Peru – Paragwaj | 2:0 (koniec) | | | Chile – Argentyna | 0:0 (4:1 po rz. karnych) |
Niemcy – Anglia | 0:1 (po dogrywce) |
GKS K. – Miedź | 2:0 (koniec) | | | Wisła K. – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) | | | FC Opava – ROW Rybnik | 3:0 (koniec) |
Zawisza – Olimpia G. | 3:2 (koniec) | | | Korona – Karvina | 2:3 (koniec) | | | Ruch – Rozwój | 0:1 (koniec) |
Chojniczanka – Bytovia | 0:0 (koniec) | | | Lechia – Szachtar | 0:0 (15:14 po rz. karnych) | | | Górnik Ł. – Hapoel BS | 1:0 (koniec) |
Michalovce – Cracovia | 1:2 (koniec) | | | Zagłębie L. – Piast | 1:0 (koniec) | | | Górnik Z. – Larnaka | 3:1 (koniec) |
Lech P. – APOEL | 3:0 (koniec) | | | Warta – Pogoń | 0:3 (koniec) | | | Monaco – Hannover | 0:1 (koniec) |
finał
Górnik Zabrze
3:1
(2:0)
AEK Larnaka
70
|
Sześć zmian w zespole Górnika. Na boisku pojawili się Sadzawicki, Szeweluchin, Nowak, Przybylski, Iwan i Skprzypczak.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie AEK Larnaka: z boiska schodzi Boljevic, na boisku pojawia się Music.
|
|
46
|
W 2. połowie Górnik zagra w składzie: Kasprzik, Słodowy, Danch, Kopacz, Magiera, Kosznik, Grendel, Sobolewski, Gergel, Jeż, Piasecki.
|
|
46
|
W AEK na boisku zostaje tylko Rodić i Boljević. Na boisko wchodzą: Alves, Tete, Kastanas, Laban, Kourtis, Kante, Charalampous i Monteiro.
|
Gole:
26. Kurzawa, 36. Urynowicz, 52. Grendel – 46. Alves (kar.)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Górnik Zabrze:
Przyrowski – Danch, Kopacz, Kosznik – Gergel, Sobolewski, Grendel, Kurzawa – Cupriak, Madej, Urynowicz
Zmiany: Kasprzik, Michalak, Barbus, Bierzyński, Gwaze, Iwan, Jeż, Kiklaisz, Magiera, Nowak, Piasecki, Potoniec, Przybylski, Sadzawicki, Szeweluchin, Słodowy, Skrzpyczak, Teichman
Trener:
AEK Larnaka: Kakoullis – Marciniak, Mintikkis, Catala, Larena – Tomas, Boljevic, Mitids, Englezou – Silvio, Kyprianou
Zmiany: Marcinkowski, Alves, Tete, Kastanas, Laban, ANthimou, Music, Kourtis, Ortiz, Kante, Charalampous, Monteiro
Trener:
Zmiany: Kasprzik, Michalak, Barbus, Bierzyński, Gwaze, Iwan, Jeż, Kiklaisz, Magiera, Nowak, Piasecki, Potoniec, Przybylski, Sadzawicki, Szeweluchin, Słodowy, Skrzpyczak, Teichman
Trener:
AEK Larnaka: Kakoullis – Marciniak, Mintikkis, Catala, Larena – Tomas, Boljevic, Mitids, Englezou – Silvio, Kyprianou
Zmiany: Marcinkowski, Alves, Tete, Kastanas, Laban, ANthimou, Music, Kourtis, Ortiz, Kante, Charalampous, Monteiro
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Adrian Somorowski