Izolator – Jarosław 6:1 (koniec) | Chełmianka – Resovia 1:2 (koniec) | Avia – Stal Rz. 2:3 (koniec)
Izolator Boguchwała
6:1 (3:0)
JKS 1909 Jarosław
Niedziela 24.05.2015, 11:00 • Izo Arena, Boguchwała • 3 Liga lubelsko - podkarpacka

To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę. (12:54:08)

Po dobrym spotkaniu Izolator Boguchwała pokonuje JKS Jarosław 6:1. W pełni zasłużone wygrana gospodarzy. Od pierwszego gwizdka byli lepsi co widać na tablicy wyników. Gospodarze podtrzymują więc swoją doskonałą postawę na własnym boisku i odskakują gościom w tabeli.

90+3

90+2
    Gol dla JKS-u!
    Strzelcem bramki ARTUR BAŃKA.

I w ostatnich sekundach tego spotkania JKS zdobywa honorowego gola! Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł ARTUR BAŃKA i precyzyjnym uderzeniem skierował ją do bramki!

90+1
    W doliczonym czasie gry jeszcze z atakiem wychodzi JKS i wywalcza RZUT KARNY!

W pole karne wpadł Jamrozik i został powalony przez defensorów gospodarzy. Arbiter bez cienia wątpliwości wskazał na wapno!

88
    I ostatnia zmiana w JKS. W miejsce Raby na boisku pojawia się Pawlak.

87
    Gospodarze nadal naciskają. W tej chwili nie są jednak w stanie stworzyć sobie żadnej groźnej okazji.

83
    W ataku pozycyjnym Izolator. Gospodarze chcą pobić wynik z Lublinianką i szukają jeszcze jednego trafienia.

80
    Świetna teraz indywidualna akcja Oziębły i goście byli blisko honorowego trafienia! Gracz JKS ruszył środkiem pola, przed polem karnym doskonale zwiódł dwóch defensorów gości i miał przed sobą jedynie Pawlusa, uderzył jednak wprost w niego i golkiper gospodarzy odbija piłkę!

77
    Roszady w obu zespołach. W Izolatorze w miejsce Szymańskiego na boisku pojawia się Rzeźnik. W JKS natomiast za Fedora wchodzi Jasiewicz.

74
    I niesamowita sytuacja! Burak był bliski skompletowania hat-tricka w pięciu minut! Ponownie dostał piłkę na 20 metrze mocno kropnął i tym razem poprzeczka ratuje gości przed utratą gola!

72
    Trzecia zmiana w Izolatorze. W miejsce Skiby na boisku pojawia się Cupryś.

71
    Gol dla Izolatora!
    Strzelcem bramki ARKADIUSZ BURAK.

Gospodarze poszli za ciosem i trafią po raz szósty do siatki! W przeciągu dwóch minut drugi raz do siatki trafia ARKADIUSZ BURAK! Gracz Izolatora dostał piłkę na 20 metrze i mając sporo miejsce ładnym uderzeniem po ziemi skierował ją do siatki!

69

Izolator nie ma litości dla rywala! Mamy piąte trafienie! Chytrze rozegrany wolny, krótkie zagranie w pole karne tu do futbolówki dopadł ARKADIUSZ BURAK i precyzyjnym uderzeniem zdobywa swojego pierwszego gola w historii swoich występów w Izolatorze!

68
    Kolejna akcja gospodarzy i wywalczają na prawej stronie rzut wolny.

67
    Podwójna roszada w Izolatorze. Boisko opuszczają Karwat i Tyburczy, a pojawiają się na nim Bereś i Łukasz Wójcik.

64
    Ponownie w ataku Izolator. Po niezłym zagraniu ze środka na lewej stronie szesnastki piłka trafiła do Tyburczego ten miał nieco miejsca i oddał uderzenie, jednak ponad bramką.

61
    Po dośrodkowaniu z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Izolacji.

60
    Odpowiada JKS i wywalczaj na prawej stronie rzut rożny.

58
    Druga zmiana w JKS. W miejsce Jurczaka na boisku pojawia się Jamrozik.

57
    Po chwili kolejne natarcie i blisko piątego gola! W polu karnym bezpańską futbolówkę zebrał Szymański zwiódł jednego z defensorów gości i miał przed sobą Ciska, oddał mocne uderzenie jednak ponad bramką! Napastnik Izolacji marnuje świetną okazje na skompletowanie hat-tricka!

56
    Po centrze fauluje jednak jeden z graczy Izolatora i od wolnego zaczną goście.

55
    Gospodarze idą za ciosem. Szybka kolejna akcja i wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

53
    Strzelcem bramki BARTOSZ KARWAT

Odpowiadają gospodarze i mamy czwartego gola! Po centrze z lewego skrzydła ogromne zamieszanie w polu karnym w końcu do futbolówki dopada Szymański i uderza, Cisek odbija jednak futbolówkę, dopada do niej Skiba natychmiast oddaje strzał zostaje jednak zablokowany, w końcu nabiega BARTOSZ KARWAT i precyzyjnym uderzeniem pakuje piłkę do siatki!.

