Lille – Bordeaux 2:0 (koniec) | Montpellier – Caen 1:0 (koniec) | Lyon – Saint-Étienne 2:2 (koniec)
Olympique Lyon
2:2 (1:2)
AS Saint-Étienne
Niedziela 19.04.2015, 21:00 • Stade Gerland, Lyon • Francuska Ligue 1 Uber Eats

87
    Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi Njie, na boisku pojawia się Ghezzal.

83
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Corgnet, na boisku pojawia się Monnet-Paquet.

80
    Bedimo fauluje tuż przed polem karnym swojego zespołu. Kartka dla niego!

79
    Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi Fekir, na boisku pojawia się Yattara.

73
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Nguemo, na boisku pojawia się Diomande.

71
    Dośrodkowanie Greniera w pole karne. Piłkę wybijać chciał Perrin, lecz trafił w spojenie własnej bramki! Ależ byłaby to piękna bramka... samobójcza!

70
    Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi Ferri, na boisku pojawia się Grenier.

66
    Tylko żółta kartka dla Tabanou po wślizgu na Fekirze. Powinna być czerwień!

62
    Clement wślizgiem zatrzymuje kontrę gospodarzy, było to nieczyste zagranie.

53
    Sędzia przerywa grę, na boisku leży Lopes i trzyma się za kolano. Gorąco tam w szesnastce gospodarzy!
    Panowie Gradel i Fekir "rozmawiali" w szesnastce.

52
    Przepychanki w polu karnym Lyonu. Posypały się kartki.
    Christophe JALLET - 2:2

48
    Gol dla Olympique!
    Bramkę zdobywa CHRISTOPHE JALLET!
    Mamy wyrównanie! Jallet wyskakuje do dośrodkowania z prawego skrzydła i pewnym uderzeniem głową pokonuje Ruffiera! 2:2, mecz toczy się od nowa!
    Romain HAMOUMA - 1:2

45
    Gol dla Saint-Étienne!
    Bramkę zdobywa ROMAIN HAMOUMA!
    Kapitalne prostopadłe podanie za linię obrony do Hamoumy. Zmiennik w drużynie Saint-Etienne stanął sam na sam z Lopesem. Z łatwością minął go i zmieścił futbolówkę w siatce!

32
    Szkoda okazji Lyonu. Dobre dośrodkowanie z prawego narożnika trafiło do Lacazette'a, ale najlepszy strzelec Ligue 1 źle złożył się do strzału!
    Max-Alain GRADEL - 1:1

31
    Bramkę zdobywa MAX-ALAIN GRADEL!
    Totalnie zmylony Lopes rzuca się w przeciwną stronę, pewne trafienie Gradela!

30
    Gradel przygotowuje się do wykonania jedenastki.
    Rose zablokował lecącą piłkę do bramki. Słuszna czerwień!

29
    Czerwona kartka dla Rose za zagranie piłki ręką w polu karnym. Rzut karny!

28
    Prawdopodobnie urazu doznał Baysse. Zostaje zmieniony przez Hamoumę.
    Clinton NJIE - 1:0

24
    Bramkę zdobywa CLINTON NJIE!
    Nareszcie kończą swoją akcję gospodarze. Dobre przyjęcie Fekira. Pomocnik wziął na siebie dwóch obrońców, aż w końcu podał na prawo do Njie. Kameruńczyk pewnym uderzeniem pokonuje Ruffiera!
    Bomba Ferriego zatrzymuje się na poprzeczce!

16
    Ależ dużo szczęścia mają teraz goście! Ferri uderza prosto w poprzeczkę, a mogło być 1:0!
    Okazje Njie!

12
    Ależ akcja gospodarzy! Fantastyczne podanie na wolne pole otrzymał Njie. Minął bramkarza i próbował wtoczyć piłkę do siatki. Na linii bramkowej wybija ją wślizgiem Perrin!

9
    Zasłużona żółta kartka dla Erdinga po faulu na Jallecie.

3
    Tolisso ostrym wślizgiem zaatakował Gradela. Sędzia dość wcześnie sięga po kartonik.

Miłosz Knapczyk

Gole: 24. Njie, 48. Jallet – 31. Gradel (kar.), 45. Hamouma

Kartki:   3. Tolisso (LYO), 52. Lopes (LYO), 52. Fekir (LYO) – 9. Erding (SET), 52. Gradel (SET), 62. Clement (SET), 66. Tabanou (SET), 80. Bedimo (SET)   29. Rose (LYO)

Olympique Lyon: Lopes – Jallet, Rose, Umtiti, Bedimo – Gonalons, Tolisso, Ferri(70.Grenier), Fekir(79.Yattara) – Njie(87.Ghezzal), Lacazette

Zmiany: Zeffane, Kone, Grenier, Ghezzal, Malbranque, Yattara, Gorgelin

AS Saint-Étienne: Ruffier – Tabanou, Catherine, Perrin, Baysse(28.Hamouma), Clerc – Clement, Nguemo(73.Diomande) – Corgnet(83.Monnet-Paquet), Erding, Gradel

Zmiany: Mollo, van Wolfswinkel, Brison, Hamouma, Monnet-Paquet, Diomande, Moulin

Sędziowie: S.Ennjimi – C.Schurra, C.Mouysset – S.Moreira