Odra O. – Ruch Z. 1:0 (koniec)
Odra Opole
1:0 (1:0)
Ruch Zdzieszowice
Sobota 05.09.2015, 20:30 • Stadion Miejski, Opole, ulica Oleska • 3 Liga opolsko - śląska • Runda 5

90+3
    Koniec meczu. (22:23:14)

90+3
    Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Ale to cieszyć mogą się tylko Opolanie. Zwycięstwo?

90+3
    Rzut rożny dla Odry.

90+2
    Sotor ogląda żółtą kartkę, a my oglądamy zwycięstwo Odry?

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Sotor (Ruch Zdzieszowice).

90+1
    To będą bardzo długie 3 minuty dla Odry.

90
    3 minuty doliczone. Sochacki biegnie w pole karne gospodarzy. Dwa rzuty rożne, ale zagrożenia dla Opolan nie było.

88
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Kiliński, na boisku pojawia się Grek.

88
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Janusz Gancarczyk, na boisku pojawia się Krzysztof Gancarczyk.

85
    Jeszcze 5 minut. Kto będzie świętował? Póki co na imprezę zasługują Opolanie.

81
    Janusz Gancarczyk trafia do pustej bramki, ale okazuje się, że był na spalonym. Tak spłonęły nadzieje na podwyższenie wyniku.

80
    Waldemar Gancarczyk faulowany.

77
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Rychlewicz, na boisku pojawia się Wolny.

77
    Wolny szybko ukarany kartką.

76
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Niemczyk, na boisku pojawia się Wolny.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Czajkowski (Ruch Zdzieszowice).

73
    Kibice życzyliby sobie, aby te spotkanie świeciło przykładem wielkich derbów. Póki co świecą jedynie lampy na stadionie. Jednak kibice Odry nie muszą narzekać póki nie zmieni się wynik – 3 punkty w tym momencie są w Opolu.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Niemczyk (Odra Opole).

70
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Włodarczyk, na boisku pojawia się Mateusz Gancarczyk.

64
    Wejście Gawrona może okazać się wejściem smoka?
    Już sam Alfred Hitchcock pokazał, że ptaki potrafią być groźne...

64
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Brusiło, na boisku pojawia się Gawron.

62
    Przymierzył, pomierzył, ale ten ten strzał nie był jego wyśnionym. Odra wybija na rzut rożny, a po dośrodkowaniu gospodarze ekspediują futbolówkę poza pole karne.

62
    Kiliński przymierza się do wolnego.

59
    Michniewicz o mało nie trafia do własnej bramki. Interwencja groźna dla własnego bramkarza, ale co ważne skuteczna i z happy endem jak u Disneya.

58
    Ruch powoli buduje swoje akcje, zobaczymy czy nie zabraknie im czasu.

51
    Niemczyk był bliski drugiej bramki, ale trafia w słupek!

46
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Polak, na boisku pojawia się Matuszek.

46

45

45
    Sędzia nie doliczył ani minuty. W sumie przerw w grze nie było, ale gradu emocji także. Póki derby bardziej rozczarowują niż oczarowują.

38
    Białe numery na białych koszulkach? Tak niestety prezentują się stroje Odry Opole. Może to jakiś nowy krzyk mody, ale to ktoś krzyczy chyba w innym języku, bo mało kto to rozumie...

35
    Ruch próbuje się odgryźć, ale zobaczymy jakiej jakości ma zęby.

32
    Młody Niemczyk jest wychowankiem Odry Opole i właśnie udowodnił, że kawał z niego talentu. W polu karnym zachował spokój niczym Kasparov przy partii szachów i opłaciło się. Zwód "na wajchę" i lewą nogą, mierzonym strzałem pokonuje Sochackiego.

29
    30 minuta, a w derbach wciąż bez goli. Bramki obu drużyn wciąż zachowują cnotę. Panowie, do roboty – domagają się kibice.

25
    Janusz Gancarczyk wpadł w pole karne gości niczym kot do rybnego, ale tym razem bez zdobyczy.

20
    Obie drużyny próbują ostrożnie budować ataki, ale bliżej temu do Tik-Taków niż do Tikitaki. Kibice póki co mięty do tego meczu nie czują.

15
    O mały włos Weinzettel nie został pokonany bezpośrednio z rzutu rożnego. Musiał się przy tym nieźle napocić, nie pomógł nawet antyperspirant.

15
    Rzut rożny dla dla Ruchu Zdzieszowice.

13
    Brusiło z autu. Piłka wybita przez gospodarzy i fantazja poniosła Bartłomieja Kolanko – potężnie uderzył z ponad 40 metrów i piłka minęła poprzeczkę gości.

10
    Póki co po 10 minutach widzimy wyrównany obraz gry, ale wszyscy tu oczekują więcej, szczególnie goli. Zobaczymy która z ekip pierwsza rozdziewiczy bramkę przeciwnika.

9
    Teraz akcja ulokowała się w bocznym sektorze połowy Odry. Jak się okazało tylko na moment, bo po szybko i niedbale wykonanym aucie piłka wraca do Opolan. Wybiciem grę wznowił Weinzettel.

6
    Dośrodkowanie Waldemar Gancarczyka, ale goście wybijają. Po chwili ten sam gracz, z przeciwległej strony boiska uderzył z rzutu wolnego. Piłka jednak padła łupem gości.

4
    Teraz czas na Odrę. Ładna akcja skrzydłem i Opolanie mają rzut rożny.

3
    Sprytnie rozegrany rzut wolny i Ruch był bliski prowadzenia. Strzał Denisa Sotora minimalnie mija dalszy słupek bramki Odry.

2
    Odra gra dziś ubrana na biało, ale nabiał trzeba pokazać na boisku. Zobaczymy jak będzie z tym w obu drużynach.

1

Odra Opole: Weinzettel – Brusiło, Bodzioch, Michniewicz, Kolanko – Wepa, Peroński, w.Gancarczyk, J.Gancarczyk, M.Gancarczyk – Niemczk

Trener: Zbigniew Smołka
    Rezerwowi: Kleemann, Bella, Gancarczyk, Staroń, Wolny, Włodarczyk, Gawron

Ruch Zdzieszowice: Sochacki – Nowak, Polak, Bachor, Kostrzycki – Czajkowski, Rychlewicz, Sotor, Marzec – Kiliński, Damrat

Trener: Łukasz Rogacewicz
    Rezerwowi: Fesser, Dyczek, Kapłon, Wanat, Grek, Werner, Matuszek

Sędziowie: Robert Kowalczyk, Tomasz Barański, Michał Taborek.

Z drugiej strony pamiętamy też piękne gole jakie padały w spotkaniach tych drużyn. Może i teraz trafi się nam jakaś miss piękności wśród bramek? Zapraszamy na relację!

Kibice Odry z pewnością pamiętają jak w sezonie 2013/2014 ich pupile przegrali ze Zdzieszowicami na wyjeździe (2:0). To nie była zwykła porażka... wtedy Opolanie praktycznie pogrzebali swoje szanse na utrzymanie w wyższej lidze.

Postaramy się przekazać tekstowo wszystko co wydarzy się na stadionie przy ulicy Oleskiej w Opolu.
    Pełną humoru, emocji i soczystych informacji relację, jak zwykle poprowadzę ja, Rafał Wałęka.

Niesiona dopingiem kibiców Odra Opole okaże się gościnna czy może przeciwnik wyjedzie stąd z płaczem?