52
    Ruszyli do ataku goście. Po wymianie piłka trafiła na 20 metrze do Bańki ten mając nieco miejsca oddał uderzenie, jednak obok bramki.

50
    Wszystko już z nim jednak w porządku. Wraca na murawę. Mecz wznowiony.

48
    Szybka przerwa na początku drugiej połowy. W jednym ze starć ucierpiał Karwat i potrzebuje pomocy fizjoterapeutów.

46
    W przerwie roszada w JKS. W miejsce Sobczaka na boisku pojawia się Wróbel.

46

Obie ekipy już na murawie. Za moment początek drugiej połowy.

Po dobrej pierwszej połowie Izolator Boguchwała prowadzi z JKS Jarosław 3:0. W pełni zasłużone prowadzenie gospodarzy od pierwszego gwizdka przeważają i udokumentowali to trzema trafieniami. JKS prezentuje się dzisiaj bardzo słabo, a dodatkowo będzie musiał kończyć mecz w osłabieniu. Czyżby gospodarze chcieli wykręcić w tym spotkaniu wynik jak przed dwoma tygodniami z Lublinianką? Przekonamy się w drugiej połowie. Zapraszamy za kwadrans.

45+2

45+1
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF SZYMAŃSKI.

I gospodarze w ostatnich sekundach pierwszej połowy zdobywają trzeciego gola! Z wolnego mocno uderzył Sitek, Cisek z najwyższym trudem odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej KRZYSZTOF SZYMANSKI i precyzyjnym uderzeniem zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu!

45
    I w ostatniej minucie pierwszej połowy Izolator wychodzi jeszcze z atakiem po którym gracz JKS wylatuje z boiska! Po prostopadłym zagraniu na czystą pozycję wychodził Tyburczy tuż przed szesnastką wyciął go Gliniak i arbiter bez cienia wątpliwości odggwizduje faul i wyrzuca zawodnika gości z boiska! JKS kończyć będzie ten mecz w dziesiątkę!

43
    W końcówce pierwszej połowy obraz gry się nie zmienia. Izolator przeważa szukając kolejnego trafienia.

40
    Kończy się jednak tak jak poprzedni. Po centrze w polu karnym górą są defensorzy JKS.

39
    Po chwili ponownie próba gospodarzy prawą stroną. Znalazł się tutaj Dziedzic próbował centry został jednak zablokowany. Kolejny korner dla boguchwalan.

37
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy JKS.

36
    Z Kardysiem już wszystko w porządku. Tymczasem Izolator nie zwalnia tempa kolejna akcja i wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

34
    W jednym ze starć ucierpiał Kardyś i potrzebuje pomocy fizjoterapeutów. Chwila przerwy w grze.

32
    Kolejna próba gospodarzy i blisko trzeciego gola! Ładnie środkiem pola ruszył Skiba w okolicach 20 metra zdecydował się na mocne uderzenie i piłka leci minimalnie obok bramki!

30
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy JKS. Goście dodatkowo chcieli wyjść z kontrą, która brzydkim faulem przerwał Dziedzic i mamy pierwszą w tym spotkaniu żółtą kartkę.

29
    Ponownie w natarciu gospodarze i wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

27
    Odpowiadają w końcu goście i pierwsza ich dobra szansa! Po centrze z prawego skrzydła na długim słupku do futbolówki dopadł Raba uderzył ze szczupaka jednak minimalnie obok bramki!

25
    Po centrze z niego zamieszanie w polu karnym w końcu jednak defensorzy JKS wybijają piłkę.

24
    Po spokojniejszym fragmencie ruszają ponownie gospodarze i wywalczają na lewej stronie rzut rożny.

20
    Pełna dominacja Izolacji! Już kolejna szybka akcja i szansa na kolejnego gola! Po centrze z lewego skrzydła zamieszanie w polu karnym w końcu do futbolówki dopada Szymański mocno uderza, czujny jest jednak Cisek!

19
    Strzelcem bramki JACEK TYBURCZY.

Co się jednak odwlecze to nie uciecze! Mamy drugiego gola dla Izolatora! Po centrze z kornera defensywa JKS wybiła piłkę, zebrali ją przed szesnastką jednak gracze gospodarzy. Natychmiastowe kolejne dośrodkowanie w pole karne tu do piłki najwyżej wyskoczył JACEK TYBURCZY i precyzyjnym uderzeniem głową wpakował ją do bramki!

17
    Izolator idzie za ciosem! Już po chwili doskonała okazja na drugiego gola! Po doskonałym prostopadłym zagraniu za plecy obrońców do futbolówki dopadł Szymański miał przed sobą jedynie Ciske, uderzył jednak wprost w niego i golkiper gości odbija futbolówkę na korner!

