Piast – Zagłębie L. | 2:0 (koniec) | | | Lechia – Legia | 1:3 (koniec) | | | Śląsk – Lech P. | 1:1 (koniec) |
Rozwój – Miedź | 2:1 (koniec) | | | Dolcan – Zagłębie S. | 4:1 (koniec) | | | Zawisza – Wisła Pł. | 1:3 (koniec) |
Bytovia – Pogoń Sdl. | 3:1 (koniec) | | | Sandecja – Wigry | 1:0 (koniec) | | | Olimpia G. – GKS Bełchatów | 1:3 (koniec) |
Stomil – MKS Kluczbork | 1:0 (koniec) |
Błękitni – ROW Rybnik | 0:0 (koniec) | | | Gryf – Raków | 1:3 (koniec) | | | Radomiak – GKS T. | 1:0 (koniec) |
Siarka T. – Olimpia Z. | 3:0 (koniec) | | | Legionovia – Stal S. W. | 2:0 (koniec) | | | Okocimski – Puszcza | 2:0 (koniec) |
Nadwiślan – Polonia B. | 2:1 (koniec) | | | Stal M. – Wisła Pu. | 2:0 (koniec) |
Chelsea – Liverpool | 1:3 (koniec) | | | Swansea – Arsenal | 0:3 (koniec) | | | West Bromwich – Leicester | 2:3 (koniec) |
Crystal Palace – Man Utd | 0:0 (koniec) | | | Man City – Norwich | 2:1 (koniec) | | | Newcastle – Stoke | 0:0 (koniec) |
Watford – West Ham | 2:0 (koniec) |
Juventus – Torino | 2:1 (koniec) | | | Inter – AS Roma | 1:0 (koniec) |
Real Madryt – Las Palmas | 3:1 (koniec) | | | Villarreal – Sevilla | 2:1 (koniec) | | | Valencia – Levante | 3:0 (koniec) |
Getafe – FC Barcelona | 0:2 (koniec) | | | Sociedad – Celta Vigo | 2:3 (koniec) |
Schalke 04 – Ingolstadt | 1:1 (koniec) | | | Augsburg – Mainz | 3:3 (koniec) | | | Werder – Borussia D. | 1:3 (koniec) |
FC Koln – Hoffenheim | 0:0 (koniec) | | | Hertha – Borussia M. | 1:4 (koniec) | | | Wolfsburg – Bayer | 2:1 (koniec) |
Saint-Étienne – Reims | 3:0 (koniec) | | | Guingamp – Lorient | 2:2 (koniec) | | | Troyes – Lyon | 0:1 (koniec) |
GFC Ajaccio – Bordeaux | 2:0 (koniec) | | | Bastia – Caen | 1:0 (koniec) | | | Toulouse – Montpellier | 1:1 (koniec) |
Slovacko – Jablonec | 1:1 (koniec) | | | Ołomuniec – Mlada | 1:2 (koniec) | | | Bohemians – Jihlava | 2:1 (koniec) |
Příbram – Brno | 1:1 (koniec) | | | Slovan – Banik | 2:1 (koniec) |
Spartak T. – Senica | 0:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Skalica | 3:0 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Michalovce | 1:1 (koniec) |
Dunajska – MSK Żilina | 1:0 (koniec) |
Górnik W. – KP Brzeg | 2:0 (koniec) | | | Gać – Lubsko | 3:0 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – KKS | 2:4 (koniec) | | | Jarota – Centra | 2:1 (koniec) | | | Warta – Unia Sw. | 1:1 (koniec) |
Karpaty K. – Polonia P. | 4:0 (koniec) | | | Stal Rz. – Piast Tuczempy | 6:0 (koniec) |
Concordia – Granica Kętrzyn | 2:0 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Ruch Z. | 1:1 (koniec) |
finał
Jarota Jarocin
2:1
(2:0)
Centra Ostrów Wielkopolski
89
|
Zmiana w drużynie Centra Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Rodin, na boisku pojawia się Lewandowski.
|
|
83
|
Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Dolata, na boisku pojawia się Janowski.
|
|
77
|
Zmiana w drużynie Centra Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Kupczyk, na boisku pojawia się Jasiński.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Kiełb, na boisku pojawia się Dolata.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Centra Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Ciupka, na boisku pojawia się Olejnik.
|
Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!
Janek
Gole:
27. Marciniak, 36. Chromiński (kar.) – 53. Kuczyński
Sędziowie: Katarzyna Lisiecka-Sek
Widownia: 500
Kartki: 4. Kiełb (JAR), 30. Garbarek (JAR), 56. Skokowski (JAR), 58. Grobelny (JAR), 82. Chromiński (JAR) – 29. Kupczyk (CNT), 35. Adamiak (CNT), 84. Rodin (CNT)
Spudłowany karny!:
Jarota Jarocin:
Filipowiak – Kieliba, Czabański, Kiełb (73. Dolata (83. Janowski)), Garbarek – Dunaj, Marciniak, Chromiński, Skokowski, Grobelny – Pacyński.
Zmiany: Deege, Dolata, Grodzki, Janowski.
Trener:
Centra Ostrów Wielkopolski: Filipiak – Zając, Wandzel, Sikora, Adamiak – Rodin (89. Lewandowski), Kupczyk (77.Jasiński), Kucharski, Michalski – Ciupka (60. Olejnik), Kuczyński.
Zmiany: Grondowy, Lewandowski, Strączkowski, Jasiński, Dolny, Płokarz, Olejnik.
Trener:
Zmiany: Deege, Dolata, Grodzki, Janowski.
Trener:
Centra Ostrów Wielkopolski: Filipiak – Zając, Wandzel, Sikora, Adamiak – Rodin (89. Lewandowski), Kupczyk (77.Jasiński), Kucharski, Michalski – Ciupka (60. Olejnik), Kuczyński.
Zmiany: Grondowy, Lewandowski, Strączkowski, Jasiński, Dolny, Płokarz, Olejnik.
Trener:
Sędziowie: Katarzyna Lisiecka-Sek
Widownia: 500
MZ