Rekord – Lublin 2:1 (koniec) | TAF Toruń – Bochnia 2:2 (2:3 po rz. karnych) | Głogów – Unisław 2:5 (koniec)
Wieliczka – GAF Gliwice 4:1 (koniec) | Rekord – Unisław 1:2 (koniec) | Bochnia – Wieliczka 1:6 (koniec)
Rekord – Bochnia 4:1 (koniec) | Unisław – Wieliczka 1:1 (2:3 po rz. karnych)
MKF Solne Miasto Wieliczka
4:1 (1:0)
GAF Omega Gliwice
Niedziela 20.12.2015, 12:00 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Ćwierćfinał

MKF Solne Miasto Wieliczka pokonuje GAF Gliwice aż 4:1. Tym samym gliwiczanie żegnają się z udziałem w tym turnieju. Z kolei piłkarze z Wieliczki zagrają w półfinale z BSF Bochnia! (12:55:25)

23:52
    W samej końcówce jest głową zaskoczyć bramkarza rywali próbował Grochalski, ale piłka trafiła w poprzeczkę i wynik nie uległ zmianie!

23:13
    Gol dla Wieliczki!
    Świetnie do pustej bramki z własnej połowy piłkę skierował NORBERT BĘBENEK!!! To już wyjaśniło kwestię awansu drużyny z Wieliczki!!!

23:00
    Ostatnia minuta tej rywalizacji. Wydaje się, że już niemal pewni awansu do półfinału są gracze MKF Solne Miasto Wieliczka.

22:39
    Znowu widząc bezradność kolegów z zespołu spróbował Pautiak z dystansu, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz z Wieliczki!

22:00
    Dwie minuty pozostają do końca rywalizacji. GAF Gliwice nie potrafi już od dłuższego czasu stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

21:07
    Pautiak umiejętnie przymierzył z rzutu wolnego w sam róg bramki rywali, ale świetnym refleksem popisał się na linii bramkowej Jaszczyński!

21:06
    Bardzo ostrym wślizgiem wszedł teraz Grochalski w nogi rywala i ogląda napomnienie.

21:00
    Remigiusz Sobek na ostatnie trzy minuty wciela się w rolę lotnego bramkarza. Wszystko na jedną szalę rzuca trener miejscowych!

20:28
    Po profesorsku zrobił to teraz ROBERT ŚLĘCZKA!!! Otrzymał on podanie na wolne pole i skierował futbolówkę pięknym lobem do bramki Kajetana Bąka!

19:15
    Tym razem podobnie, ale jeszcze lepiej starał się trafić do bramki Robert Ślęczka! Piłka po jego potężnej bombie z dystansu trafiła w spojenie!

19:00
    Ślęczka miał teraz sporo czasu i miejsca na mocne uderzenie! Precyzyjnie przymierzył w róg bramki, ale broni cudownie Bąk!

18:21
    Oba zespoły skupiają się teraz na wymuszaniu przewinień. Licznik w tej sprawie zatrzymał się już dawno na liczbie 0:2.

17:38
    Nieźle kombinował teraz na skrzydle Wojciech Przybył, ale nie zdołał skierować piłki mocnym strzałem w światło bramki.

17:02
    Ładną, indywidualną akcją przez całe boisko popisał się Kajetan Bąk, ale poradził sobie z jego potężnym uderzeniem w środek bramki Jaszczyński!

16:24
    Dwoi się i troi Maksym Pautiak w zespole GAF Gliwice, ale nie udało mu się drugi raz skierować piłki do bramki.

16:00
    Za nami już cztery minuty drugiej części spotkania. Na brak emocji nie możemy narzekać, a oba zespoły zostawiły już ogromne ilości zdrowia na parkiecie.