Ostrów Wlkp. – Warta 0:1 (koniec) | Toruń – Wda 0:0 (koniec) | Kujawianka – Jarota 2:3 (koniec)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1 (0:1)
Warta Poznań
Sobota 05.09.2015, 16:00 • Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski • 3 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska • Runda 5

Warta pokazała, że będzie się liczyć w tegorocznych rozgrywkach. Goście dobrze zagrali w obronie i mieli przewagę w posiadaniu piłki.
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! (17:55:15)

Mecz był pełen walki. A gra z lekkim wskazaniem na gości. Ostrovia próbowała w drugiej połowie doprowadzić do remisu, jednak stworzyła sobie zbyt mało dogodnych sytuacji. Sędzia pokazał aż 9 żółtych kartek i jedną czerwoną. Gospodarze są w co raz gorszej sytuacji i bardzo ciężko będzie im się utrzymać w lidze.

90+3

90+1
    Na trybuny odesłany został nawet trener gości, który miał pretensje do sędziego.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Majer (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski). Sędzia pokazuje dzisiaj bardzo dużo kartek, a mecz jest bardzo ostry.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Solarek (Warta Poznań).
    Zawodnik gości fauluje na połowie Ostrovii.

89
    Reyer próbował wrzucić piłkę w pole karne z połowy boiska. Łatwe przejęcie piłki przez Wartę.

88
    Szymanowski wyszedł na wolne pole, jednak jego dośrodkowanie zablokował zawodnik gości.
    Zawodnik gospodarzy wywalczył korner.
    Słabe dośrodkowanie z rzutu rożnego przejmują goście.

87
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Białożyt, na boisku pojawia się Brylewski.

85
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Perz, na boisku pojawia się Michalski.

85
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Giecz, na boisku pojawia się Majer.

84
    Brzostowski znalazł się w doskonałej sytuacji do podwyższenia prowadzenia! Peksa popisał się jednak świetną interwencją i ratuje gospodarzy.

81
    Krawczyk próbował namieszać w polu karnym Warty, ale jego strzał był daleki od światła bramki.

80
    Po kilku dobrych akcjach teraz na boisku znowu mniej się dzieje. Mało kto wierzy jeszcze, że Ostrovia chociaż wyrówna.

78
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Biegański, na boisku pojawia się Czerniejewicz.

75
    Biegański miał dobrą szansę by podwyższyć prowadzenie gości, jednak Peksa stanął na wysokości zadania, a piłkę z pola karnego wybił Wiącek.

73
    Dobry strzał dystansu Kaczmarka który opuszkami palców wyciąga Pawłowski. Dobitki próbował Błaszczyk, jednak Pawłowski broni po raz drugi.

70
    Kucharski posłał górną piłkę na dobieg do Giecza. Szybko okrążyli go jednak obrońcy Warty i nic nie wyszło z tego ataku Ostrovii.

68
    Faul Marciniaka, który powstrzymał wychodzącego sam na sam Szymanowskiego w sposób nieprzepisowy.

66
    Szymanowski wyszedł lewą stroną i wrzucił w pole karne. Zawodnik gospodarzy zrobił to jednak bardzo słabo i piłka przeleciała pole karne by na końcu wyjść na aut.

62
    Piłka w bramce Ostrovii! Niestety dla gości faulował w polu karnym Biegański i gol został nieuznany.

62
    Krawczyk doigrał się i otrzymał żółtą kartkę.

60
    Peksa potrzebuje pomocy medycznej po jednej z interwencji. Strzelał Brzostowski, piłka trafiła do siatki, jednak sędzia pokazuje, że był spalony.

59
    Laskowski oddał mocny strzał z dalekiego dystansu. Peksa broni na raty i zażegnuje zagrożenie.

58
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Kempiński, na boisku pojawia się Kaczmarek.

56
    Agresywna gra Krawczyka i rzut wolny dla Warty na jej własnej połowie.

55
    Dobre wyjście Peksy, który wyszedł z bramki i złapał piłkę.

54
    Brzostowski wyszedł z świetną akcją, zamiast strzelać oddał do Biegańskiego, co okazało się gorszym rozwiązaniem. Tylko rzut różny dla gości po strzale tego drugiego.

47
    Rzut rożny dla Warty. Ciarkowski nieźle dośrodkowuje, jednak jeden z zawodników gości faulował Peksę w polu karnym.

46

Goście byli zabójczo skuteczni. Strzałów jest do tej pory jak na lekarstwo. Ciarkowski jednak znakomicie uderzył i Warta prowadzi po pierwszej połowie.

Pierwsza połowa dość wyrównana, jednak ze wskazaniem na zespół gości. Mamy dużo walki w środku pola i mecz nie jest zbyt ładny dla oka. Świadczy o tym duża liczba zółtych kartek. Sędzia pokazał do tej pory aż 6 żółtych kartoników. Teraz to Warta jest w bardzo dobrej sytuacji po bramce w ostatniej minucie.

45+1

45+1
    Gol dla Warty!

Gol do szatni dla Warty. Pięknie z rzutu wolnego przymierzył Ciarkowski i Peksa był bez szans. Typowa bramka do szatni dla Warty!

45
    Kempiński brzydko fauluje rozpędzonego Brzostowskiego. Rzut wolny dla Warty z około 20 metrów.

44
    Szymanowski fauluje Białożyta i otrzymuje zasłużoną zółtą kartkę.

42
    Brzostowski zatrzymał kontrę gospodarzy faulem na Reyerze.

41
    Rzut wolny z lewej strony pola karnego bramki Peksy. Ciarkowski dośrodkował piłkę w pole karne, jednak żaden z zawodników Warty nie doszedł do piłki.

