Siarka T. – Stal M. 1:1 (koniec) | Błękitni – Stal S. W. 1:2 (koniec) | Legionovia – Puszcza 1:2 (koniec)
Okocimski – GKS T. 1:1 (koniec) | Kotwica – Polonia B. 1:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
1:0 (1:0)
Polonia Bytom
Sobota 17.10.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • Runda 13

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Przed nami ciekawe spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli. Kotwica zajmuje miejsce 10. a Polonia lokatę wyżej. Obie drużyny dzieli różnica jednego punktu.

Kotwica trzy ostatnie spotkania zremisowała, a Polonia dwa wygrała i jedno zremisowała. Nieco więcej przemawia za drużyną gości, ale też trzeba pamiętać, że bytomianie muszą pokonać ponad 600 km w drodze do Kołobrzegu, co może różnie wpłynąć na ich dyspozycję.

Kotwica jeszcze w żadnym spotkaniu na własnym stadionie nie zaznała smaku porażki, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność potyczki. Polonia ma wyjątkowo ofensywne usposobienie, o czym może świadczyć bilans brakowy: 20 strzelonych – 17 straconych.

W sobotnie popołudnie kibice w Kołobrzegu zapewne zobaczą interesujące spotkanie, a my będziemy tam, żeby zdać relację z tego meczu. Dla obu klubów trzy punkty to szansa za zbliżenie się do ścisłej ligowej czołówki.

Początek naszej relacji już po godzinie 16:30. Serdecznie zapraszamy!

Dzień dobry Państwu. Niedługo zaprezentujemy składy.

1

3
    Spotkanie toczy się na grząskiej murawie.

3
    Pierwsza akcja Kotwicy kończy się na interwencji obrońców gości.

4
    Aut na wysokości pola karnego dla Polonii.

6
    Rzut rożny dla Polonii.

7
    Poznański wybija piłkę na rzut rożny dla Polonii.

8
    Od bramki grę wznowi golkiper Kotwicy.

10
    początek spotkania bez wielkiej przewagi z jednej lub drugiej strony. Częściej przy piłce utrzymują się zawodnicy Kotwicy.

12
    Początek spotkania mocno chaotyczny.

15
    Wiśniewski wychodzi daleko poza pole karne i wybija piłkę, którą chciał przejąć jeden z graczy gospodarzy.

16
    Korner dla Polonii.

17
    Małecki interweniuje na przedpolu.

18
    Grube uderza z dystansu, ale niecelnie. Piłka dla gospodarzy.

19
    Faul w środku pola. Piłka dla Polonii.

19
    Żółtą kartkę otrzymuje Malec (Polonia Bytom).

20
    Żołądź uderzał w polu karnym, ale futbolówka trafia obok słupka bramki Polonii.

24
    Uderzenie z dystansu Berga trafia w nogę jednego z obrońców gości. Korner dla Kotwicy.

25
    Azikiewicz uderzał, ale niecelnie.

27
    Kotwica długi czas utrzymuje się przy piłce. Gospodarze starają się rozegrać szybkie akcje prawym skrzydłem.

27
    Gol dla Kotwicy!
    Strzelcem bramki MICHAŁ SZUBERT. Podanie z głębi pola trafia do Szuberta, który przed polem karnym mija trzech obrońców i uderza z 11. metra. Wiśniewski bez szans.

29
    Na spalonym dwóch graczy Polonii.

31
    Berg kapitalnie do Szuberta, ale napastnik Kotwicy nie był w stanie opanować piłki.

33
    Aut dla Polonii na wysokości pola karnego Kotwicy.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Świechowski (Kotwica Kołobrzeg).

37
    Michalik świetnie na lewym skrzydle ograł jednego z obrońców i zacentrował w pole karne. Futbolówkę wybili gracze Kotwicy.

37
    Korner dla gospodarzy.

39
    Polonia Bytom w ataku. Kotwica ustawiona pod grę z kontry.

40
    Aut dla Poloniii na wysokości pola karnego Kotwicy.

40
    Piłka dla gospodarzy.

42
    Szubert faulował obrońcę. Rzut wolny dla Polonii.

43
    Uderzenie Lachowskiego, ale piłkę broni Małecki.

45
    Ostatnie fragmenty pierwszej części spotkania.

45

Za nami pierwsza połowa, która nie dostarczyła sporo emocji, ale za to kibice mogli zobaczyć przepiękny rajd Szuberta. Czy Polonia zdoła wyrównać, a może Kotwica zdobędzie kolejne bramki? Przekonamy się za kilkanaście minut.

