Siarka T. – Stal M. 1:1 (koniec) | Błękitni – Stal S. W. 1:2 (koniec) | Legionovia – Puszcza 1:2 (koniec)
Okocimski – GKS T. 1:1 (koniec) | Kotwica – Polonia B. 1:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
1:0 (1:0)
Polonia Bytom
Sobota 17.10.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • Runda 13

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z trzecioligowych boisk! Pozdrawia redakcja lajfy.com! (18:52:59)

Kotwica odnosi zwycięstwo, co sprawia, że wyprzedziła w tabeli Polonię. Z kolei goście muszą przełknąć smak porażki, choć zapewne liczyli na coś więcej w dzisiejszym spotkaniu. Mecz nie był wyjątkowy, ale też pogoda i murawa nie pozwalały przypuszczać, że będziemy świadkami wielkiego widowiska. Wynik końcowy zasłużony, bo też goście nie potrafili stworzyć sobie klarownych sytuacji pod bramką Małeckiego.

90+3

90+2
    Nowak w indywidualnej akcji próbował minąć pięciu rywali, ale ostatecznie piłkę przejął jeden z zawodników Polonii.

90+1
    Azikiewicz z Trznadlem przy linii bocznej boiska. Rzut z autu dla Polonii.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Korner dla Kotwicy.

88
    Bejuk faulowany na połowie Polonii. Rzut wolny dla Kotwicy.

87
    Polonia nie potrafi przebić się przez mur obrońców Kotwicy. Gospodarze kontrolują przebieg rywalizacji.

85
    Zalewski uderza z dystansu, ale piłka mija o kilka metrów poprzeczkę.

84
    Szubert na spalonym. Polonia z kompletem zmian.

82
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Skrzypiński, na boisku pojawia się Lika.

80
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Lachowski, na boisku pojawia się Zalewski.

78
    Mocny strzał Kacprzyckiego trafia minimalnie nad poprzeczką.

76
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Grube, na boisku pojawia się Kotarba.

75
    Kwadrans do końca spotkania.

74
    Nowak próbował przedzierać się przez linię obrońców gości. Ostatecznie piłkę wybił jeden z defensorów Polonii.

73
    Poznański posyła piłkę za linię końcową. Korner dla Polonii.

72
    Na spalonym Szubert. Piłka dla gości.

72
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Wrzesień, na boisku pojawia się Nowak.

70
    Goście wykazują wielką ochotę do gry, ale kompletnie nie radzą sobie w ataku pozycyjnym. Z kolei gospodarze grają zachowawczo i niewiele ryzykują koncentrując się na obronie.

70
    Korner dla Polonii.

67

66
    Azikiewicz wdał się w drybling blisko linii bocznej boiska i wywalczył rzut z autu.

65
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Radkiewicz, na boisku pojawia się Zieliński.

65
    Rzut z autu dla Polonii.

63
    Polonia długi czas wymienia piłkę na połowie Kotwicy. W końcu strzał jednego z zawodników gości trafia za linię końcową.

62
    Uderzenie z dystansu Michalika broni Małecki.

60
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Świechowski, na boisku pojawia się Kacprzycki.

59
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Berg, na boisku pojawia się Sochań.

58
    Szubert w indywidualnej akcji. Napastnik Kotwicy uderza z ostrego kąta, ale nie trafia obok słupka.

57
    Rzut wolny dla Kotwicy.

56
    Próba prostopadłego zagrania jednego z graczy Polonii, ale futbolówka trafia pod nogi Małeckiego.

54
    Polonia dłuższy czas nie potrafi zbliżyć się pod pole karne Kotwicy. Goście tracą piłkę w bliskiej odległości od linii pola karnego.

53
    Przez chwilę Kotwica dłużej utrzymywała się przy piłce, ale akcja zostaje przerwana.

51
    Wiśniewski piąstkuje, a po chwili broni atomowe uderzenie!

50
    Bejuk strzelał, ale piłkę zablokowali gracze gości. Korner dla Kotwicy.

49
    Rzut z autu dla Kotwicy na wysokości pola karnego Polonii. Soczyński w autu.

48
    Sporo walki w środkowej strefie. Żadna ze stron nie zdołała jeszcze oddać strzału na bramkę w drugiej połowie.

47
    Polonia uspokoiła grę. Goście starają się rozgrywać atak pozycyjny.

47
    Początek drugiej połowy wyjątkowo chaotyczny. Piłka trafia od jednego pola karnego pod drugie.

46

Zawodnicy wracają na murawę.

