Rekord – Lublin 2:1 (koniec) | TAF Toruń – Bochnia 2:2 (2:3 po rz. karnych) | Głogów – Unisław 2:5 (koniec)
Wieliczka – GAF Gliwice 4:1 (koniec) | Rekord – Unisław 1:2 (koniec) | Bochnia – Wieliczka 1:6 (koniec)
Rekord – Bochnia 4:1 (koniec) | Unisław – Wieliczka 1:1 (2:3 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (2:3)
Unisław Team PBDI
1:1 (1:0)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Niedziela 20.12.2015, 16:00 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Finał

To był naprawdę kapitalny finał! Ostatecznie tryumfuje zespół z Wieliczki, który dopiero w serii rzutów karnych pokonał świetnie walczących graczy Unisław Team PBDI. Bardzo długo wydawało się, że to gracze w czerwonych strojach sięgną po to trofeum, ale na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Grochalski dał nadzieję swojej drużynie. MKF Solne Miasto Wieliczka Młodzieżowym Mistrzem Polski U-20! (17:13:05)

3. serie
    2:3
    Wojciech Przybył trafia do siatki i zapewnia tryumf MKF Solne Miasto Wieliczce!

3. serie
    2:2
    Uderzenie Krystiana Belzyta broni golkiper rywali!

2. serie
    2:2
    Krystian Grochalski nie myli się z rzutu karnego!

2. serie
    2:1
    Kocieniewski Szymon również trafia do siatki!

1. serie
    1:1
    Również Robert Ślęczka pewnie strzela do bramki!

1. serie
    1:0
    Paweł Kaniewski bardzo pewnym uderzeniem trafia do siatki!

Rozpoczynają się rzuty karne.

Już za moment będziemy świadkami rzutów karnych! To właśnie one zadecydują o tym kto zostanie Młodzieżowym Mistrzem Polski U-20!

29
    Pierwsza dogrywka skończona.

28:38
    Lepiej uderzył teraz Wojciech Przybył z tego przedłużonego rzutu karnego, ale niesamowicie zdołał obronić nogą Mielniczek!

28:37
    Przedłużony rzut karny dla Wieliczki!

28:30
    Piłkę meczową miał teraz Kamil Czajkowski! Minął on już bramkarza i z piątego metra nie potrafił skierować piłki do niemal pustej bramki!

28:00
    Ostatnia minuta dogrywki. Strzał oddawał w tej sytuacji niepilnowany Daniel Kortas, ale wybronił umiejętnie Jaszczyński!

27:42
    Powoli mija regulaminowy czas trwania dogrywki. Jeśli w najbliższych chwilach nie padnie bramka, będziemy świadkami rzutów karnych.