Zawodnicy wracają na murawę.

46

47
    Początek drugiej połowy wyjątkowo chaotyczny. Piłka trafia od jednego pola karnego pod drugie.

47
    Polonia uspokoiła grę. Goście starają się rozgrywać atak pozycyjny.

48
    Sporo walki w środkowej strefie. Żadna ze stron nie zdołała jeszcze oddać strzału na bramkę w drugiej połowie.

49
    Rzut z autu dla Kotwicy na wysokości pola karnego Polonii. Soczyński w autu.

50
    Bejuk strzelał, ale piłkę zablokowali gracze gości. Korner dla Kotwicy.

51
    Wiśniewski piąstkuje, a po chwili broni atomowe uderzenie!

53
    Przez chwilę Kotwica dłużej utrzymywała się przy piłce, ale akcja zostaje przerwana.

54
    Polonia dłuższy czas nie potrafi zbliżyć się pod pole karne Kotwicy. Goście tracą piłkę w bliskiej odległości od linii pola karnego.

56
    Próba prostopadłego zagrania jednego z graczy Polonii, ale futbolówka trafia pod nogi Małeckiego.

57
    Rzut wolny dla Kotwicy.

58
    Szubert w indywidualnej akcji. Napastnik Kotwicy uderza z ostrego kąta, ale nie trafia obok słupka.

59
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Berg, na boisku pojawia się Sochań.

60
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Świechowski, na boisku pojawia się Kacprzycki.

62
    Uderzenie z dystansu Michalika broni Małecki.

63
    Polonia długi czas wymienia piłkę na połowie Kotwicy. W końcu strzał jednego z zawodników gości trafia za linię końcową.

65
    Rzut z autu dla Polonii.

65
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Radkiewicz, na boisku pojawia się Zieliński.

66
    Azikiewicz wdał się w drybling blisko linii bocznej boiska i wywalczył rzut z autu.

67
    Korner dla Kotwicy.

70

70
    Goście wykazują wielką ochotę do gry, ale kompletnie nie radzą sobie w ataku pozycyjnym. Z kolei gospodarze grają zachowawczo i niewiele ryzykują koncentrując się na obronie.

72
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Wrzesień, na boisku pojawia się Nowak.

72
    Na spalonym Szubert. Piłka dla gości.

73
    Poznański posyła piłkę za linię końcową. Korner dla Polonii.

74
    Nowak próbował przedzierać się przez linię obrońców gości. Ostatecznie piłkę wybił jeden z defensorów Polonii.

75
    Kwadrans do końca spotkania.

76
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Grube, na boisku pojawia się Kotarba.

78
    Mocny strzał Kacprzyckiego trafia minimalnie nad poprzeczką.

80
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Lachowski, na boisku pojawia się Zalewski.

82
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Skrzypiński, na boisku pojawia się Lika.

84
    Szubert na spalonym. Polonia z kompletem zmian.

85
    Zalewski uderza z dystansu, ale piłka mija o kilka metrów poprzeczkę.

87
    Polonia nie potrafi przebić się przez mur obrońców Kotwicy. Gospodarze kontrolują przebieg rywalizacji.

88
    Bejuk faulowany na połowie Polonii. Rzut wolny dla Kotwicy.

89

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

90+1
    Azikiewicz z Trznadlem przy linii bocznej boiska. Rzut z autu dla Polonii.

90+2
    Nowak w indywidualnej akcji próbował minąć pięciu rywali, ale ostatecznie piłkę przejął jeden z zawodników Polonii.

90+3

Kotwica odnosi zwycięstwo, co sprawia, że wyprzedziła w tabeli Polonię. Z kolei goście muszą przełknąć smak porażki, choć zapewne liczyli na coś więcej w dzisiejszym spotkaniu. Mecz nie był wyjątkowy, ale też pogoda i murawa nie pozwalały przypuszczać, że będziemy świadkami wielkiego widowiska. Wynik końcowy zasłużony, bo też goście nie potrafili stworzyć sobie klarownych sytuacji pod bramką Małeckiego.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z trzecioligowych boisk! Pozdrawia redakcja lajfy.com! (18:52:59)