Rekord – Lublin 2:1 (koniec) | TAF Toruń – Bochnia 2:2 (2:3 po rz. karnych) | Głogów – Unisław 2:5 (koniec)
Wieliczka – GAF Gliwice 4:1 (koniec) | Rekord – Unisław 1:2 (koniec) | Bochnia – Wieliczka 1:6 (koniec)
Rekord – Bochnia 4:1 (koniec) | Unisław – Wieliczka 1:1 (2:3 po rz. karnych)
BSF Bochnia
1:6 (0:3)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Niedziela 20.12.2015, 14:00 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Półfinał

Już wszystko jest jasne! BSF Bochnia zmierzy się w meczu o 3 miejsce z Rekordem Bielsko-Biała. Tuż po tym spotkaniu nastąpi z kolei finałowa rywalizacja MKF Solne Miasto Wieliczka – Uniwsław Team PBDI! (14:50:51)

23:11
    Gol dla Wieliczki!
    MATEUSZ KORCALA przymierzył niezwykle precyzyjnie spod linii bocznej boiska i skierował piłkę do bramki bezradnego Radeckiego!!!

23:00
    Jedną z ostatnich akcji w tym pojedynku wyprowadzali gracze z Bochni, ale niecelnie z dystansu przymierzył Ochlust.

22:18
    Nie widać już woli walki w drużynie BSF. O czas jeszcze prosi trener Solnego Miasta Wieliczki.

21:50
    Chcą jeszcze godnie zagrać w końcówce tego spotkania gracze z Bochni i próbują dojść do pozycji strzeleckich.

21:00
    Do końca spotkania pozostały już tylko trzy minuty. Już jest pewnym fakt, że w wielkim finale MMP U-20 zmierzy się MKF Solne Miasto Wieliczka oraz Unisław Team PBDI!

20:22
    Mamy dopiero pierwsze przewinienie w tej odsłonie spotkania. Faul zostaje zapisany na konto zespołu z Bochni.

19:56
    Hat-trickiem popisuje się w tym meczu WOJCIECH PRZYBYŁ!!! Tym razem wykorzystał on zdecydowany błąd rywali w rozegraniu akcji, a potem trafił do pustej bramki!!!

19:30
    Bukowiec tym razem nie popisał się i jego dośrodkowanie z lewego skrzydła przelatuje przez całe pole karne.

19:07
    Minimalnie pomylił się teraz uderzeniem z własnej połowy boiska do pustej bramki rywali Norbert Bębenek.

19:00
    BSF Bochnia decyduje się już teraz wycofać bramkarza i wprowadzić dodatkowego zawodnika do pola gry.

18:28
    ROBERT ŚLĘCZKA świetnie powalczył o odzyskanie wysoko futbolówki, a później pewnym strzałem pokonał bramkarza przeciwnego zespołu!!!

18:12
    Nie mamy teraz wysokiego podejścia ze strony Bochni. Dopiero po chwili zastosowali oni wyjście, ale radzą sobie z tym rywale.

17:50
    Próbują się jak najdłużej utrzymać w posiadaniu piłki zawodnicy z Wieliczki. Czas działa zdecydowanie na ich korzyść.

17:05
    Bardzo szybko upływa teraz czas gry. Zawodnicy cały czas konstruują swoje akcje i nie mamy żadnych przerw.

16:15
    Kapitalnym powrotem popisał się teraz Bukowiec. Zapobiegł on tym samym utracie czwartej bramki przez jego team.

15:35
    od autu wznowią piłkarze BSF. Jeśli taki wynik nie będzie ulegał zmianie, z pewnością trener Czaja pomyśli o wprowadzeniu lotnego bramkarza.

Dawid Czempisz

Gole: 14. Bukowiec – 7. Przybył, 11. Musiał, 12. Przybył, 19. Ślęczka, 20. Przybył, 24. Korcala

Kartki:   11. Furtak (BCH) – 8. Bębenek (SMW)

BSF Bochnia: Radecki, Szydłowski – Styrna, Furtak, Kaczmarczyk, Bukowiec, Patyk, Kazek, Grodowski, Wiktorowicz, Świętek, Budzyn, Ochlust, Kurzywilk.
    MKF Solne Miasto Wieliczka: Jaszczyński – Bębenek, Czajkowski, Czubin, Filipek, Górski, Grochalski, Kociołek, Korcala, Musiał, Pilch, Przybył, Siwiecki, Ślęczka.

Sędziowie: Rybol, Koloczek – Krupa