Rekord – Lublin 2:1 (koniec) | TAF Toruń – Bochnia 2:2 (2:3 po rz. karnych) | Głogów – Unisław 2:5 (koniec)
Wieliczka – GAF Gliwice 4:1 (koniec) | Rekord – Unisław 1:2 (koniec) | Bochnia – Wieliczka 1:6 (koniec)
Rekord – Bochnia 4:1 (koniec) | Unisław – Wieliczka 1:1 (2:3 po rz. karnych)
Euromaster Chrobry Głogów
2:5 (0:1)
Unisław Team PBDI
Niedziela 20.12.2015, 11:00 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Ćwierćfinał

KGHM Euromaster Chrobry Głogów odpada w 1/4 finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20! Zespół prowadzony przez Tomasza Trznadla uległ 2:5 Unisław Team. Zespół Jerzego Siemienickiego zmierzy się w półfinale z Rekordem Bielsko-Biała! (12:03:53)

23:31
    Euromaster wznowi za moment grę od autu. Będzie to jeszcze szansa na zdobycie trzeciej bramki w rywalizacji.

23:00
    Rozpoczyna się właśnie ostatnia minuta tego spotkania. Długo wymieniają na własnej połowie podania gracze Unisław Team.

22:40
    Powoli można już się przygotowywać do kolejnego meczu 1/4 finału, gdzie GAF Gliwice zmierzy się z Solnym Miastem Wieliczka.

22:05
    Gol dla Unisława!
    Momentalna riposta zespołu Unisław Team!!! Piłkę do siatki strzałem z ostrego kąta kieruje MIKOŁAJ RAKOWSKI!!!

21:59
    Gol dla Euromastera!
    MICHAŁ BEDNARSKI trafia potężnym uderzeniem do bramki i zmniejsza rozmiary porażki!!!

21:14
    Jeśli chodzi o stan przewinień to na chwilę obecną w tej kwestii mamy remis 2:2.

20:36
    Zbliżamy się coraz bardziej do zakończenia tego pojedynku. Zawodnicy KGHM próbują jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki.

20:01
    Konieciewski Szymon został teraz ostro zaatakowany przez rywala, a sędzia uznał, że było to jeszcze w granicach przepisów.

19:32
    Sytuację dwóch na jednego mieli teraz piłkarze z Unisławia, jednak z linii bramkowej wybija futbolówkę jeden z rywali!

19:00
    Mijają kolejne minuty, a wynik jest już sprawą niemal rozstrzygniętą. Próbują jednak jeszcze powalczyć gracze Euromastera.

18:26
    Za symulację słusznie upomniany kartką został Łętkowski.

18:10
    Do końca meczu już tylko sześć minut. Ciężko przypuszczać, aby Euromaster był w stanie odrobić straty.

17:39
    Ta bramka będzie z pewnością ozdoba tego turnieju!!! KRYSTIAN BELZYT przymierzył niesamowicie mocno z dystansu i trafił do siatki!! Piłka jeszcze z hukiem odbiła się od poprzeczki i wpadła za linię bramkową!!!

17:36
    Dla odmiany to Belzyt był teraz faulowany, a Sołtys otrzymuje żółtą kartkę.

17:27
    Krystian Belzyt otrzymuje napomnienie.

17:04
    KAMIL SOŁTYS oddał niesygnalizowane uderzenie z dystansu, a piłka wtoczyła się do bramki obok zdezorientowanego bramkarza!!!

17:00
    Warto podkreślić, że prowadząca drużyna ma już na koncie w tej połowie spotkania dwa przewinienia.

Dawid Czempisz

Gole: 18. Sołtys, 22. Bednarski – 6. Kocieniewski, 14. Kaniewski, 17. Rakowski, 18. Belzyt, 23. Rakowski

Kartki:   5. Olszanowski (GŁO), 18. Sołtys (GŁO), 19. Łętkowski (GŁO) – 16. Kocieniewski (UNS), 18. Belzyt (UNS)

Euromaster Chrobry Głogów: Tyżlik – Zdziechowicz, Radliński, Ciechelski, Łętkowski, Bednarski, Sołtys, Koryczan, Delida, Olszanowski.
    Unisław Team PBDI: Mielniczek, Szydłowski – Czyszek, Belzyt, Kaniewski, Kortas, Kocieniewski, Palmowski, Moranowski, Rakowski.

Sędziowie: Krupa, Koloczek – Rybol.