Górnik Ł. – Podbeskidzie | 1:2 (koniec) | | | Cracovia – Ruch | 2:1 (koniec) | | | Lech P. – Górnik Z. | 1:1 (koniec) |
Arka – Sandecja | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pł. – Bytovia | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Nadwiślan | 3:1 (koniec) | | | Stal M. – Okocimski | 4:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – Kotwica | 2:2 (koniec) |
Olimpia Z. – Legionovia | 2:0 (koniec) | | | Puszcza – Raków | 1:1 (koniec) | | | ROW Rybnik – Radomiak | 0:3 (koniec) |
GKS T. – Gryf | 1:0 (koniec) | | | Polonia B. – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | Znicz – Stal S. W. | 1:4 (koniec) |
Tottenham – Man City | 4:1 (koniec) | | | Leicester – Arsenal | 2:5 (koniec) | | | Liverpool – Aston Villa | 3:2 (koniec) |
Stoke – Bournemouth | 2:1 (koniec) | | | West Ham – Norwich | 2:2 (koniec) | | | Man Utd – Sunderland | 3:0 (koniec) |
Southampton – Swansea | 3:1 (koniec) | | | Newcastle – Chelsea | 2:2 (koniec) |
AS Roma – Carpi FC | 5:1 (koniec) | | | Napoli – Juventus | 2:1 (koniec) |
FC Barcelona – Las Palmas | 2:1 (koniec) | | | Real Madryt – Malaga | 0:0 (koniec) | | | Sevilla – Rayo Vallecano | 3:2 (koniec) |
Villarreal – Atletico | 1:0 (koniec) | | | Eibar – Celta Vigo | 1:1 (koniec) |
Wolfsburg – Hannover | 1:1 (koniec) | | | Stuttgart – Borussia M. | 1:3 (koniec) | | | Augsburg – Hoffenheim | 1:3 (koniec) |
Werder – Bayer | 0:3 (koniec) | | | Mainz – Bayern | 0:3 (koniec) | | | Hamburg – Schalke 04 | 0:1 (koniec) |
KKP Bydgoszcz – Sztorm Gdańsk | 1:1 (koniec) | | | AZS Wrocław – GOSiRKi Piaseczno | 1:2 (koniec) | | | Czarni Sosnowiec – Medyk Konin | 0:3 (koniec) |
Nantes – PSG | 1:4 (koniec) | | | Bordeaux – Lyon | 3:1 (koniec) | | | Bastia – Toulouse | 3:0 (koniec) |
Caen – GFC Ajaccio | 2:0 (koniec) | | | Rennes – Troyes | 1:1 (koniec) |
Ołomuniec – Zlín | 1:1 (koniec) | | | Dukla – Brno | 1:2 (koniec) | | | Příbram – Jihlava | 4:1 (koniec) |
Slovacko – Bohemians | 1:0 (koniec) | | | Teplice – Banik | 1:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Slovan | 2:1 (koniec) |
Senica – Spartak Myj. | 0:1 (koniec) | | | AS Trencin – Skalica | 3:0 (koniec) | | | Rużomberok – Dunajska | 1:0 (koniec) |
Dzierżoniów – Gać | 2:0 (koniec) | | | Górnik W. – Lubsko | 7:1 (koniec) |
Jarota – Warta | 0:0 (koniec) |
Stal Rz. – Chełmianka | 3:2 (koniec) | | | Piast Tuczempy – Motor | 1:0 (koniec) |
Olimpia E. – Znicz Biała | 0:0 (koniec) |
Unia T. – Sandomierz | 2:1 (koniec) |
Polonia W. – Tomaszów Maz. | 1:2 (koniec) |
Rekord – LKS Bełk | 5:2 (koniec) | | | Czaniec – Odra O. | 0:0 (koniec) | | | BKS Stal – Ruch II | 2:1 (koniec) |
finał
Lech Poznań
1:1
(0:0)
Górnik Zabrze
86
|
Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Maciej Gajos, na boisku pojawia się Dariusz Formella.
|
|
80
|
Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Karol Linetty, na boisku pojawia się Marcin Robak.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Mariusz Przybylski, na boisku pojawia się Róbert Jež.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Adam Dźwigała, na boisku pojawia się Rafał Kurzawa.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Maciej Korzym, na boisku pojawia się Mateusz Słodowy.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Kasper Hämäläinen, na boisku pojawia się Darko Jevtić.
|
Gole:
66. Kownacki – 75. Gergel (kar.)
Sędziowie: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widownia: 15467
Kartki: 45+1. Kádár (LPO), 74. Arajuuri (LPO) – 58. Kosznik (GOR)
Spudłowany karny!:
Lech Poznań:
Burić – Ceesay, Kamiński, Arajuuri, Kádár – Tetteh, Linetty (80. Robak) – Gajos (86. Formella), Hämäläinen (60. Jevtić), Pawłowski – Kownacki.
Zmiany: Gostomski – Douglas, Kędziora, Jevtić, Dudka, Robak, Formella.
Trener:
Górnik Zabrze: Kasprzik – Widanow, Danch, Szeweluchin, Kosznik – Gergel, Kwiek, Dźwigała (72. Kurzawa), Przybylski (73. Jež), Madej – Korzym (60. Słodowy).
Zmiany: Janukiewicz – Kopacz, Słodowy, Kurzawa, Jež, Ćerimagić, Urynowicz.
Trener:
Zmiany: Gostomski – Douglas, Kędziora, Jevtić, Dudka, Robak, Formella.
Trener:
Górnik Zabrze: Kasprzik – Widanow, Danch, Szeweluchin, Kosznik – Gergel, Kwiek, Dźwigała (72. Kurzawa), Przybylski (73. Jež), Madej – Korzym (60. Słodowy).
Zmiany: Janukiewicz – Kopacz, Słodowy, Kurzawa, Jež, Ćerimagić, Urynowicz.
Trener:
Sędziowie: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widownia: 15467
Mateusz