Atletico – Getafe 2:0 (koniec) | Rayo Vallecano – Malaga 1:0 (koniec) | Levante – Celta Vigo 0:1 (koniec)
Granada – Eibar 0:0 (koniec) | Bilbao – Almeria 2:1 (koniec)
Levante UD
0:1 (0:0)
Celta de Vigo
Sobota 21.03.2015, 20:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za dzisiejszą relację i zapraszam na jutrzejszy hit – Barcelona – Real na lajfy.com! (21:53:07)

Celta zasłużenie odnosi zwycięstwo na stadionie w Walencii! Była zespołem zdecydowanie lepszym i potrafiła zdobyć jedną bramkę.
    Druga połowa była pokazem gry gości. Levante miało dość mało szans na zdobycie bramki. Większość gry toczyła się na połowie gospodarzy.

90+3

90+2
    Marino ratuje zespół przed stratą bramki! Świetnie przerzuca piłkę z prawej strony Augusto Fernandez. Zamyka akcję Nolito. Oddaje mocny strzał, ale zbija uderzenie bramkarz Levante!

90+1
    Jonny Castro ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

90
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry! Trzy minuty nadziei dla Levante

89
    Ostatnia ziana w drużynie Celty! Schodzi z boiska Krohn-Dehli, a na jego miejsce melduje się na ostatnie minuty Radoja

88
    Próbuje odzyskać punkt Levante. Rafael zgrywa piłkę do Uche. Nigeryjczyk został jednak uprzedzony przez Sergio Alvareza.
    CHARLES - 0:1

86
    Gol dla Celty Vigo!

Celta dokonuje w końcu tego na co zasłużyła! Znakomita akcja, podanie prostopadłe do włączającego się w akcję Nolito. Ten po ziemi zagrywa do CHARLESA, który umieszcza piłkę w bramce!

84
    Kolejna niezła wrzutka z rzutu wolnego. Arbiter boczny podnosi jednak chorągiewkę i kasuje całą zaistniałą sytuację.

83
    Hugo Mallo trafia do notesu za niezbyt ładne wejście w przeciwnika.

82
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Ruben Garcia, na boisku pojawia się Rafael.

80
    Celta próbuje konstruować akcję. Wybijają z pola karnego gracze Levante. Opada spotkanie na szybkości gry.

78
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Larrivey, na boisku pojawia się Charles.

77
    Brak zagrożenia. Zgubił piłkę David Navarro kiedy ta spadła mu pod nogi.

76
    Rzut wolny w lewej części boiska. Centra zbita przed pole karne. Strzela natychmiastowo Jose Mari. Będzie korner dla Levante

74
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Santi Mina, na boisku pojawia się Pablo Hernandez.