40
    Błaszczyk próbował się przedrzeć środkiem pola pod bramkę Pawłowskiego. Po raz kolejny obrońcy gości umiejętnie udaremniają starania Ostrovii.

38
    Do strzału głową doszedł Solarek, trafia obok prawego słupka bramki Peksy. Mecz narazie nie porywa. Mamy do czynienia z dużą niedokładnością z obu stron.

35
    Cios w twarz w walce o piłkę otrzymał Kempiński. Zawodnik gospodarzy potrzebował pomocy medycznej i po krótkiej chwili wstał.

33
    Niedokładne zagranie Kucharskiego i Warta zacznie z autu na własnej połowie.

30
    Faul Perza za który otrzymuje żółtą kartkę. Rzut wolny na połowie boiska dla gości.

28
    Ładna akcja lewą stroną Brzostowskiego, który mija obrońcę gospodarzy i wrzuca piłkę w pole karne. Do strzału głową doszedł Ciarkowski. Niestety dla gości uderza wysoko ponad bramką.

25
    Rzut z autu na wysokości pola karnego. Biegański dochodzi do strzału z około 14 metrów, jednak trafia w kolegę z zespołu i od bramki rozpocznie Peksa.

23
    Niewiele się teraz dzieje na boisku. Gra toczy się głównie w środku boiska.

22
    Laskowski wrzucał piłkę w pole karne, jednak żaden z zawodników gości nie doszedł do piłki.

20
    Giecz fauluje zupełnie nie potrzebnie na własnej połowie. Zasłużona żółta kartka.

18
    Solarek próbował wyjść na wolne pole, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

17
    Brzostowski otrzymał świetną piłkę na głowę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Trafił minimalnie obok słupka!

16
    Za dyskusję z sędzia żółty kartonik otrzymuje Onsorge.

15
    Żółtą kartkę otrzymuje Wiącek (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski).
    Brzydki faul zawodnika gospodarzy, gdy Warta wychodziła z kontrą.

12
    Prawą stroną próbował Białożyt, oddał piłkę do Solarka, który próbował efektownie przejść jednego z obrońców gospodarzy. Piłka odbiła się od nóg i gospodarze w posiadaniu.

10
    Na boisku leżał Laskowski, jednak po chwili wstał. Ostrovia honorowo wybija piłkę na aut.

9
    Rzut wolny dla Warty po faulu Reyera. Po dośrodkowaniu Ciarkowskiego piłka odbiła się przed pole karne. Z dystansu bardzo mocno próbował uderzyć Ciarkowski, lecz wysoko ponad bramką.

6
    Ostry faul Białożyta, gdy Ostrovia wyprowadzała kontrę. Kibice domagają się zółtej kartki.

5
    Niesamowita szansa dla Ostrovii! Kempiński przejął podanie na 16. metrze i oddał strzał, jednak prosto w bramkarza. Z główki próbował dobijać Perz, jednak Pawłowski kapitalnie broni!

4
    Zawodnicy Warty wymienili na własnej połowie kilka podań aż sfaulował Kempiński. Rzut wolny z połowy boiska.

2
    Z pierwszą groźną akcją pod pole karne Ostrovii udał się Brzostowski. Jednak gospodarze wyciągają mu piłkę na szesnastym metrze.

1

Mecz rozpoczną piłkarze gospodarzy.

Za chwilę zaczynamy spotkanie! W tej chwili czekamy aż zawodnicy wyjdą ze szatni.

Zapraszamy już od godziny 16:00!

Ostrovia zawsze traktuje prestiżowo spotkania przeciwko zespołom ze stolicy Wielkopolski. Nie inaczej będzie dziś, zawodnicy Piotr Konstanciaka są mocno zmotywowani i powinniśmy być świadkami ciekawego widowiska.

Gospodarze z pewnością będą chcieli się zrehabilitować po przegranej 0:3 w ostatniej kolejce, kiedy przegrali z Pelikanem Niechanowo. Warta w tym momencie jest niepokonaną drużyną. Jednak w ostatniej kolejce poznaniacy tylko zremisowali na własnym terenie ze Startem Warlubie, co na pewno nie było satysfakcjonujące dla włodarzy zespołu z Poznania.

Mecz pomiędzy Ostrovią a Wartą to mecz między drużynami, które w tej chwili są w zupełnie innych nastrojach. Po 4. kolejce rozgrywek zawodnicy Warty zajmują czwartą lokatę w tabeli. Ostrowianie zgromadzili jak dotąd tylko trzy "oczka".

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Mariusz Koterba

Gole: 45+1. Ciarkowski

Kartki:   15. Wiącek (OST), 20. Giecz (OST), 30. Perz (OST), 42. Brzostowski (OST), 44. Szymanowski (OST), 62. Krawczyk (OST), 90+1. Majer (OST) – 16. Onsorge (WAR), 90. Solarek (WAR)   68. Marciniak (WAR)

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: 12. Peksa, 2. Krawczyk 14. Reyer, 5. Wiącek, 4. Rusek, 20. Szymanowski, 11. Kucharski, 9. Błaszczyk, 19. Perz, 10. Giecz, 6. Kempiński
    Zmiany: 1. Wronecki, 7. Kaczmarek, 8. Michalski, 15. Majer, 16. Wachowiak, 17. Adamski, 18. Krystek

Warta Poznań: 93. Pawłowski, 20. Koziorowski, 17. Marciniak, 4. Onsorge, 6. Fiedosewicz, 10. Laskowski, 14. Białożyt, 15. Solarek, 11. Brzostowski, 7. Ciarkowski, 19. Biegański
    Zmiany: 12. Dorynek, 2. Wypych, 3. Czemiejewicz, 8. Łukaszyk, 18. Goździk, 21. Brylewski