci)