Hannover – Borussia D. 2:3 (koniec) | Freiburg – Augsburg 2:0 (koniec) | Stuttgart – Eintracht 3:1 (koniec)
FC Koln – Werder 1:1 (koniec) | Paderborn – Hoffenheim 0:0 (koniec) | Schalke 04 – Bayer 0:1 (koniec)
VfB Stuttgart
3:1 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 21.03.2015, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Niemiecka Bundesliga

To wszystko na dziś, zapraszamy do reszty relacji na portalu lajfy.com! (17:34:40)

Stuttgart co prawda pozostaje na ostatniej pozycji w Bundeslidze, ale reszta stawki się od niego nie oddala! Do wyjścia ze strefy spadkowej brakuje kilku punktów, a na samym dole jest spory ścisk – walka o utrzymanie będzie się toczyła do ostatniej kolejki!

Wcale nie zanosiło się na takie emocje po pierwszej połowie, która była nudna i zdecydowanie brakowało w niej sytuacji podbramkowych.
    Wszystko odmieniło się w drugiej odsłonie, gdy na prowadzenie wyszli goście. Osobiście myślałem, że będzie to kolejny blamaż ekipy Huuba Stevensa, ale tak się nie stało! Sygnał do ataku dał Daniel Ginczek, który wyrównał, a po kilku minutach wyprowadził swój zespół na prowadzenie! Gol na 3:1 strzelony przez Maxima tylko dopełnił formalności!

90+3

90+3
    Chyba już nic złego nie przytrafi się gospodarzom! Świętują trybuny Mercedes-Benz Areny!

90+1
    Co ciekawe, goście nie przeprowadzili jeszcze żadnej zmiany w swoim zespole. Zmęczeni zawodnicy Frankfurtu chyba tym bardziej nie wyrównają stanu meczu w końcówce.

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Schodzi ten, który dał nadzieję i sygnał do ataku! Żegnany owacją na stojąco Daniel Ginczek, za którego wbiega Schwaab.

87
    Imponuje mi postawa gospodarzy w drugiej połowie! Miejscowi wyszli z wyraźnym celem i świetnie go realizują w tych 45 minutach! Eintracht jest teraz znacznie słabszy.

86
    Trapp popisuje się kapitalną interwencją po sytuacyjnym strzale rywali! To mógł być gwóźdź do trumny Eintrachtu!

85
    Madlung zupełnie niepotrzebnie fauluje w końcówce meczu – żółta kartka dla zawodnika Eintrachtu.

85
    5 minut do zakończenia regulaminowego czasu gry, a Stuttgart nie chce poprzestać na trzech golach – będzie rzut rożny dla gospodarzy.

83
    Nie składają jeszcze broni przyjezdni! Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, główka i z trudem interweniuje Ulreich! Będzie powtórzenie stałego fragmentu, ale z drugiej strony!

82
    Sam nie spodziewałem się tak skutecznej gry VfB w drugiej połowie! Gospodarze wykorzystują praktycznie wszystko, co mają i dlatego słusznie prowadzą! Odwróciły się role i teraz to Eintracht nie może nic zdziałać z przodu.

81
    Maxim za ściągnięcie koszulki po golu zostaje ukarany kartką.
    MAXIM - 3:1

80
    Gol dla Stuttgartu!

Chyba jest po meczu! Niesamowita radość na trybunach, ponieważ Stuttgart podwyższa prowadzenie na 3:1! Szybka akcja przeprowadzona z lewej strony przez Kosticia – zagranie do środka i ofensywę bez żadnego problemu wykończył ALEXANDRU MAXIM!

78
    Niestety nic dobrego nie wynikło z rzutu wolnego. Ulreich pewnie wyłapuje wrzutkę!