14

Kolejna akcja Izolator i mamy pierwsze trafienie! Kolejna akcja lewą stroną tym razem tutaj futbolówka trafiła do Tyburczego ten wpadł z nią w pole karne i spod końcowej linii wycofał na 11 metr, tu znalazł się KRZYSZTOF SZYMAŃSKI i doskonałym uderzeniem po długim rogu wpakował piłkę do bramki!

12
    Ruszyli z atakiem gospodarze. Na lewej stronie znalazł się Kardyś posłał niezłą centrę w pole karne tu jednak lepiej ustawieni byli defensorzy gości i wybili futbolówkę.

11
    Walka obu stron w środku pola.
    Tak to wyglądało przed pierwszym gwizdkiem:

8
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Izolatora.

7
    Nic z prób gospodarzy nie wyszło i odpowiadają goście. Po niezłym ataku wywalczają na lewym skrzydle rzut rożny.

5
    Izolator w ataku pozycyjnym. Gospodarze szukają pierwszego trafienia.

2
    Spokojny początek spotkania. Izolator rozgrywa futbolówkę w środku pola.

1

Zaczną gospodarze.

Obie ekipy pojawiają się na murawie. Izolator zagra na biało, JKS natomiast w niebiesko-czarnych pasiakach.

Jesteśmy już na Izo Arenie w Boguchwale! Poznaliśmy składy w jakich wystąpią obie ekipy! Początek spotkania za około 10 minut! Bądźcie z nami!

Izolator Boguchwała: Pawlus- Kardyś, Dąbek, Brogowski, Dziedzic, Sitek, Arkadiusz Burak, Skiba, Tyburczy, Karwat, Szymański

Rezerwowi: Kaszuba- Bereś, Rzeźnik, Cupryś, Świder, Arkadiusz Wójcik, Łukasz Wójcik

JKS Jarosław: Cisek- Gliniak, Sarmak, Sobczak, Cienki, Soczek, Bańka, Fedor, Raba, Oziębło, Jurczak

Rezerwowi: Borowiec- Jamrozik, Pawlak, Wróbel, Jasiewicz.

Podsumowując zapowiada się niezłe widowisko. Faworytem wydaje się być Izolator. Kurs na ich wygraną wynosi 1.8, podczas gdy na JKS aż 3.32. Czy potwierdzi to się na boisku? Przekonamy się w niedzielne przedpołudnie. Początek spotkania o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego starcia na lajfy.com!

JKS natomiast ostatnich tygodnii nie zaliczy do udanych. Są bez wygranej od czterech spotkań w których zdobyli ledwie oczko. Ulegli Tomasovii w Tomaszowie 0:2, Resovii u siebie 1:2, Chełmiance 0:2 przed trzema dniami zaś przyszło małe przełamanie i zremisowali u siebie z Wólczanką 3:3.

Dyspozycja Izolatora w ostatnim czasie wygląda dobrze, a u siebie wręcz rewelacyjnie. Na Izo Arenie mają na swoim koncie serię 3 wygranych z rzędu w których ograli kolejno Orlęta Radzyń Podlaski, WIsłoke Dębice, oraz rozgromili aż 6:0 Lubliniankę Lublin. Słabiej to wygląda na wyjazdach dwa ostatnie to ledwie zdobyty punkt. Przed dwoma tygodniami zremisowali w Sieniawie z Sokołem 1:1, zaś przed trzema dniami ulegli w Krośnie Karpatom 0:1. Tutaj rzecz jasna trzeba dodać, że porażka z liderem była wkalkulowana.

Starcie to nie ma wielkiego cieżaru gatunkowego dla obu stron. Obie nie mają co liczyć ani na awans ani nie grozi im spadek. Szykuje się jednak ciekawie. Zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Izolator jest 10 z 42 oczkami w tabeli, JKS natomiast 11 z 40 punktami na koncie.

Przed nami spotkanie 32 kolejki III ligi grupy Podkarpacko-Lubelskiej w którym Izolator Boguchwała podejmować będzie na Izo Arenie JKS Jarosław.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Kamil Marut

Gole: 14. Szymański, 19. Tyburczy, 45+1. Szymański, 53. Karwat, 69. Burak, 71. Burak – 90+2. Bańka (kar.)

Kartki:   30. Dziedzic (IZO)   45. Gliniak (JKJ)

Izolator Boguchwała: Pawlus- Kardyś, Dąbek, Brogowski, Dziedzic, Sitek, Arkadiusz Burak, Skiba (72' Cupryś), Tyburczy (67' Ł. Wójcik), Karwat (67' Bereś), Szymański (77' Rzeźnik)

JKS 1909 Jarosław: Cisek- Gliniak, Sarmak, Sobczak (46' Wróbel), Cienki, Soczek, Bańka, Fedor (77' Jasiewicz), Raba(88' Pawlak), Oziębło, Jurczak (58' Jamrozik)

Rezerwowi: Borowiec- Jamrozik, Pawlak, Wróbel, Jasiewicz

Sędziowie: Mateusz Nowak- Katarzyna Wójs, Robert Sienkiewicz (Podkarpacki ZPN)