Man City – West Bromwich 3:0 (koniec) | Aston Villa – Swansea 0:1 (koniec) | Newcastle – Arsenal 1:2 (koniec)
Southampton – Burnley 2:0 (koniec) | Stoke – Crystal Palace 1:2 (koniec) | Tottenham – Leicester 4:3 (koniec)
West Ham – Sunderland 1:0 (koniec)
Southampton F.C.
2:0 (1:0)
Burnley F.C.
Sobota 21.03.2015, 16:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Angielska Premier League
    To wszystko z St Mary's. Dziękuje za uwagę.

Tak ze swoich trafień cieszyli się gracze Soton:

Po dobrym spotkaniu Southampton pokonał Burnley 2:0. W drugiej połowie nie oglądaliśmy już tak spektakularnego widowiska. Wprowadzenie w przerwie przez R. Koemana Wanyamy do środka pola ograniczyło zapędy gości. Soton kontrolowało sytuację, dołożyło drugiego gola i zdobyło ważne trzy punkty. (17:55:53)

90+3

90+2
    Z niego mocno nad murem uderzył Wallace jednak obok bramki.

90+1
    Jeszcze walczy Burnley. Goście wywalczają na 25 metrze rzut wony na wprost bramki.

90
    Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Goście przejęli teraz futbolówkę na połowie Soton, następnie szybkie zagranie przed pole karne do Jutkiewicza, który oddaje uderzenie, jednak obok bramki.

88
    Ostatnia zmiana w Burnley. W miejsce Ingsa na boisku pojawia się Sordell.

85
    Spokojnie na boisku. Southampton kontroluje sytuacje. Czy gości stać jeszcze w końcówce na odmienienie losów tego widowiska?

82
    Druga roszada w Burnley. W miejsce Barnesa na boisku pojawia się Wallace.

80
    Po centrze z niego głową uderzał Shackell futbolówka leci jednak ponad bramką.

79
    Odpowiada Burnley i wywalcza na prawym skrzydle rzut wolny.

77
    I było groźnie! Z wolnego mocno obok muru uderzył Alderweird i futbolówka leci minimalnie ponad poprzeczką!

76
    Podopieczni Koemana nadal szukają trzeciego trafienia. Na lewej stronie znalazł się Mane, ściął do środka i oddał mocne uderzenie. Tuż przed linią szesnastki ręką zablokował je Arfield i arbiter dyktuje wolnego. Dobra szansa dla Świętych.

73
    Pierwsza roszada w Burnley. W miejsce Vokesa na boisku pojawia się Jutkiewicz.

71
    Kolejna próba Świetych i była szansa na trzeciego gola! W prawym narożniku znalazł się Davis posłał dobrą centrę na długi słupek gdzie najwyżej wyskoczył Pelle i uderzył głową, nieco jednak zbyt słabo i futbolówkę pewnie chwyta Heaton!