Hannover – Borussia D. 2:3 (koniec) | Freiburg – Augsburg 2:0 (koniec) | Stuttgart – Eintracht 3:1 (koniec)
FC Koln – Werder 1:1 (koniec) | Paderborn – Hoffenheim 0:0 (koniec) | Schalke 04 – Bayer 0:1 (koniec)
VfB Stuttgart
3:1 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 21.03.2015, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Niemiecka Bundesliga
    MAXIM - 3:1

80
    Gol dla Stuttgartu!

Chyba jest po meczu! Niesamowita radość na trybunach, ponieważ Stuttgart podwyższa prowadzenie na 3:1! Szybka akcja przeprowadzona z lewej strony przez Kosticia – zagranie do środka i ofensywę bez żadnego problemu wykończył ALEXANDRU MAXIM!
    GINCZEK - 2:1

66

Właśnie tego chcieliśmy! Niesamowite minuty na Mercedes-Benz Arenie i gospodarze po kilku minutach obejmują prowadzenie! Dobra wrzutka w pole karne do DANIELA GINCZKA, który po przyjęciu zdobywa drugiego gola w tym meczu!
    GINCZEK - 1:1

63

A jednak mamy wyrównanie, na które się nie zanosiło! Harnik pędzi za piłką w akcji sam na sam! Wybiega do niego Trapp, ale futbolówka trafia do DANIELA GINCZKA, który tylko wkłada ją za linię końcową! Mecz rozpoczyna się niejako od nowa!
    SEFEROVIĆ - 0:1