Za nami pierwsza połowa, która nie dostarczyła sporo emocji, ale za to kibice mogli zobaczyć przepiękny rajd Szuberta. Czy Polonia zdoła wyrównać, a może Kotwica zdobędzie kolejne bramki? Przekonamy się za kilkanaście minut.

45

45
    Ostatnie fragmenty pierwszej części spotkania.

43
    Uderzenie Lachowskiego, ale piłkę broni Małecki.

42
    Szubert faulował obrońcę. Rzut wolny dla Polonii.

40
    Piłka dla gospodarzy.

40
    Aut dla Poloniii na wysokości pola karnego Kotwicy.

39
    Polonia Bytom w ataku. Kotwica ustawiona pod grę z kontry.

37
    Korner dla gospodarzy.

37
    Michalik świetnie na lewym skrzydle ograł jednego z obrońców i zacentrował w pole karne. Futbolówkę wybili gracze Kotwicy.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Świechowski (Kotwica Kołobrzeg).

33
    Aut dla Polonii na wysokości pola karnego Kotwicy.

31
    Berg kapitalnie do Szuberta, ale napastnik Kotwicy nie był w stanie opanować piłki.

29
    Na spalonym dwóch graczy Polonii.

27
    Gol dla Kotwicy!
    Strzelcem bramki MICHAŁ SZUBERT. Podanie z głębi pola trafia do Szuberta, który przed polem karnym mija trzech obrońców i uderza z 11. metra. Wiśniewski bez szans.

27
    Kotwica długi czas utrzymuje się przy piłce. Gospodarze starają się rozegrać szybkie akcje prawym skrzydłem.

25
    Azikiewicz uderzał, ale niecelnie.

24
    Uderzenie z dystansu Berga trafia w nogę jednego z obrońców gości. Korner dla Kotwicy.

20
    Żołądź uderzał w polu karnym, ale futbolówka trafia obok słupka bramki Polonii.

19
    Żółtą kartkę otrzymuje Malec (Polonia Bytom).

19
    Faul w środku pola. Piłka dla Polonii.

18
    Grube uderza z dystansu, ale niecelnie. Piłka dla gospodarzy.

17
    Małecki interweniuje na przedpolu.

16

15
    Wiśniewski wychodzi daleko poza pole karne i wybija piłkę, którą chciał przejąć jeden z graczy gospodarzy.

12
    Początek spotkania mocno chaotyczny.

10
    początek spotkania bez wielkiej przewagi z jednej lub drugiej strony. Częściej przy piłce utrzymują się zawodnicy Kotwicy.

8
    Od bramki grę wznowi golkiper Kotwicy.

7
    Poznański wybija piłkę na rzut rożny dla Polonii.

6
    Rzut rożny dla Polonii.

4
    Aut na wysokości pola karnego dla Polonii.

3
    Pierwsza akcja Kotwicy kończy się na interwencji obrońców gości.

3
    Spotkanie toczy się na grząskiej murawie.

1

Dzień dobry Państwu. Niedługo zaprezentujemy składy.

Początek naszej relacji już po godzinie 16:30. Serdecznie zapraszamy!

W sobotnie popołudnie kibice w Kołobrzegu zapewne zobaczą interesujące spotkanie, a my będziemy tam, żeby zdać relację z tego meczu. Dla obu klubów trzy punkty to szansa za zbliżenie się do ścisłej ligowej czołówki.

Kotwica jeszcze w żadnym spotkaniu na własnym stadionie nie zaznała smaku porażki, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność potyczki. Polonia ma wyjątkowo ofensywne usposobienie, o czym może świadczyć bilans brakowy: 20 strzelonych – 17 straconych.

Kotwica trzy ostatnie spotkania zremisowała, a Polonia dwa wygrała i jedno zremisowała. Nieco więcej przemawia za drużyną gości, ale też trzeba pamiętać, że bytomianie muszą pokonać ponad 600 km w drodze do Kołobrzegu, co może różnie wpłynąć na ich dyspozycję.

Przed nami ciekawe spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli. Kotwica zajmuje miejsce 10. a Polonia lokatę wyżej. Obie drużyny dzieli różnica jednego punktu.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.