Hannover – Borussia D. 2:3 (koniec) | Freiburg – Augsburg 2:0 (koniec) | Stuttgart – Eintracht 3:1 (koniec)
FC Koln – Werder 1:1 (koniec) | Paderborn – Hoffenheim 0:0 (koniec) | Schalke 04 – Bayer 0:1 (koniec)
SC Paderborn 07
0:0 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 21.03.2015, 15:30 • Benteler Arena, Paderborn • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:21:38)

Koniec spotkania! Podział punktów na Benteler Arena. Gospodarze nie zdołali wykorzystać w drugiej połowie przewagi jednego zawodnika choć okazji mieli ogrom. Bohaterem spotkania po stronie gości z pewnością Baumann, który prezentował świetną formę w bramce.

90+3

90+3
    Ostatniej zmiany dokonują także gospodarze. Kachunga za Saglika.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 14401 widzów.

90+2
    Modeste dwie minuty temu pojawił się na boisku i już otrzymał żółtą kartkę.
    Strzał Mehy z rzutu wolnego

90+1
    Ładne uderzenie Mehy z rzutu wolnego. Piłka niemal otarła się o słupek bramki gości.

90+1
    Dwie dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Na murawie pojawia się Modeste. Boisko opuszcza Firmino.

89
    Paderborn ciągle z piłką w okolicach pola karnego gości.

88
    Kolejny korner dla Paderborn – dośrodkowanie Mehy i niecelny strzał Heinloth z główki. Grę wznowi Baumann.

87
    Volland próbował uderzać bezpośrednio z rzutu wolnego, ale posłał piłkę wysoko nad bramkę Kruse.

86
    Teraz rzut wolny będą wykonywać zawodnicy Hoffenheim. Volland faulowany przed polem karnym bramki Kruse.

85
    Chwila oddechu dla golkipera Hoffenheim. Gra przeniosła się na połowę Paderborn.

85
    Sağlık na pozycji spalonej.
    Mocne uderzenie Mehy

83
    Meha ładnie uderzył po podaniu Vrancicia, ale świetnie na piłkę rzucił się Baumann. Jedynie rzut rożny dla gospodarzy.

83
    Rudy faulował przed własnym polem karnym i zobaczył żółtą kartkę. Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy.